USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Лучани залишились без гарячої води не через борги, – «Волиньгаз»

8 Квітня 2016 18:29
Мешканці луцьких квартир залишилились без гарячої води через недбалість керівництва теплопостачального підприємства, незважаючи на достатній рівень розрахунків лучан за послуги із теплопостачання. Про це заявили сьогодні у ПАТ «Волиньгаз», - інформують у прес-службі волинських газовиків.

Нагадаємо, 4 квітня 2016 року, ДКП «Луцьктепло» на невизначений термін припинило надання послуг з гарячого водопостачання споживачам Луцька, а згодом оприлюднило списки божників за послуги теплопостачання за станом на 17 березня 2016 року, до якого потрапили як юридичні особи, так і населення міста. Сьогодні стало відомо, як міська влада планує карати населення за борги.

Згідно з повідомленням ПАТ «Волиньгаз», через існуючу заборгованість на суму 41 мільйон гривень, постачальник НАК «Нафтогаз України» не підтвердив ліміти природного газу для ДКП «Луцьктепло». Окрім того теплопостачальне підприємство міста заборгувало ПАТ «Волиньгаз» за розподіл природного газу 23 мільйони гривень, а відтак припинення газопостачання для ТКЕ стало неминучим.

Нагадаємо, відповідноі до вимог Кодексу газорозподільних мереж, відбір природного газу з газорозподільної системи можливий лише за наявності у споживача підтверджених обсягів природного газу (тобто номінацій, або лімітів на відповідний розрахунковий період) та відсутності заборгованості перед газорозподільним підприємством.

Своєю чергою, ПАТ «Волиньгаз» неодноразово звертався до керівництва ДКП «Луцьктепло» та місцевої влади із попередженням щодо можливого відключення через критичну ситуацію із розрахунками перед газорозподільною компанією. Між тим, вирішення проблемного питання так і не відбулось.

Незважаючи на достатній рівень розрахунків лучан за послуги із теплопостачання, які знаходяться на рівні 85%, за період із січня цього року ДКП «Луцьктепло» розрахувалось із ПАТ «Волиньгаз» за розподіл природного газу лише на 23%, та станом на сьогоднішній день боргує газорозподільному підприємству майже 23 мільйони гривень.

Варто зауважити, і те, що на сьогодні жодне із інших теплокомуненерго області не має подібної ситуації та у повному обсязі розрахувалось із ПАТ «Волиньгаз» за послуги із розподілу та за послуги із газопостачання із «Нафтогазом».

Окрім того, сумнівною виглядає робота керівництва теплопостачального підприємства і щодо роботи із боржниками серед споживачів. Адже для порівняння, за послуги із газопостачання, станом на 1 квітня, населення заплатило на рівні 138%, у той час коли розрахунки за теплопостачання є значно нижчими.

