USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Звільняється головний лісівник Волині

24 Липня 2015 14:16
Начальник Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Мазурик написав заяву на звільнення, – інформує «ВолиньPost».

Цю інформацію Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердили і у самому відомстві. Натомість, від коментарів наразі відмовилися.

Деталі – згодом.

Нагадаємо, що Василь Мазурик очолив обласне управління лісового і мисливського господарства Волині після Революції Гідності змінивши на посаді Богдана Колісника.

Свою кар'єру і лісгоспі він розпочав ще в 90-их роках.

У 1992-2000 роках Василь Мазурик працював помічником лісничого Сальненського лісництва, Партизанського лісництва, інженером лісового господарства, головним лісничим Цуманського держлісгоспу; в 2000-2007 роках був директором Турійського держлісгоспу; у 2007-2010 – виконував обов’язки голови Турійської районної державної адміністрації.

Очолює Турійську районну організацію ВО «Свобода», депутат районної ради п’ятого та шостого скликань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
бувалий Показати IP 24 Липня 2015 14:25
Зря Вас. Вас. ви нормальна людина, яка щось хотіла покращити для лісгосподарства Волині і за це нічого не вимагали, (********) працював з Вами і отримав тільки задоволення!!!!!! Таки люди мають право очолювати любі ВІДОМСТВА!!!!!!!
2 до бувалий Показати IP 24 Липня 2015 15:06
не погоджуюсь, такі люди не повинні очолювати жодні відомства, після них повний безлад
Лісник Показати IP 24 Липня 2015 14:28
Шкода, що люди йдуть, а мерзота повертається...
громада до Лісник Показати IP 24 Липня 2015 15:04
так візьми його до себе на роботу
лісник Показати IP 24 Липня 2015 14:36
Коменти були вчора в кабаку!!!
23 Показати IP 24 Липня 2015 14:38
УРААА!!!!!
пень Показати IP 24 Липня 2015 14:47
В державі, де через рік міняється влада- толку не буде через десятиріччя.Обласна влада на цьому прикладі доводить свій непрофесіоналізм в управлінні областю.При деяких мінусах в роботі Мазурика( півтора роки для такого об"єму роботи це мало), колективи лісгоспів відчули сталий і непоганий заробіток, пішло оновлення виробництва і багато чого позитивного. Біда в споглядацькій ролі обкому профспілки, який не зумів відстояти Мазурика. А жаль.....
луцький Показати IP 24 Липня 2015 14:51
"Свобода" вмиває руки!:) А на виборах будуть волати: ми, ми, ми... Бачимо хто ВИ!!!
Лех Показати IP 24 Липня 2015 14:52
в ато чоловік їде за покликом серця
нарешті Показати IP 24 Липня 2015 15:00
Слава Тобі Господи!!!!!!!!!!!!
громада Показати IP 24 Липня 2015 15:33
який опит про що Ви пишите він тільки навчился скакати, директора за рік добре заробили, матіюк коліснику п.... а тепер в.в
лісник Показати IP 24 Липня 2015 15:49
Шеремета і Мазуурика підставив.
Анонім Показати IP 24 Липня 2015 16:07
Якщо "наступний" не проведе ревізію роботи "попередника" від А до Я, то і буде далі така )/(опа
Лісник Показати IP 24 Липня 2015 16:10
Радійте шакали, вам тільки біля колісників бігати й "півкулі" лизати. Мазурик, на відміну від його попередників і господарство піднімав, і крадіжки мінімізував, і, саме головне, працівників не ображав та не принижував - давав можливість працювати. А така поведінка, це ознака сили, сили яка себе ще проявить. А руки хай "вмивають" злодюжки та ділки. Василь пішов з гордо піднятою головою. Молодець. А заздрісники, слабкі люди нездатні до вчинків, будуть обливати його брудом, будуть, бо заздрять...
Агентство Показати IP 24 Липня 2015 16:55
Не звільнився, а звільнили. На черзі Радіон.
ВВ Показати IP 24 Липня 2015 18:23
Наїбільша проблема Мазурика в тому,що він залишив старі кадри Радіонів Котеленця двох Данилюків святого Віктора і багато кого.Треба було цю нав*л*ч гнати за Колісниками ще й морди бити. Шановний Василь Васильович ми ВАМ дякуємо. Революція гідності продовжуєтся-нажаль.
7777 до ВВ Показати IP 24 Липня 2015 20:05
Да- да Данилюків давно пора гнати !!! І турійськрго , любомильського...!!!!
777777 Показати IP 24 Липня 2015 18:56
Звільнився читати навчися!!!!
Ліс до 777777 Показати IP 24 Липня 2015 20:44
Ганьба губернатору Волинської області який не зумів відстояти гарну, розумну людину, професіонала своєї справи. Надає прилисток «Ворам в законі» таким як Колісники, Рад… Кот.. Дан.. і вся інша наволоч
