USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Голова Волинської ОДА облаштував пишний маєток поблизу Луцька

2 Березня 2018 09:58
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик будує маєток з лазнею та більярдною у селі Копачівка Рожищенського району.

Обслуговуюий кооператив садівничий масив «Джерела» причаївся у затишному лісі. Тут немає випадкових дачників – усі будинки як на підбір. Про поважних сусідів у Копачівці знають усі. Місцеві ведуть журналістів дивитися на дачі, немов на екскурсію у музей, йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Як розповідають люди, це будинок губернатора Волині Володимира Гунчика. Будівництво ведеться вже кілька років. Тут ми бачимо затишний будиночок, а поруч ще одне приміщення. Люди розповідають, у меншому будинку нібито є лазня, десь тут і більярдна. Усе обнесене високим парканом. А перед маєтком обгороджена додаткова територія – це ще 6 земельних ділянок, які можна було комусь виділити – проте, за словами жителів Копачівки ці ділянки нібито теж належать губернатору Волині.
І якщо будинок у декларації Володимира Гунчика зазначений як житловий і незавершений, прилеглої території, яку обгородили огорожею у документ губернатор не вписав. Можливо ця земля поки що йому не належить.

Зазначимо, тисячі атовців зараз намагаються добитися земельних ділянок, які їм гарантувала держава. Проте проблем з землею в області вистачає і відсоток військових, які цю землю отримали вкрай маленький. За ділянки, завойовані кров’ю, треба оббити не один владний поріг. Проте на ось таких масивах, де розбудовується вузьке коло осіб, проблеми з землею схоже немає.

А губернатору Волині, як найпочеснішому дачнику, мабуть, вділили ділянок за п’ятьох. Хоча нещодавно Володимир Гунчик отримав погони підполковника і теж тепер, виходить, військовослужбовець.

