USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Комуністам заборонили мітингувати завтра у луцькому парку

30 Квітня 2015 21:51
Волинським комуністам заборонили проводити мітинг 1-го травня поблизу входу у Парк імені Лесі Українки.

Нагадаємо, сьогодні під час брифінгу очільник УМВС у Волинській області Петро Шпига повідомив, що комуністи, активісти Самооборони та Автомайдану подали заявку на проведення акції 1 травня в одному місці. Захід запланували провести в центральному парку міста.

За станом на 21 годину Інформаційному агенству Волинські Новини з власних джерел стало відомо, що Волинському осередку КПУ проводити першотравневий мітинг з 11 до 13 години таки заборонили.

Тож, цілком йомвірно, що завтра, першого травня, у Парку імені Лесі Українки буде спокійно.

Утім, найбльш "затяті" із комуністів зможуть-таки оскаржити рішення суду протягом 10 календарних днів з моменту винесення ухвали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
дьодік Показати IP 30 Квітня 2015 22:25
У звіринці нехай мітингують - їм там саме місце.
вовк до дьодік Показати IP 1 Травня 2015 18:01
ще ведмедя покусають. МІСЦЕ ІХНЕ НА ГІЛЯЦІ.
Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 23:42
Та хай би вийшли, щоб люди в них поплювали
ВОВК до Анонім Показати IP 1 Травня 2015 18:02
втонуть падлюки. хай би але смердітиме.
Лучанка Показати IP 30 Квітня 2015 23:46
Правильно зробили, що заборонили.Не можна цю бомжоту випускати на вулиці міста, хіба, що з наглядачем
Конрад до Лучанка Показати IP 1 Травня 2015 08:28
От, просто цікаво. Шановна Лучанко, а ви знаєте сенс слова - бомж???
Вашкодар Показати IP 30 Квітня 2015 23:49
Кононович мабуть зі злості в штани брата наклав)))
Комунякам Показати IP 1 Травня 2015 00:02
Нероби краще картоплю їдьте садіть, а не шабаші влаштовуєте
Kiwi до Комунякам Показати IP 1 Травня 2015 10:41
самобороні то більше треба, завжди з протягнутою рукою - їм і капуста ще треба, і буряк
Анонім Показати IP 1 Травня 2015 01:08
https://uk.wikipedia.org/wiki/День_міжнародної_солідарності_трудящих - заборонили це свято для того, щоб трудящі не зрозуміли, що їх експлуатують і не відчули що завдяки своїй солідарності вони є силою. Але скільки 1 травня не забороняй, 17-й рік всерівно настане і він вже не за горами...
Анонім Показати IP 1 Травня 2015 06:31
Гавкай, ду....й тролю,все одно вам , комунякам, ж.па
Анонім до Анонім Показати IP 1 Травня 2015 08:41
Как в тридцатые годы так и сейчас США и Великобритания, т.е. англосакский мир, вскармливали фашистов, желая направить их воинственность против Русского Мира. Конечный результат будет тот же самый.
Інженегр до Анонім Показати IP 1 Травня 2015 10:30
До речі: історична батьківщина германських племен англів і саксіс теперішнє Житомирське Полісся - потім вони мігрували на Захід.
Xaxaxaaaaxxaaaxxa! до Інженегр Показати IP 1 Травня 2015 10:44
Axaaxxaxaxaxxaaaxxaxaa!
Анонім до Інженегр Показати IP 1 Травня 2015 12:00
Я в курсе того, что выходцы из Украины основали древнюю Элладу, а Христос и Будда - украинцы. Поэтому можешь спокойно верить бредням и далее.
я Показати IP 1 Травня 2015 07:04
коментар було видалено
я Показати IP 1 Травня 2015 07:04
коментар було видалено
ОГОГО Показати IP 1 Травня 2015 08:06
Комуняку на гілляку гей-гей
Конрад до ОГОГО Показати IP 1 Травня 2015 08:29
