USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Європарламент проголосував за надання безвізового режиму Україні

6 Квітня 2017 13:39
У четвер, 6 квітня, Європарламент підтримав надання нашій країні безвізового режиму. Тепер за це рішення має проголосувати Рада Європейського Союзу.

За відповідне рішення проголосував 521 депутат Європарламенту, передає 24 канал.

За процедурою, рішення Європарламенту має затвердити Рада Євросоюзу.



Документ також повинні підписати президент Європарламенту та глава держави, яка головує у Раді ЄС – у першому півріччі 2017 року це Мальта.

Рішення набуде чинності на 20-й день після опублікування.

Читати ще: Низка країн ЄС може блокувати безвіз Україні, - ЗМІ

Нагадаємо, 2 березня Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) на зустрічі у Брюсселі схвалив рішення про візову лібералізацію для України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Пенсіонер Показати IP 6 Квітня 2017 13:54
І що поміняється длЯ людей і так все дорого а нема за що купити необхідність першу і шо тепер буде для простих громадян України ? більше наркоманів більше будуть сюди інфекції звозити а потім лікуватись нема за що,. коли вже пенсіонерові доавлять як вчителю 3-5 тис грн?
Анонім до Пенсіонер Показати IP 6 Квітня 2017 20:00
Люди, які пишуть про те, що безвіз це погано. Хочу вас заспокоїти. Ми всі помремо.
Мешканець Показати IP 6 Квітня 2017 14:16
Ось кому він взагалі потрібен? Людей взагалі питали - чи треба їх цей безвіз? З чим їхати за кордон, якщо наших доходів там і на 3 дні не вистачить.
Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 14:37
Радіти з цього куцого безвізу ( який не передбачає крім туризму нічого і який у любий момент можуть відмінити ), при 90% ВВП боргу та 60% населення за межею бідності ( дані ООН), черговий раз доводить, що владу абсолютно не цікавить становище громадян, а лише особистий піар та намагання утриматись якнайдовше..
А до Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 15:41
А ти що, хочеш нічого не робити і щоб тобі сразу Єврами давали???
Рігель Показати IP 6 Квітня 2017 15:24
Жду канонаду от разрыва ватных пуканов)))…
Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 16:00
В общем так - на визы у нас деньги еще были, а не безвиз уже нет:)