USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

«Забув, як ґвалтував дівчаток?»: Кива опублікував переписку з Майманом, з яким побився в ресторані. 18+

22 Січня 2020 22:32
Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива опублікував скріншоти листування з нібито ветераном АТО Михайлом Майманом, з яким напередодні побився у ресторані.

Про це нардеп написав у фейсбук.

Кива розповів, що людина, яка напала на нього в ресторані «Мокко», поводилась неадекватно і вживав нецензурну лексику.

«Я встав і підійшов до нього, нахилився з метою попросити поводити себе пристойно, і він наніс удар. Цій поведінці і вчинку, передували попередні погрози, як в особистій переписці, так і публічно! Це системні дії проти мене, як опозиційного політика, які почались ще півроку тому. За результатом інциденту була викликана поліція та складений протокол, зняті побої», – написав Кива.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
ВО Сволота Показати IP 22 Січня 2020 22:49
Двоє бойових побратимів посварилися. Нічого страшного, потім помиряться, вип'ють по чарочці, фронтових сто грам.
Лучанин до ВО Сволота Показати IP 23 Січня 2020 08:48
ківа хіба що бойовий півник. І хто таких обирає?
123 до ВО Сволота Показати IP 24 Січня 2020 07:56
Хахаха! НазивайТЕ речі своїми іменами
Голова Показати IP 22 Січня 2020 22:54
два дебіла ето сіла
До виборців Показати IP 22 Січня 2020 23:36
Тут уже мова не про Ківу . Які ваші депутати - такі і ви !
Ура до До виборців Показати IP 24 Січня 2020 07:57
Нас 73%. Замовкни.
Висновок Показати IP 23 Січня 2020 00:01
Одному лише пітушатня в голові, та й від другого теж тим самим попахує.
До голова Показати IP 23 Січня 2020 01:48
Це про попередній і твій коментар!
Фіма Показати IP 23 Січня 2020 07:12
Для школярів-як розмовляти з депутатами - навчальний посібник.
Анонім Показати IP 23 Січня 2020 08:52
Чого зразу два дибіла? Якщо він справді гвалтівник - то отримав по заслузі. А взагалі у ВР гвалтівників вже багато розвелося і почуваються там непогано . Стид не роса - очі не . Не знаю як рівненчани миряться з тим, що їх регіон у ВР представляє насильник Іванісов.
777 Показати IP 23 Січня 2020 09:30
мне вообще по фигу эти два не**умка неграмотных, но вас дети читают.....
Ірина Показати IP 23 Січня 2020 10:26
Подивишся на таких "героїв"-шкода Україну...
??? до Ірина Показати IP 24 Січня 2020 08:00
Іруся! А для кого вони герої? Для нормальних людей то недоумки, - один риг другий монобільшість.
Віктор Показати IP 23 Січня 2020 13:38
Переписка нічого не міняє. Ківа напав, Майман захищався.
Гарри Потный Показати IP 23 Січня 2020 15:39
Реально два кретина. Они друг друга стоят. Причем оба за языком вообще не следят. Мелют как бабы. А значения слов мало понимают. Даже бабы, бывает за языком больше следят, чем эти два.
Имя Показати IP 23 Січня 2020 15:42
Оба пишут с грамматическими ошибками. Позорище!
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Січня 2020 09:09
Всі прекрасно розуміють і навіть зараз, через деякий час, але не хочуть в це повірити, що там в АТО/ООС перебуває полоина таких. Звикли називати їх героями, захисниками. А насправді вони не герої або захисники, вони антигерої, які тільки те й роблять, що трясуть своїми корочками учасників АТО/ООС, а зараз вже і корочками дупутата ВР України. Деякі з них такі як Ківа і Майман пішли у велику політику, а за душею крім як ненависть один до одного нічого не залишилося. А чому ви запитаєте, та тому, що обидва вони перебуваючи на сході України, не захистом країни займалися, а накопиченням компроматеріалыв один на одного. Прийшов час і вказаний компроматеріал зараз обома пускається в хід.
Україна Показати IP 24 Січня 2020 09:26
Таке дебілов в парламенті не мало!!!!
Demon Dimon Показати IP 24 Січня 2020 11:21
Народе! думаю, що ці обое-рябоє. Майнман поміняв прізвище. Раніше він був Помагайбо і по цьому прізвищу він не менш одіозніший від злочинця ківи.