правда Показати IP 24 Липня 2015 19:39
Хорошо людина в мазурик. Шкода що часу не повернути. Працювати з ним було за честь.
До ВВ Показати IP 24 Липня 2015 19:48
******* ти штопаний, а не ВВ. Якщо цієї "нав*лочі" не стане в системі галузі, то у волинських лісах навіть горобців не залишиться. Гріх ти будеш мати великий за такий пасквіль.
громада Показати IP 24 Липня 2015 22:47
Всі хто пишит про мазурика добре то - це ті людишкі, які бояться, що прийде новий начальник та звільнить всіх. А Мазурик, також брав та ставив своїх Мишутків, Данилюків, Ратнівських. Ви би бачили Чебурашку після наради, ї коханка кадровичка вже не потрібна,,,,, На Волинь потрібно поставити нового начальника, та всіх звільнити тоді буде результат.
просто читач Показати IP 25 Липня 2015 07:27
Зверху все видно, що заслужив,те й має. Все правильно.
ясно до просто читач Показати IP 25 Липня 2015 10:06
Пішов бо партія сказала піти з посади. Невже не знаєте що свободівці повиходили з усіх керівних посад і в ода теж. Партія стоіть принципово стосовно більшості у них своя мета
Незалежний Показати IP 25 Липня 2015 10:22
Проблема Мазурика - це проблема всієї країни.Як людина він не поганий Серед дописувачів ( читаючі коментарі ) можна побачити набагато гірших людей - мстивих, не щирих. Дивлячись правді в очі необхідно зрозуміти , що без системних змін в країні та лісовому господарстві зокрема , хто б не прийшов на посаду - через рік-два отримає такіж коментарі і таку ж славу.Тому людей на посади треба підбирати під конкретні програми , через зрозумілі , чіткі та відкриті конкурси, а не по партійних принципах ( приклад Мазурик) , розміру "Кейса " чи особистій відданості.Якщо будуть одні правила для всіх , тоді можливі зрушення.
7777 Показати IP 25 Липня 2015 17:08
Не важно хто завтра прийде! Якщо Київ дає укази як працювати і побільше кейсів передавати якщо зверху владу не очистити то ніяких конкретних змін не відбудеться!!!!!!!!!!
гість 2 Показати IP 26 Липня 2015 15:23
в в людина з великої букви вусьому скажіть буласка хто з папередніків поїхавби з простими лісниками на схід ніхто пережив вже третього
Перестійний дуб до Показати IP 26 Липня 2015 18:19
По перше, слава Богу, у попередників було мирне небо над головою. А по друге, ваш В.В."з великої букви" втікав будь куди, аби протянути час звільнення з роботи. Гадаю не велика втрата , скоріше всього -це знахідка. ПЕРЕЛЯКАНИЙ, НЕ ВПЕВНЕНИЙ У СОБІ І СВОЇХ ДІЯННЯХ, разом із своїм " бойовим " замчиком шереметою шукав чоловічків типу Хом"як , яким давав послуги та окрему плату за послуги по прикриванні " їх спин" Мабудь мало платив, не допомогло!!!!.
Архип Показати IP 26 Липня 2015 18:35
А Хом"як це той що гнали у три шиї з різних систем!. Ви подивіться в його трудову книжку і все буде зрозуміло. А зараз рветься в кагорту лісників , А ще корчить з себе самооборонівця. Наглості не має меж ! Хай би йшов разом із Васильком .
Мауглі Показати IP 27 Липня 2015 10:08
Прочитав коменти.... сумно... всі пишуть про людей ... всі чекають "хорошого царя"... ніхто не пише про конкретні зміни в системі та досягнення в її прозорості....
дуб Показати IP 27 Липня 2015 16:50
Ти точно мауглі. Дійсно зміни відбулися в системі лісового господарства. та в іншу сторону.. Скільки директорів збагатилося (не враховуючи мзду яку носили шереметі) та навіть чесна і справедлива (не ясно на якій вона посаді) Лідок і та перейшла всі межі..Таких подачок ми не давали за все існування галузі.. От тобі і досягнення в прозорості.. Зупиніться, все не заберете......
Боровик Показати IP 14 Серпня 2015 14:58
Не дають людям працювати, а тільки все стало наладжуватись, нормальні люди керували. Жаль-жаль, гра партій, політична гра, мафіозі знову підіймають свої голови і стають до керівництва. Хіба за це гинуть наші земляки поки колісники і їх приплічники приберають усе до рук.
Совість Показати IP 26 Серпня 2015 14:56
В кожної Людини настає момент коли вона зупиняє свій хід і саме в цей момент ( ВСМ коментуючим ) потрібно відкрити книгу свого життя ,своїх вчинків ,своїх досягнень .Обернетесь , а там нічого ,,,,,,,,,,,, ,пустка лише великий шлейф осуду інших людей .Бо ж іх видно ,вони перед вами .вони працюють ,намагаються нас підганяти до руху ,роботи. життя САМІ СЕБЕ ЛЮБИМО ,І ОБОЖНЮЄМО. Я,я,я................!!!! Це я ? ПУСТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!