USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку власників маєтків хочуть знати поіменно

29 Жовтня 2014 14:23
Луцький міський голова звернувся до медійників, аби ті опублікували прізвища власників фешенебельних маєтків на березі річки Сапалаївка.

Звернення до ЗМІ Микола Романюк зробив під час засідання чергової 65-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 29 жовтня.

Так, народні обранці відверто критикували людей, які побудували велику кількість маєтків на прибережній території Сапалаївки.

Таким чином, депутат Луцькради Олексадр Пиза наголосив, мовляв, «лучани повинні знати героїв поіменно».

Саме тому міський очільник звернувся до працівників ЗМІ, аби журналісти оприлюднили список з прізвищами власників котеджів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
модераторам Показати IP 29 Жовтня 2014 14:34
Пент-хаус - це житло на цокольному поверсi будинку!!!
Анонім до модераторам Показати IP 29 Жовтня 2014 14:39
Хіба не на даху багатоповерхівки?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 14:53
цокольний поверх це i є дах будинку (промiжок мiж останнiм поверхом та даховим покриттям).
Олександр до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:19
Цокольний це полцпідвальний поверх - будівельник закаканий...
Лол до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:22
Ты серьёзно это написал? Загляни в гугл, он тебе обьяснит что такое цоколь....
Анонім до Лол Показати IP 29 Жовтня 2014 15:35
Я інженер-будівельник з червоним дипломом і я знаю що таке цокольний(нульовий) поверх
Анонім до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:59
Диплом мати купила?
:) до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 16:18
По собі судиш?
О до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 16:01
класно, а то в мене вже виникли сумніви у власній адекватності - "всю догогу" вважалось, що цокольний поверх, то нульовий, а тут бац - і став "проміжком між останнім поверхом і даховим покриттям" , аж моторошно.
олександру до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 16:06
Диплома купив, а культури не навчився, не у всiх входить в обов'язки знати,що таке цокольний поверх. Вивчилось на будiвельника, диплома купило, 2 визначення знає i хамить. Медаль собi купи за те що знаєш, що таке цокольний поверх!
Песець пухнастий до олександру Показати IP 29 Жовтня 2014 16:15
А дуже культурно викладати на всезагальне оприлюднення повну фігню, що " пент-хаус - це житло на цокольному поверсi будинку!!!" "цокольний поверх це i є дах будинку (промiжок мiж останнiм поверхом та даховим покриттям)"? Культурно керуватись одним простим правилом: "не знаєш - не кажи, а тим більше - не пиши". Розумна людина буде вдячна, коли їй справедливо вкажуть на помилку, а не комизитиметься.
укб до Песець пухнастий Показати IP 29 Жовтня 2014 17:24
Пять балів, хамло треба вчити
бку до укб Показати IP 29 Жовтня 2014 18:17
це у вас до чого? кожен має право писати, що думає, а вас певно мати вниз головою в горшок роняла у дитинствi. iди перед зерколом повозмущайся, на особистостi не переходь, твоя думка про когось нiкому не цiкава. Все, бiльш не вiдпишу, спiлкування з укб ками користi не принесе.
То Показати IP 29 Жовтня 2014 14:38
власників котетджів чи петхаузів?
дохтор Показати IP 29 Жовтня 2014 14:41
А вони шо там - не законно побудувалися?? Землю певно сама міськрада і видала. Хай краще медійники опублікують "пентхауси" і інше майно членів міськради та їхні зарплати (для порівняння) - «лучани повинні знати героїв поіменно».
Свідок Показати IP 29 Жовтня 2014 14:43
Шо цей пИЗА там ше в"якає... Цей борець за справедливість.... Сам годується у Мартиняка Сергія, який голосував за закони 16 січня.... Пиза восени, а точніше у вересні, їздив Луцьким, Турійським та Рожищенським районамит і від імені фонду "пєтушиного олігарха" "Європейський вектор" роздавав по тисячі гривень родичам учасникам АТО..... Що це як не підкуп..... Інфа достовірна на 100%.... А нині цей пиЗа із власниками маєтків бореться..... Ну, не смішно уже.... Як на мене в прізвищі Олександа Зіновійовича прогавили одну літеру... Вгадайте яку?
да да до Свідок Показати IP 29 Жовтня 2014 14:49
Всьо вірно, 5-тої букви українського алфавіту в акурат не хватає
А Показати IP 29 Жовтня 2014 14:47
Таке оприлюднення призвіщ чи не є часом посяганням на приватне життя громадян і отже порушенням закону? Судячи по "геніальних" пропозиціях з міської ради за останні дні, там всі трохи як "пидурівши".
Анонім до А Показати IP 29 Жовтня 2014 15:39
ЩО злякався? Скоро ми ,нарід, будемо вас люструвати воров і корцупціонеров.Будете ділитися-це що накрали.Ви що заробили бандити ні.Не брешіть на якій такій роботі треба працювати,щоб заробити такі статки,скажіть нам, ми також хочемо.А ні,будемо ділитися.
так так до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:50
Чуєш, камуніст недадєланий, люструй себе спочатку путьом миття, бриття і без похмелятора зранку. Такім як ти яку роботу не дай - все просреш і все мало буде, хоч, зазвичай, робота і такі як ти - поняття несумісні. Вам би махновщину зараз (тіпа як на сході) ото б ви себе проявили (а ля 1917 рік). Люстратор "нарідний" ..ять.
Анонім до так так Показати IP 29 Жовтня 2014 16:27
Все-таки злякався.Ото вернуться наші хлопці з АТО і таких як ти, пролюструюють автоматами. Вас тільки так потрібно люструвати,бо інакше ви не змінитесь і не перестанете красти.
так так до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 19:14
Таваріщ Шаріков, срочно звернись до професора Преображенского хай чим швидше виправить результат свого експерименту, шляхом повернення тебе в первозданний вид. Бачу ти крім того, що навчився говорити ще й клавіатуру освоюєш :-)))
А до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 16:06
коментар було видалено
А до А Показати IP 29 Жовтня 2014 16:29
ну і що кримінального було в моїй відподі тому аноніму, що ви її видалили? Повторю, боюсь я його люстрації , як "риба парасольки" , що ви тут вбачаєте непристойного? а вислів "в труні в білих капцях" (народний фольклор) і саме там я бачив вашого нарідного люстратора.
обс до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 17:26
Щоб заробити великі гроші таки треба щось в голові мати
анонімус Показати IP 29 Жовтня 2014 15:00
бачили б ви скільки нечистот вони злили в річку
SVV Показати IP 29 Жовтня 2014 15:18
Нехай Романюк викладе фото своїх маєтків, і своїх синів!
Вчителька Показати IP 29 Жовтня 2014 15:42
Це точно! А що з того зміниться? Хіба Романюк не знав кому давали землю? Чи та Соколовська?
Юрист Показати IP 29 Жовтня 2014 16:31
Вимога суперечить Закону України "Про захист персональних даних"!!! Закон України для кого писаний?????
мочи вату Показати IP 29 Жовтня 2014 16:49
краще поіменно знати власників карабасу і законність його побудови та оприлюднити це в змі
YY Показати IP 29 Жовтня 2014 17:31
прямо марксизмом повеяло... С чего бы это вдруг?
мочи вату Показати IP 29 Жовтня 2014 19:29
ну так з голови риба гниє чи не так москалику ????
укроп Показати IP 31 Жовтня 2014 21:03
точно голова у міста підпорчений