Між тим, відсутність у місті гарячої води створює значне соціальне напруження серед лучан, більшість із яких усе ж справно сплачують ДКП «Луцьктепло» за надані послуги. Зважаючи на це ПАТ «Волиньгаз» вкотре звертає увагу керівників підприємства та місцеву владу на недостатній рівень платіжної дисципліни та необхідність прийняття дієвих рішень задля вирішення проблемної ситуації.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
305 Показати IP 8 Квітня 2016 18:37
коментар було видалено
Леся до 305 Показати IP 9 Квітня 2016 12:09
Чому лучани залишились без гарячої води: https://vl.104.ua/ua/for-clients/news/id/luchani-zalishililis-bez-garjachoji-vodi-cherez-ne-17992
волинянам Показати IP 8 Квітня 2016 19:15
коротя к*з*л!!!!!
777 до волинянам Показати IP 8 Квітня 2016 20:24
А ми в Ковелі з водичкою, в нас тепловики бабло не про...гуляли
Іра до волинянам Показати IP 8 Квітня 2016 20:44
Причому тут Коротя?Ви б ще в глобальному потеплінні його звинуватили!
Лола до Іра Показати IP 8 Квітня 2016 23:05
Ти,що чергова коханка Короті, що так захищаєш його. Йому давно пора у відставку разом з його холуями.
Patrik до Лола Показати IP 8 Квітня 2016 23:50
і коханками, машинами,хатами...
Юра до Лола Показати IP 9 Квітня 2016 08:47
От ви холуї "розумні" Відключення чи включення вирішуються не на місцевому рівні. Подякуйте яйценюкові))
123 до Юра Показати IP 9 Квітня 2016 10:46
Знаю на якому рівні вирішується. Якби не Яценюк ,то вашої конторки не було б. Юлю вам треба.
Олух до Юри і до Же до Юра Показати IP 9 Квітня 2016 13:21
А Женя пише , що Коротя вирішує чи давати газ чи ні, щоб д...пи не замерзли.
До Олуха до Олух до Юри і до Же Показати IP 9 Квітня 2016 16:47
Читати навчись!;)
депутат до Лола Показати IP 9 Квітня 2016 23:34
ви мозгами поїхали? у відставку може йти виборний чоловік, а не найомний менеджер. Чи кожна кухарка буде керувати - кого ж на посади брати?
Ната до Лола Показати IP 9 Квітня 2016 23:41
А що, ти вважаєш, що твоя позиція єдино правильна, а усі інші дурні?
Ліза до Іра Показати IP 9 Квітня 2016 00:06
Коротя мій! Він обідився на луцьктепло , ось і відключив газ. Ясно тобі Ірина ?
Петя до волинянам Показати IP 8 Квітня 2016 23:08
Згоден !!!
реп до волинянам Показати IP 9 Квітня 2016 07:30
Таким убогим без мізків ще й світло треба відключити,то може думати будуть,що писати
Женя до волинянам Показати IP 9 Квітня 2016 11:06
Олух ти, він тобі всю зиму газ постачав, коли заборговуваності мільйонні, щоб твоя д*па не замерзла.
Жора до Женя Показати IP 9 Квітня 2016 13:03
Да хто такий Коротя.? Він постачав газ ? Сидить на всього готовому, тільки бабки рахує.Він безкоштовно не тільки д...пу свою гріє, ще й свої хати з мармуровимиі підлогами, з басейнами,галокамерами та подвір"ячком, щоб сніжок розтавав. Скільки ж треба газу тільки для нього ? А ти плати за себе і за таких, як він. Ось вам і борги !
777 до Жора Показати IP 9 Квітня 2016 14:58
Ну взагалі то це НАК лімітів не виділив. Якби не це, то може Волиньгаз і далі авансом за спасіба газ подавав попри борги... цікаво хто б потім ті борги вертав?
До Жора до Жора Показати IP 9 Квітня 2016 15:08
Розумник ти, почитай хто найбільший боржник - підприємства, а не населення. Для чого "воду лл'єш", якщо не знаєш?
Жора до Жора Показати IP 9 Квітня 2016 15:23
Скільки тобі платять ,що так справно коментарі - то плюсуєш то мінусуєш на користь свого хазяїна ?
Жора до Жора Показати IP 9 Квітня 2016 15:27
Це до Жені !
Новий до Жора Показати IP 9 Квітня 2016 23:38
Один будинок заборгував за усі? Навіть якщо це був би хмарочос....рівень вашої некомпетентності вищий) а заздрити низько. Злізайте з дивану і хоч зуби почистіть - воні багато
Назар до Жора Показати IP 9 Квітня 2016 23:50
Ну дійсно - хто він такий? а чого ти йому стільки уваги приділяєш, його життям цікавишся? Що своє не склалося? У власному житті цікавого нічого немає? Ну не склалося, буває - лузерством називають. Тоді й розказують, копирсаючись у носі, які усі злодії навкруги, усіх тра повиганяти і вас призначити... Бо ж ви не думаєте як проблему вирішити, вам би тільки когось обгадити. Ясно, що вода після цього не зявиться. А це й не цікаво. Г..но вилилось і у Вашій душонці зявилось місце на нову порцію, яку виробить до ранку організм. І знову ранок. І знову ви ненавидітиме увесь світ тих, хто успішніший - тобто більшість навколишнього населення...
