USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

ЗМІ дізналися про таємні телефонні розмови між Порошенком та Путіним

2 Березня 2017 09:08
За інформацією джерел у Києві і Москві, незважаючи на протистояння Росії та України на всіх міжнародних майданчиках, між президентами Володимиром Путіним та Петром Порошенком тривають контакти.

З початку року лідери двох країн розмовляли по телефону чотири рази, передає КоммерсантЪ, посилаючись на власні джерела.

Остання ж розмова відбулася 21 лютого нібито з ініціативи української сторони й тривала близько 20 хвилин.

"Одним з питань, щодо якого у Москви і Києва зберігаються розбіжності, залишається питання врегулювання ситуації на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

Натомість, як повідомили УНІАН у прес-службі Адміністрації президента, Петро Порошенко від часу загострення бойових дій на сході України двічі розмовляв телефоном із російським президентом Володимиром Путіним.

Зазначається, що ці контакти буцімто відбулися в координації з європейськими партнерами по «нормандському формату».

Як пояснила прес-служба, розмови були безрезультатними, тому окремого повідомлення щодо них не надавалося.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 2 Березня 2017 09:26
Усе зміниться тільки після смерті путіна
Ас до Анонім Показати IP 2 Березня 2017 11:03
Вся Україна чекає його смерті...Але який толк від нашого чекання... В нас президент зрадник! Не вистачає вже сили . Він там по 20хв розмовляє, а наші герої гинуть. За два місяці 4рази говорив ,а толку з їхніх розмов нуль! Треба дії. А вони про одні гроші думають.
Unknown до Ас Показати IP 2 Березня 2017 11:58
В передачі радіо Свобода в інтерв'ю 28 лютого Матвій Ганапольський повідомив, що вони говорили 1 годину 4 хвилини, один одному тикали, називали Пьотр і Владімір, про тему розмови невідомо.
Анонім до Unknown Показати IP 2 Березня 2017 14:25
Хто такий Гана польський?
Unknown до Ас Показати IP 2 Березня 2017 12:27
http://www.svoboda.org/a/28338606.html , 27 хвилина. А взагалі подивіться все інтерв'ю, інтересно.
Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2017 11:44
ОЦЕ ВИДАЛИ СЕКРЕТ ПОЛІШИНЕЛЯ!!!! ПЕТРО має за нізащо українців! Шкода,що у нас немає ЗАКОНУ про ІМПІЧМЕНТ ПРЕЗИДЕНТА.
Громадянин України Показати IP 2 Березня 2017 16:47
Поговорив і обстліли припинилися! Підтримую Пороха.