USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Загиблий «самооборонець Криму» виявився росіянином, - ЗМІ

19 Березня 2014 18:39
Кримські журналісти з'ясували, що застрелений у Сімферополі 18 березня представник так званої "самооборони Криму" насправді був громадянином Росії, ветераном війни у Чечні.

Про це повідомляє севастопольський сайт "Флот - 2017", уточнюючи, що за цим фактом ведеться слідство.

"Сьогодні з'ясувалося, що загиблий "самооборонець" - житель міста Котельниково Волгоградської області РФ Руслан Казаков. Він є ветераном другої Чеченської кампанії, нагороджений медаллю "За відвагу", - написав на своїй сторінці у Фейсбук російський журналіст Станіслав Стремідловський.

Він також уточнив, що Казаков поїхав добровольцем у Крим у складі загону нереєстрових козаків", - йдеться у повідомленні.



Нагадаємо, вчора, 18 березня, бандити Аксьонова під прикриттям російських військ здійснили штурм фотограмметричного центру Управління центрального військово -топографічного та навігаційного Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України в Сімферополі.


У штурмі брав участь російський спецназ. Під час штурму один військовослужбовець України загинув, двоє були важко поранені. Решта офіцери Центру заарештовані сепаратистами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
тарас Показати IP 19 Березня 2014 18:48
І що нам тепер плакати за цим дурнем?
987 до тарас Показати IP 19 Березня 2014 21:57
Неизвестные снайперы опять делают историю - http://nstarikov.ru/blog/37481#more-37481
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 18:54
За що боровся на то і напоровся.
есаул петр Показати IP 19 Березня 2014 19:13
Тепер цей козачок отаманом не стане)))
Москаль Показати IP 19 Березня 2014 19:43
Дык... Эта... Теперь ведь все жители Крыма граждане России, не так ли? Так в чем интрига-то? А парня жалко, кем бы он не был, родным его мои соболезнования. Как и родне всех, кто сгинул в вашем грёбаном бунте.
Украинцы из Тюмени Показати IP 19 Березня 2014 20:58
Позволь братишка не согласится! Мы приняли Крым! Мой г.Тюмень наша числинноть на третьем месте!))
Бульба Показати IP 19 Березня 2014 21:32
Стрелка, который вчера вечером обстрелял военнослужащих, задержан. Также, по предварительным данным, сообщается, что им оказался 17-летний житель Львовской области.
Бульба Показати IP 19 Березня 2014 21:39
Украинская Хунта устроила свои военные базы на москальской земле, и ещё выпендрирается.
Аксенов до Бульба Показати IP 19 Березня 2014 22:52
Да не ето Бандера стрелял))))
L Показати IP 19 Березня 2014 22:54