USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Євромайданівці змусили голову райради Волині подати у відставку

27 Січня 2014 18:46
27 січня 2014 року, виконуючи волю громади, голова Ківерцівської райради Михайло Марчук написав заяву про відставку, повідомили активісти місцевого Євромайдану.

З вимогою подати у відставку до голови райради звернулися мешканці району, активісти, депутати місцевої та обласної рад. Участь у мітингу взяли і учасники автомайдану. Голова Ківерцівської райради Михайло Марчук вирішив дослухатися до думки народу і написав заяву про відставку.

Натомість голова Ківерцівської РДА Зіновій Колісник відмовився писати заяву про відставку. Він вирішив почекати позачергової сесії і побачити, якою буде думка депутатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Боголюбы Показати IP 27 Січня 2014 19:01
Зиновоий Богданович, держитесь, не идите на поводу у обкуренной от безнаказанности толпы.
люда Показати IP 27 Січня 2014 19:25
да опозиція скоро накаже штани знімати і всі будуть те робити. всже треба присадити їх. бо хтось буде за це відповідати за таке карають ого ого гооооооооо
Мишко Показати IP 27 Січня 2014 19:49
Держитесь........Уже скоро!!!
Москаль Показати IP 27 Січня 2014 20:31
Хто не скаче (йде у відставку) - той - москаль)))
Кононович Показати IP 27 Січня 2014 20:48
Лучше стану гомос***ком, чем Майданутым!!!!!!!!!!!
Вас до Кононович Показати IP 28 Січня 2014 20:27
Ти і так пі....р
Передовая Комсомолка Показати IP 27 Січня 2014 20:54
Я и мои подруги некогда не ляжем под Майданутых
Анонім до Передовая Комсомолка Показати IP 13 Лютого 2014 12:02
а хто захоче від спіданутих?
просто волинянин Показати IP 27 Січня 2014 21:51
Скоро через цю сімейку на Волині буде степ, а взагалі шановні коментатори будьте хоть до себе справедліві і порядні , бо ці нащодки пролетаріату дійсно Утомили, і річ не в майдані це лише привід для простих людей, яким при відвідуванні наприклад МРЕВ , БТІ , податкової і так далі залишається лише плакати і скавуліти!!!!!!
Дід Парафін Показати IP 28 Січня 2014 00:03
Краще б за Башкаленка подбали, бо то ще не відомо, де корінь зла - Клімчук порівняно з ним пухнастий грізлі
Володимир Показати IP 28 Січня 2014 01:54
Насильство групи екстремістів ще не є думкою народу, даремно порядний М.Марчук піддався на вимоги терористів
2 Показати IP 28 Січня 2014 07:30
І ще Волошенюка скинути
Не знаю до 2 Показати IP 28 Січня 2014 08:39
Хто такий Волошенюк?
Всезнайко до 2 Показати IP 28 Січня 2014 08:40
Замучишся скидати...
7777 Показати IP 28 Січня 2014 15:25
Зіновій, ти витримаєш!!!!