USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Фронт Змін» вітав жінок зі швидкістю «1000 гвоздик / год». ФОТО

10 Березня 2010 10:01
8 березня активісти політичної партії «Фронт Змін» вітали жінок просто у центрі Луцька, протягом кількох годин даруючи квіти та святкові листівки від Арсенія Яценюка.
«Кожна жінка – квітка»: з таким гаслом представники «Фронту змін» рівно у полудень вийшли на Театральний майдан привітати перехожих жінок, дівчат, бабусь.

Зі слів самих учасників вітання квітки розходились зі швидкістю «тисяча гвоздик за годину».
«Приємно, що жодна винуватиця свята не залишилась байдужою до такого знаку уваги. Жінки – і зовсім юні, і старші – із задоволенням приймали квіти з рук представників «Фронту Змін», та – у відповідь на вітання – дарували   чарівні посмішки та слова вдячності» - розповідають у «Фронті змiн».

Подібні вітання пройшли в усіх областях України, загалом під час акції «Кожна жінка – квітка» активісти «Фронту Змін» привітали близько п’яти мільйонів жінок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
осшр Показати IP 10 Березня 2010 11:49
ой, триндять - купили 100 гвоздик, зробили фотосесію, мовляв, ось які ми хороші, і це все на що їх вистачило. А решту грошей в кишеню. А може і сто не купили...
Evil Показати IP 10 Березня 2010 12:49
Та ладно, давали щось-таки, он свекрусі від Чижика тюльпанчик перепав. Активіст якийсь на вулиці виловив та поздоровив. Нині ця тенденція стає модною.
seal Показати IP 10 Березня 2010 13:09
А кролики вони такі, все швидко роблять. :-)
Цуценюк Показати IP 10 Березня 2010 14:29
Це швидкість роздачі була 1000 за годину, а гвоздик всього 20 було.
Вася Показати IP 10 Березня 2010 17:05
Що ж "коментатори" такі убогі? Самі навіть і не попробували, а обкакати - завжди будь ласка. А люди старались! Не дивно що Янукович - президент.
seal Показати IP 10 Березня 2010 20:57
До Васі. А ти звідки знаєш, хто і що пробував і робив? Але ж не всі з цим лізуть на перші шпальти.
знаючий Показати IP 11 Березня 2010 10:16
Тепер в партії фронт змін лишився лише Дмитрук-голова. На другому фото, який сам фінансує і сам роздає квіти. А не згадав Сосновського,-цей безкоштовно працювати не буде!
Evil Показати IP 11 Березня 2010 11:31
Васюньчику, допоможи нам убогим піднятися над нашою власною ницістю, настав нас, заряди кулями слів та непереборним інтелектом. Прости, Господи, і візьметься десь такий талант...