USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вперше на «Бандерштаті» - Еко-галявина. МАПА

25 Липня 2015 09:00
На українських фестивалях такого ще не було – спеціальну Еко-галявину облаштують учасники Луцького ІТ-кластеру спільно з “Фундацією Розвитку Громад” для усіх відвідувачів фестивалю “Бандерштат”, де можна буде не тільки відпочити, а й зарядити свої телефони та планшети від енергії сонця.

Окрім цього, на Еко-галявині відбуватиметься багато цікавих подій, - повідомляють організатори заходу.

Аби популяризувати альтернативні джерела енергії та донести до людей інформацію про зелений тариф “Фундація Розвитку Громад” за підтримки Луцького ІТ-кластеру представить на території фестивалю “Бандерштат 2015” зелену зону, де можна буде не тільки підзарядити мобільні пристрої та гаджети від сонячної енергії, а й відпочити та стати учасником бесід на тему енергозбереження.

Що буде на Еко-галявині:

-виставка альтернативних джерел енергії

-пункт підзарядки мобільних пристроїв від сонця

-збір використаних батарейок та лампочок

-продаж портативних еко-ліхтариків

–лекції з енергозбереження

Еко-галявина працюватиме всі дні фестивалю за головною сценою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
А Показати IP 10 Липня 2015 16:01
Даєш еко-галявину та й бандерштат в цілому на околицях Маріуполя. Заодно і в морі покупаємось.
ріва до А Показати IP 11 Липня 2015 01:20
повністю погоджуюсь!! ФЕСТИВАЛІ за ради бабла організовують(достатньо таких уродів в місті) і цих самих організаторів на передову!!...як вже ці срані патрійоти надоїли...тільки мандіти вміють
коля до ріва Показати IP 25 Липня 2015 10:36
ну я надіюсь ти це пишеш з окопа на передовій, так клавіатурний воїне?
ріва до коля Показати IP 26 Липня 2015 09:38
Так само як і ти:)))
Анонім до ріва Показати IP 25 Липня 2015 22:27
там буде дуже багато патріотів, які хочуть захищати україну не тільки скаканням на майдані - воєнкоми, не пропустіть свій шанс виконати та перевиконати нормативи по мобілізації.
ася Показати IP 25 Липня 2015 10:23
краще розмістіть : Аби покращити процес оповіщення, в області розгорнуть ще 7 військових комісаріатів. В їхні обов’язки входитимуть і питання тероборони краю та патріотичного виховання молоді
Волинянин Показати IP 25 Липня 2015 12:51
На Бандерштаті буде 7 комісаріатів для запису добровольців. Займайте чергу. Депутатів без черги!!!!
Ідіот Показати IP 25 Липня 2015 16:41
У нас фестиваль а на сході люди за нас гинуть. Співай Україно!!!
Анатоль_ до Ідіот Показати IP 26 Липня 2015 09:40
Щира подяка та нізький уклін організатору Ігорьку Гузю, що не дає вмерти патріотичним настроям на Волині!!!