"тра" до Назар Показати IP 13 Квітня 2016 21:31
Ай да молодець, сам пишу, сам "+ 83 " ставлю....Мабуть є за що....
Українцям до волинянам Показати IP 9 Квітня 2016 23:19
А він тут до чого? Сходіть в магазин і візьміть щось безкоштовно - сядете за крадіжку. З газом та сама штука. Газ має ціну і халява кінчилась. А бризкати слюною - плюньте на себе в дзеркало.
555 Показати IP 8 Квітня 2016 19:24
а в нашому селі і не включали гарячу воду
Іван до 555 Показати IP 8 Квітня 2016 23:11
В Боратині ?
олег Показати IP 8 Квітня 2016 19:28
а комсомолець романюк пиз**ть що в людей конфісковувати ьайно буде та з квартир виселяти! тоді до слідуючих виборів недоживе уй*бок!
Вітя Показати IP 8 Квітня 2016 19:55
А ті що платья чому мають бути без гарячої води????????????????чи влада компенсує це??????????????????
Тарас Показати IP 8 Квітня 2016 21:05
" відсутність у місті гарячої води створює значне соціальне напруження серед лучан" - я б сказав дуже- дуже сильне напруження. Очевидно наша місцева влада погано працює, якщо не змогла уникнути цієї проблеми. Працюйте шановні ви за це зарплату отримуєте!!!!!!!
Юрко до Тарас Показати IP 8 Квітня 2016 23:28
Луцьктепло не позолотило руку Короті , тому і відключив газ. Це ж одна мафія. Гроші засліпило їхні пики.
777до юрко до Юрко Показати IP 9 Квітня 2016 07:40
луцьктепло роблять банкрутом ті що не платять компослуги
Лучанин до Юрко Показати IP 9 Квітня 2016 23:24
Ти не Юрко, ти василь! мафія тобі сниться. ти ушльопок думаєш, що найманий менеджер може так собі сам крутити вентильом - закрию но я газ, бо так хочу... да його порвуть, якщо рішення буде немотивоване. Золоти руку не золоти - це не Коротя вирішує.
олег Показати IP 8 Квітня 2016 21:17
це нам подарунок від мера на Великдень
вова до олег Показати IP 9 Квітня 2016 07:46
до чого тут мер ? 4омлн боргу хто заплатить?
Анонім Показати IP 8 Квітня 2016 21:54
а в мене колонка так о допобачення невдахи
Симоне Андреа Показати IP 8 Квітня 2016 22:07
Дякую тобі Романюк за контроль ситуації, як наче ви пане не знали що у Луцьктепло така проблема.
Коля до Симоне Андреа Показати IP 8 Квітня 2016 23:40
Будь- ласка.
Соромітник Показати IP 8 Квітня 2016 23:14
В лучан таке шалене напруження, що вони повторно того самого злодія обрали. З мізками у них напряг...
ХМАРА до Соромітник Показати IP 9 Квітня 2016 07:21
Злодій той,хто за тепло не платить!!!!! о
Гена до Короті Показати IP 8 Квітня 2016 23:36
Цікаво чи ти сплачуєш за спожитий газ , опалюючи свої Боратинські хороми. Сумніваюсь...
кім до Гена до Короті Показати IP 9 Квітня 2016 07:13
гена,а ти б хотві,щоб і за твої сплачував?
Гена до кім Показати IP 9 Квітня 2016 10:24
Вони і за свої не сплачують
Сусід до Гена до Короті Показати IP 9 Квітня 2016 10:45
Не сплачує, бо не зареєстрований! І він там такий не один.
Андрон до Сусід Показати IP 9 Квітня 2016 23:28
А тут кожен маразматик сумніватись вголос може? Брак спілкування? Чи жаба давить?
Чужий до Гена до Короті Показати IP 9 Квітня 2016 23:31
А ти щось хороше за своє нікчемне життя зробив? Сумніваюсь...
Міля Показати IP 9 Квітня 2016 10:42
Як би палиця був господарем міста, цього бардаку не було б. Назвіть хоч щось він зробив для луцька і лучан? Бари свої відкриває, а згадайте, який було гарне місто при кривицькому. Щоранку з 6-7 години він сам ходив і оглядав вулиці, а цей що? Він нас простих за людей не рахує, не зрозуміло як він опинився знову мером. А потрібно було щоб луцьком керували укропці.
Анонім до Міля Показати IP 9 Квітня 2016 16:38
А заступники якІ? Яковлев чого один стоїть. Робочі місця ліквідовуються. Доступність преси зникла. Кіоски убрали. Крадіжки машин і у машинах різко збільшилося. Гаражі поприймали. Навіщо нам таке.?
Анонім Показати IP 9 Квітня 2016 17:22
ми платим, луцьктепло 80% собі в кармани, решту платить, а ми без води сидимо. та щоб вже у вас тріснуло