Окрім цього будиночку Володимир Гунчик декларує трикімнатну квартиру у Луцьку, дачу та дві земельні ділянки у селі Сапогове Ківерцівського району, земельну ділянку та будинок у селі Лище Луцького району.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
! Показати IP 28 Лютого 2018 10:01
Слава Україні!
777 до ! Показати IP 28 Лютого 2018 10:52
Героям Слава! В луцьких бариг маєтки набагато "круче", а це халупа порівняно з їхніми маєтками на окраїнах Луцька, котрі користуються субсидіями, тому що такі бідні що комуналку не мають за що заплатити ":) :) :)". Можливо для кращого життя кожний почне із себе, задумуючись, що я зробив для благополуччя та кращого життя в країні.
ник Показати IP 28 Лютого 2018 10:04
выддамо пыд дытячий будиок..а казнокрада опрыделемо в камеру общую..
лучанин Показати IP 28 Лютого 2018 10:09
Передати учасникам АТО, що отримали інвалідність
Гунчик Показати IP 28 Лютого 2018 10:26
Це я для людей будую Межигір*я,розведу павичів,буду іх підтримувати ... Чого витрачати гроші на поіздку до Києва ,треба мати своє Межигір*я ,хай на Волинь екскурсіі ідуть.Про область дбаю!!!!
олег Показати IP 28 Лютого 2018 10:26
Слабенький накат,а Гунчик-молодець.І до чого тут атовці?
аівавіаів Показати IP 28 Лютого 2018 10:31
Судя по хаті, в ній немає нічого особливого. Якщо вона і правда зводиться кілька років і ще не завершена, цілком можливо, що земля була куплена ще до виділення земель АТО. Зводиться давно - значить не має багато вільних грошей. Сауна і більярдна показник задорства? Ваші комантарі признак заздрості. Йдіть в церкву
Васюня до аівавіаів Показати IP 2 Березня 2018 11:30
Довірливі! Скільки всього зареєстровано на інших людей, синочка з Києва. Доцю сожительки і др. Це дрібничка!
Оверко Показати IP 28 Лютого 2018 10:37
Ну так в ного зарплата не маленька. Певне 15-20 тис гр. На такі гроші можна будувати і палац ісауну і більярд в джакузі.
kl до Оверко Показати IP 28 Лютого 2018 10:44
не сміши)
Бюджет до Оверко Показати IP 28 Лютого 2018 10:46
Оверко,ти наівний хлопчик .Хто ж хату будує на зарплату?
Віктор до Оверко Показати IP 28 Лютого 2018 11:21
Ви мабуть уяви не маєте скільки кош ує будівництво, якщо кажете що прив зарплаті в 15000 можно палац побудувати.не займайтесь словоблудієм і не розказуйте про море, якого нене бачили. Р.s. я самхочу будуюсь, то знаю про що кажу.
Оверко до Віктор Показати IP 28 Лютого 2018 12:15
Бюджет і Віктор - це був маленький саркастичний коментар. Сподіваюсь ви розумієте що таке- сарказм. Посміхніться - все буде добре . Удачі.
омелькові до Оверко Показати IP 2 Березня 2018 13:33
ти хоч трохи тямиш, скільки це коштує ? яка зарплата в 20тис.грн
Знаючий Показати IP 28 Лютого 2018 10:47
Хата є, а життя немає))))))))
олег до лучанин Показати IP 28 Лютого 2018 11:01
Своє житло віддай!
Лучанин до Олега Показати IP 28 Лютого 2018 11:17
Спочатку ти віддай підлабузнику
Васька Показати IP 28 Лютого 2018 11:36
А з людей тянуть останні копійки, а собі роздживаються. Навіть не на маленьку зарплату таке не побудуєш, явно корупція пахне, бо де можна взяти гроші, щоб так розжитись? Більярд і сауни, розкішно живе, а люди виживають. Хіба є справедливість? І чому б не віддати аовцям, хворим, тим хто більше потребує такої землі на природі, а не зажиратись , бо ж всі все залишать, а краще робити добрі справи!!!!!
Лучанка до Васька Показати IP 28 Лютого 2018 12:44
Вася,ти Вася,Гунчик міліонер і може дозволити собі побудувати дачу,яку доречі будує вже декілька років.Так що перестаньте плюватись слиною,йдіть працюйте.Так йому в житті повезло більше,ну що ж так буває.
Наталія. Показати IP 28 Лютого 2018 12:09
сміх і годі. Це все? Будинок з лазнею ?! Гунчик розумний чоловік, все своє життя пропрацював на хороших посадах за різних часів і різних порядків. Досвідчений, зрілий чоловік побудував будинок??!!!..... Нехай і з лазнею, нехай і з павлінами. Це так дивно??? Власний будинок у 60 років!!! Оце розкіш!!! Люди не смішіть. Недивлячись на ціни, на кризу в країні, спокон віку і до тепер за 10 років навіть самі бідні будують будинки. А тут мова йде, ще раз повторюся про дуже розумного і досвідченого чоловіка, який все своє життя працював. Перестаньте займатися дурницями! Гідний будинок для такої людити.
скептик до Наталія. Показати IP 2 Березня 2018 13:36
тільки чомусь такі розумні і досвідчені стають мільйонерами, коли дориваються до владного корита.
олег до лучанин Показати IP 28 Лютого 2018 12:09
Я б віддав-не має достойних!А ти взагалі останній в черзі.А Гунчик -мужик!
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2018 14:39
Гунчик якби то не було є голова ОДА....хоча сірий і невиразний. Ніякий.....але....
Grecuk Показати IP 28 Лютого 2018 16:42
Купіть дрона, щоб було що показати
Правдоруб Показати IP 28 Лютого 2018 19:05
Свиня біля корита, уміє бюджет дерибанити, і не нада тут трандіти розумний,досвідчений, правильно щоб зараз красти треба бути розумним і хитрим і брехуном, якщо він мільйонер то якого х..я голова ОДА? Зараз щоб будуватись треба сотні тисяч гривень в місяць викидать , а він будує як казали кілька років ,мабуть за держ.заплату бл...ь, а, я ж забувся сказать він же все життя працює тяжко накопив 15 млн і тепер перед виходом на пенсію вирішив собі ні в чому не відмовляти.
Вася Показати IP 28 Лютого 2018 21:23
А Гунчик що не людина?
Йопрст Показати IP 28 Лютого 2018 21:43
Накрав,Автозавод загнав у Д:ПУ,який губернатор така і область-розвитку нуль цілих х:й десятих.
хехъ до Йопрст Показати IP 2 Березня 2018 12:38
подай в суд, если он у тебя украл.
вовк Показати IP 1 Березня 2018 15:19
хата як хата мужик заробив. Уважуха. А нищеброди хочуть щоб Губернатор жив в общази а мився в лазни на Пугачова.
скептик до вовк Показати IP 2 Березня 2018 13:38
міг би і в общазі пожити. корона з макітри не впала б
Устимук К.К. Показати IP 2 Березня 2018 10:32
Це ще раз переконує мене, кому стало краще жити після МАЙДАНУ 2014року .!!! Вони чужими руками і життями усунули одну банду від влади , а самі такі " народно-обрані " і " проєвропейські " ,що Яник в Ростові плаче і шкодує що не зміг як вони КЕРУВАТИ !!!!
Білосніжка Показати IP 2 Березня 2018 11:00
Посто "домік" гноміка :)
Роботяга Показати IP 2 Березня 2018 11:01
Він нормальний мужик.Станьте на його місце.Кожен пристосовується до ситуації Були б ви на його місці.То з Києва команда, то тут дихати не дають.Треба бути жостким керівником і хитрим.Люди це люди.Їм ніколи не вгодиш.Хто хоче мати хату той старається,вилазить з шкури переживає за дітей.А хто бухає і прожигає життя нічого мати не буде.Чесним трудом ще ніхто нормальну хатину не збудував.Рано чи пізно за свої гріхи прийдеться відповідати. А жити треба і хочеться всім.Давайте менше заздрити і паскудити один одного!
Васюня до Роботяга Показати IP 2 Березня 2018 11:33
Ти хто? Та що дома чи та що на роботі?
pedro до Васюня Показати IP 2 Березня 2018 16:31
Там хуже. В дома і на роботі вже та сама...
Леся Показати IP 2 Березня 2018 11:17
Накрав і побудував. Звичайно іншим в усьому відмовки, або плати а сам за рахунок інших зажрався і побудував. А в Луцьку при губернаторі Гунчику сім"я 3-х осіб живе в "халабуді" мерзне , а іншому мало і мало, хіба в усьому тому він живе і в 3-х кімнатній квартирі і на земельних ділянках спить і в доміні живе, як Калитка
111111 Показати IP 2 Березня 2018 11:54
Ще кілька таких описів будинків, з банями та більярдними наших можновладців , то з оцих коментарів можна буде МИМУАРИ писати ...
Орест Показати IP 2 Березня 2018 11:58
Якщо будує, так може жити, хай, але чому він тоді при владі? Чому очолює область????? Хай собі бізнесом займається і не лізе у владу! У владі потрібні люди, які будуть працювати на людей, а не собі будуватись а від людей втікати, уникати іноді преси ! Хай би попрацював чесно, все платив податки, то хіба у нашій країні це можливо? Скільки людей працюють працюють а все життя в квартирі живуть! Так що не треба розказувати що один працює то має !!!!!!!!!!!!