USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцькі «вовчиці» в очікуванні Олега Винника. Фото

7 Червня 2019 20:22
Луцькі прихильниці секс-символа української естради Олега Винника в очікуванні на концерт свого фаворита.

Так, суперконцерт Олега Винника на "Іподромі" у Луцьку сьогодні, 7 червня, організувала Івент-агенція «Tikhonov сoncert and event agency» .

Зі слів організаторів, на відвідувачів очікуватиме маса емоцій та презентація нової концертної програми артиста під назвою «Роксолана».

Як повідомляє з місця проведення концерту власкор Інформаційного агентства Волинські Новини, на вході до місця виступу вишикувалася величезна чергу, що розпочинається від алеї, що веде до зоопарку.

Сет-лист складається з гарячих хітів виконавця і абсолютно нових авторських композицій. А заголовна пісня турне «Роксолана», написана ще в 2005 році і знайома шанувальникам творчості Винника по третьому студійному альбому музиканта, прозвучить в раніше невідомій інтерпретації, в первісному її варіанті.

Концерти Олега Винника – це завжди феєричне шоу, яке супроводжується якісним світлом, звуком, грандіозними спецефектами і унікальним вражаючим віджеїнгом. На глядачів чекає маса позитивних емоцій і тепла душевна атмосфера, - повідомляють організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
А шо!? Показати IP 7 Червня 2019 20:27
Картоплю посадили, корову видоїли, і на Винника ! Вовчиці!
Мужик до А шо!? Показати IP 8 Червня 2019 10:41
Колись ніби була інфа від організаторів, що більшість квитків на Винника купуються за гроші з аліментів...
O_o? Показати IP 7 Червня 2019 20:52
Зможуть комарики вовчицями поживитися...
Гиги до O_o? Показати IP 7 Червня 2019 21:57
Комарики вовчить не візьмуть, у них такі чудові парфми ...
Миломан Показати IP 7 Червня 2019 21:06
А чому вовчиці?
Нема слів Показати IP 7 Червня 2019 21:55
Якісь збоченки .Їм паца за гроші "хванеру" втюхуватиме ,а вони й раденькі.
Анонім Показати IP 7 Червня 2019 22:00
То крокодили якісь,а не вовчиці
Вовк до Анонім Показати IP 7 Червня 2019 23:07
Крокодил ти, бо ображаєш гарних жіночок
Льоня до Вовк Показати IP 8 Червня 2019 07:51
Окуляри купіть
Анонім до Вовк Показати IP 8 Червня 2019 15:40
Скільки ти випив,що вони тобі стали гарні?
Василь Показати IP 8 Червня 2019 00:49
Винника обожнюють чомусь або негарні або товсті.
Упс! до Василь Показати IP 8 Червня 2019 19:48
Ні ,то ти загнув, тексти пісень таке-сяке-ніяке ,а от музика саме для гулянки,підняття настрою.Сам білявець просто додається до музики,ніччо не зробиш.В концертному залі квитки не дешеві ,а тут-щастя привалило!
Добрый доктор Айболи Показати IP 8 Червня 2019 01:37
Приходи ко мне лечиться, и корова, и волчица,..
Glover Показати IP 8 Червня 2019 07:10
А я не ходив!
Саша Показати IP 8 Червня 2019 08:20
Ну тьотів я ще розумію, а молоді дівки що в ньому такого знайшли??? "Ниноооо, мне не все равнооо. С кем ты пьешь винооо." :)
Діагноз Показати IP 8 Червня 2019 11:57
Недокохані !
Маша до Саша Показати IP 8 Червня 2019 12:10
Ну тьотів я ще розумію, а молоді пацики, що в ньому знайшли ??? Саньок, мне не все равнооо. С кем ты пьешь винооо ? Резюме : Опісля в єдиному пориві ідуть на концерт .
Вячеслав Показати IP 8 Червня 2019 16:16
Може і комусь цей виконавець неподобається.Я наприклад не дуже у захваті від його пісень Але у кожного із нас був такий період в якому ми були по своєму щасливі.Оці миті щастя не потрібно позбавляти людей.Прийшли вовчиці красиві і не дуже ,але яка різниця.Головне отримали задоволення.Є такі фанати ,що їдуть по гастролям з виконавцем в інші міста,це правильно.Людина повинна жити ,радіти ,а не херачити як віл на роботі.У нас з вами зараз дуже важкі часи,що не кажіть ,а жити в 80-90 роках було цікавіше.Хто памятає концерти на стадіоні ,приїзжали до Луцька відомі співаки ,артисти.Яка була чудова пора.Стільки ємоцій і переживань.А тепер у молоді один кумир телефон фейсбук інстаграм.
Анонім до Вячеслав Показати IP 8 Червня 2019 17:13
Та це ж жарти про красу,всі ми люди і дійсно краса в середині і мить щасття у кожного своя.Молодь це взагалі жах
Андрій Показати IP 8 Червня 2019 21:44
Не знаю, що таке віджеінг, але по факту Винник все-таки зміг досягнути чогось в житті, якщо на нього черги збираються з жінок, курей і вовчиць. А от модернові ворди в постах я в огулє геть не андерстенд, гаджети зредукували ментальність юзерів, друкуйте статті доступною українською мовою!
Валя Показати IP 10 Червня 2019 19:51
Шановна зграя вовків,не годиться гризти вожака, вам усім до нього як до Москви рачки,всі хто давав пошлі коментарі в жіночу сторону з чоловіків є не одружені,розведені,вони не здатні утримувати одну жінку,не то що тисячі,шакали,залиште в спокої Вінника