USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Юлія Тимошенко вимагала не перешкоджати росіянам анексувати Крим

22 Лютого 2016 19:21
Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час історичного засідання РНБО 28 лютого 2014 року, на якому вирішувалося питання про дії України щодо російського вторгнення, вимагала не чинити жодного опору окупантам і категорично виступала проти введення в країні воєнного стану. Аргументами українського політика було те, що так просять вчинити лідери європейських країн.

Про це йдеться в стенограмі засідання РНБО, оприлюдненій народним депутатом Бориславом Березою, новину передає «Преса України».

Так, під час обговорення Олександр Турчинов, на той час спікер Верховної Ради, запропонував запровадити в країні воєнний стан, мобілізувати всі наявні резерви і почати перекидання військових сил з «Центру та Заходу на Південь і Схід».

Однак нинішній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заперечив, що для проведення такої операції в українському бюджеті немає грошей, інші учасники засідання стверджували, що «ми не готові до війни! Нікому воювати!».

Водночас Юлія Тимошенко заявила, що немає жодного сенсу чинити опір російським окупантам, адже Україні все одно не виграти в цій боротьбі, тай і захід проти такого сценарію.

Ю. Тимошенко, стор 32: «Що я хочу сказати. Якщо б у нас був хоча б один шанс із 100, я була б першою, хто підтримав активні дії. Але подивіться, в якому стані наша Армія. Подивіться, чи зможемо ми протистояти в Криму, де на порядок більше російських солдатів, найсучасніша військова техніка та повноцінні російські військові бази?». «Я розмовляла з нашими зарубіжними партнерами, і вони теж стверджують: російські війська на кордонах, і просять не робити різких рухів. Ми повинні їх послухати, бо без них ми абсолютно безсилі». «... Жоден танк не повинен виїхати з казарм, жоден солдат не повинен підняти зброю, тому що це буде означати програш. Ніякого воєнного стану і активізації наших збройних сил!» Турчинов запитав на це, що ж можна зробити, щоб вирішити ситуацію. На що Тимошенко запропонувала скликати переговори за участю європейських лідерів, які допоможуть обговорити проблему і вирішити її мирним шляхом. Лідера «Батьківщини» підтримав Валентин Наливайченко.

Ю. Тимошенко (стор 28): «Ми повинні придумати якісь нестандартні ходи. Наприклад, запросити представників європейських країн на який-небудь мирний саміт до Києва чи в Крим, провести конференцію з питань миру».

В. Наливайченко, стор 33: «І німці, і американці, − всі в один голос просять нас не починати активних дій, тому що, за їхніми даними, Путін використовує це для початку широкомасштабного сухопутного вторгнення».

О. Турчинов, стор 34: «Нам потрібна повна мобілізація країни, необхідно терміново почати переводити наявні війська з Центру і Заходу на Південь і Схід». У підсумку за хоч якийсь опір росіянам і перекидання українських військ на передову проголосував тільки один Турчинов.

Нагадаємо, стала доступною для громадськості стенограма засідання РНБО від 28.02.14 р. після активізації російських військ у Криму, на якому вирішувалося питання введення воєнного стану в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
дідо Показати IP 22 Лютого 2016 19:27
Бютівську секту треба гнати в шию з міської та обласної влади.
Анатоль_ до дідо Показати IP 22 Лютого 2016 21:46
Юлія Володимирівна то майбутнє нової щасливої України!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 22 Лютого 2016 22:12
щиро сподіваюсь, що ВОНА вже минуле нашої країни
лучанин до Анатоль_ Показати IP 22 Лютого 2016 22:14
Ваша Бузя Капітельман це саркома України!!!
ЮЛЯ РУЛИТЬ до дідо Показати IP 23 Лютого 2016 08:27
2008 року вона підписує КАБАЛЬНІ газові угоди а з 2014 року розказує який ДОРОГИЙ ГАЗ!!!??))))22 лютого Юля розказує про Голубів Миру а в березні оголошує мобілізаційну компанію за війну проти Росії і піариться на тому що треба воювати!!??)))))В липні 2015 Юля розказує про те що вона останння вийде з коаліції а в лютому 2016 біжить з відділя і майже перша....ЮЛЯ одне РОБИТЬ інше ГОВОРИТЬ....Говорить те що солодко слухати і робить те за що добре платять...
Щур В.М. Показати IP 22 Лютого 2016 19:57
Юля Т. вимагала не чинити жодного опору окупантам і категорично виступала проти введення в країні воєнного стану. Аргументами українського політика було те, що так просять вчинити лідери європейських країн. Хто вона така і що робила на тому засіданні ... ??? Пропоную її, як "великого патріота" України негайно відправити в зону АТО керувати ген.штабом , в неї виходить ....!!!
ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Лютого 2016 20:46
На засіданні РНБО її голос нічого не значив, оскільки в той час Вона була не посадова особа, а нещодавно звільнена "зечка"
мама мія до ще не зовсім свідоми Показати IP 23 Лютого 2016 08:27
у зечки вже і спинка неболить
лучанин Показати IP 22 Лютого 2016 21:08
Як би там не було,але відьма косата це ВОРГ№1 українського народу!!!
Котигорошко Показати IP 22 Лютого 2016 21:34
Міцна жінка...як її не гноблять а ради дати не можуть...бояться, напевно є чого...
Анонім до Котигорошко Показати IP 22 Лютого 2016 22:11
ні, це просто л**но, котре щоразу спливає:-)
контра Показати IP 22 Лютого 2016 21:38
А чому текст виплив саме після розпаду колаборації. Те що БЮТ лайно знали й значно раніше проте придворні писаки тоді горлали йому оди а зараз кидають в нього камінь бо є замовлення мочити до повернення до колаборації. А де в цей час був біло пухнастий "Рошен" певне на подачі за дверима стояв. Його прихвостень Мустахва Наєм уже підвищив собі та фракції оклад у тричі за рахунок марновірних. Оприлюдніть хасідання РНБО під час "Іловайська" тоді все стане на місця Й "поганий" Наливайченко й "хороший" мосьє ЄДАПС що осідлав його посаду
БЮТь слабо Показати IP 22 Лютого 2016 21:44
Юля Тимошенко зовсім невинна і її сімя теж. Ось це відео доказ: https://www.youtube.com/watch?v=6JDI9xgr5c0
друг Показати IP 22 Лютого 2016 22:09
Юлю боялись такі машини як СБУ, Прокуратура, МВД і остальні владці сильніше ,чім східняки та москалі Бандеру чи згадку про нього!
Мойша Шендельман до друг Показати IP 22 Лютого 2016 22:26
Вашу люлю так боялись,як г*вно морзу боїться.
оля Показати IP 23 Лютого 2016 00:02
Реально: хто всра..ся невістка.
ого Показати IP 23 Лютого 2016 08:32
обзивають Юлю як можуть, але ж поправді, як би вона була при владі, ніякої війни не було би.
кореш до ого Показати IP 23 Лютого 2016 09:44
Ху.ло би "потягував",то вже і України не було б.
Вадим Показати IP 23 Лютого 2016 23:38
Примітивна маніпкляція і ЗАКАЗУХА. Гидко...
Головоломка Показати IP 23 Лютого 2016 23:48
Юля це одна з самих великих Укр-хапуг, вона вкрала і обдерла один з найбільших кусків від України!!
не пацик Показати IP 24 Лютого 2016 19:41
Вона була закохана в Путіна потім в Януковича а до того ........ трохи затуркана. -украінська Мата- Харі . Цікаво а Ганя Херман в той час сиділа в туалеті з рациею-чому неросекретили?