Які у Вас політичні погляди, чисто поржати?
Анонім Показати IP 1 Травня 2015 08:42
коментар було видалено
Ольга Показати IP 1 Травня 2015 08:47
Комуністи хто ж до вашого шабаша приєднаеться.Купка неадекватних пенсіонерів в перемішку з недоношеними неудачниками.
Лучанин Показати IP 1 Травня 2015 08:53
Міліція повинн проконтролювати шоб ці сепаратисти не вийшли на вулиці. міста,а якщо вийдуть то кийками по спиняці і 8 років .
Анонім до Лучанин Показати IP 1 Травня 2015 17:57
Иными словами, "сепаратист" - это всякий, выступающий за отстаивание своих прав.
Вероніка Показати IP 1 Травня 2015 08:57
Я не хочу щоб мої діти бачили цих нероб на вулиці.
Kiwi до Вероніка Показати IP 1 Травня 2015 10:46
То працюй в цей день, не будь неробою і непобачиш. А ще будинок свій спали, а то бачиш працю комуністів кожен день відкриваючи очі.
Вероніка до Kiwi Показати IP 1 Травня 2015 11:03
Шановний мій будинок не комуністи будували, а чоловік.Обломіться
Kiwi до Вероніка Показати IP 1 Травня 2015 14:54
то до батьків заїдьте, вони точно при комуняках освіту безкоштовно отримали, і квартиру на халяву. а ваш чоловік барига, на українцях заробив обдираючи, бо працюючи в Україні на землі хати не збудуєш.
Правдоруб Показати IP 1 Травня 2015 09:25
Відібрати в них червоні ганчірки і засунути глибоко в одне місце.
Реаліст Показати IP 1 Травня 2015 10:07
Цікаво як швидко усі забули історім. Гарний чи поганий союз був це вже історія, але він був. Ідеї комуністів не такі вже й погані, почитати наприклад Конституцію союзу і України то відразу стане видно, де для народу а де "по" народу. І шановні давайте не будемо забувати що ми ходимо по вулицях, живемо в будинках, лікуємось в лікарнях .... які збудували оці погані комуністи. Я не памятаю що б мої батьки в школі вставляли вікна, що б вони робили там ремонт, що б ми вчительці дарували на випускний щось окрім букету (це я про телевізори, годинники ..... як зараз дарять). При тих поганих комуністах були садочки, не за проплаченою чергою. І в лікарні не треба було кожному платити що б тебе залікували. Та й корупції здається небуло. А усі що зараз так палко забороняють комуністів і союз 25-30 років назад ще ПАЛКО його прославляли і вірили в діло Леніна. Тому, історія є історія. Це моя думка.
Так до Реаліст Показати IP 1 Травня 2015 10:22
А я згадую 100 метрові черги за ковбасою по вул. Чехова
Інженегр до Так Показати IP 1 Травня 2015 10:33
Да, а я будучи студентом у Рівному, на початку 80-х, щоб купити пачку масла займав чергу біля гастронома о 4-й ранку. Так що ідіть на...й зі своїм сересере.
xa! до Інженегр Показати IP 1 Травня 2015 10:48
Зате зараз ковбаски - підійшов, глянув на дсту, взяв соєву і смакуєш аж за вухами тріщить.
Анонім Показати IP 1 Травня 2015 10:25
Правосекі покажіть їм як треба жить)))
Кожаний серп Показати IP 1 Травня 2015 11:01
- А ти знаєш, що комуністи то глисти? - З чого ти взяв? - Та вони ж самі співають: "Вишлі ми всє із народа"..
Анонім до Кожаний серп Показати IP 1 Травня 2015 12:07
коментар було видалено
Знаючий до Кожаний серп Показати IP 1 Травня 2015 12:35
Глисти-паразити, сидять на подачках Путіна
Анонім до Знаючий Показати IP 1 Травня 2015 12:47
коментар було видалено
Кефір Показати IP 1 Травня 2015 12:38
Ха ха у Києві Петьку губошльопа об****ли вже))))
школяр Показати IP 2 Травня 2015 11:37
Їх місце в зоопарку