USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Найновіший луцький дитсадок – вже в тріщинах

21 Квітня 2016 10:44
ДНЗ № 40 потребує ремонту. У найновішому дитсадку міста – стіни в тріщинах.

Про це стало відомо під час засідання комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства і дитинства сьогодні, 21 квітня.

Депутат міської ради Тарас Шляхтич розповів, що в дитсадку № 40 в окремих місцях утворюються тріщини.

Тому він пропонує управлінню освіти звернутися до замовників будівництва – управління капітального будівництва ОДА та до підрядника, аби вони здійснили гарантійний ремонт.

Нагадаємо, ДНЗ № 40 був відкритий всього лиш у грудні 2012 року.

Очільник міського управління освіти Олег Гребенюк повідомив, що відповідний лист будівельнику, а це – «Житлобуд 2» - уже направили і чекають відповіді.

До слова, у 2014 році стало відомо, що житлову забудову, новий садочок і новобудову школи проектували розрізнено, а не в комплексі. У зв’язку з цим інфраструктура мікрорайону потерпає.

Через неузгодженість проектів там і досі немає дороги, водовідведення з будинку зроблене так, що вода стікає до садочка і школи, які виявилися нижче рівня будинків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123321 Показати IP 21 Квітня 2016 10:50
Романюк зі своєї долі нехай поправить ті недоліки.
ххх до 123321 Показати IP 21 Квітня 2016 15:13
Чого ти примахався до того Романюка. Даний об єкт будувався під патронатом Климчука Б.П. і замовником були ОДА а не міськ.рада.
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2016 13:04
я в шоці з нашої влади, відремонтувати потрібно ..., а непотрібно вияснити з чиєї вини допущені помилки що садочок через пару років почав тріщати ?
123 Показати IP 21 Квітня 2016 13:05
а кто строил? или лучше так.кто бабки срубил?
Оксанка Показати IP 21 Квітня 2016 14:38
це просто як завжди- тяп- ляп, думають не про дітей, а про заробіток і відкати.
Оксанка Показати IP 21 Квітня 2016 14:40
доречі школу будує той самий Житлобуд-2, так що школу жде те саме, якщо вже не скликати комісію з контролю, і ліквідувати виявлені недоліки вже, поки ще не зроблено ремонт і не поштукатурено саме приміщення
той самий Показати IP 21 Квітня 2016 18:25
Житлобуд будує 9-поверхові житлові будинки в Луцьку і продає квартири! А яка їх якість? Це вам не 2-поверховий садочок.
Так то Показати IP 21 Квітня 2016 18:29
Не будівельники, а бракороби!!!
Мама Показати IP 21 Квітня 2016 21:31
Вони будуть переливати з пустого в порожнє, комісії з Гребенюком, Грирою, Коцуром і представниками влади будуть ходити, дивитися і розводити бюрократію... А батьки за власний кошт робитимуть ремонт стелі та стін, щоб на дітей штукатурка не падала.
Ганьдзя Показати IP 21 Квітня 2016 23:49
До речі, у ясельній групі у кінці серпня 2015 року "УПАЛА" стеля, ремонт робили за кошти батьків, оскільки адміністрація садочку повідомила, що гарантійний термін виконаних робіт забудовника закінчився, і навіть обіцяних забудовником матеріалів не отримали. Другий блок тріщить, плитку треба міняти, постіль та посуд треба закупляти і т. д. Крани дитячі неякісні , більше 30 діток користуються 2ма краниками з 4рьох . На фото все красиво, а по факту не так. Ми росли без ковролінів, які чистять раз у рік сильними хімікатами, без жалюзей, без дорогих папок, і з паперовими ялинковими прикрасами , у садку нам не заміняли м'ясо оселедцем і здорові....