USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Із 5 квітня у Луцьку не буде гарячої води

4 Квітня 2016 20:11
Гарячу воду відключать завтра в Луцьку. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Міський голова Микола Романюк розповів, що протягом дня велися перемовини з НАК “Нафтогаз України”, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Але, на жаль, порозуміння між Кабміном і “Нафтогазом України” не досягнули до сьогодні. НАК “Нафтогаз України” дав вказівку із завтрашнього дня відключити котельні у всіх містах, де є хоч гривня заборгованості.

“Я спілкувався з керівниками Львова, Рівного Тернополя, Івано-Франківська щодо цієї ситуації. Звертався до Київського міського голови Віталія Кличка, адже він є й головою Асоціації міст України, аби долучився до вирішення цього питання. Але змушений повідомити, що із завтрашнього дня гарячої води у Луцьку може не бути”, - зазначив Микола Романюк.

Причина цього, зі слів міського голови, в тому, що протягом багатьох років держава жодного разу у повному обсязі не повертала підприємствам теплоенергетики компенсації за різницю у тарифах. Тож борги накопичилися. Луцьк за станом на 1 січня 2016 року мав заборгованість перед НАК “Нафтогазом України” за попередні роки 71 мільйон гривень. В опалювальний сезон збільшується заборгованість, бо йде значне споживання газу. За станом на сьогодні у Луцьку 41 мільйон гривень боргу, з яких - 20 мільйонів гривень — це борг ще 2012 року.

Є ще питання з розрахунками населення за надані послуги. Лучани винні сьогодні ДКП “Луцьктепло” за надані послуги з тепло- та гарячого водопостачання 54 мільйони гривень. Якби цих боргів не було, то такої проблеми не виникло б”, - переконаний міський очільник.

“Ми продовжуємо роботу, долучаємо Асоціацію міст України, голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика до вирішення цього питання.

Проблема відключення гарячої води практично є у всіх обласних центрах України. У нас на Волині лише місто Ковель, можливо, отримає ліміти на газ. Я вважаю, що Кабмін не дотримав свого слова і не захистив населення, адже у повній мірі не повернув різницю у тарифах. На жаль, НАК “Нафтогаз України” вимагає оплату грішми, яких нема. Тож із завтрашнього дня “Волиньгаз” опломбує усі котельні, і подача гарячої води припиниться. Новина - неприємна, але я, як міський голова, зобов'язаний довести її до відома лучан”, - наголосив Микола Романюк.

Також градоначальник пообіцяв, що перемовини з НАК “Нафтогаз України” триватимуть, аби у найближчі дні вирішити це питання і відновити подачу гарячої води.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 117
Реаліст Показати IP 4 Квітня 2016 20:32
Безмежно вдячні тим 30-м з лишнім тисячам *свідомих* лучан,які обрали Луцьку *надійного господаря*......скоро знову вибори...
40a до Реаліст Показати IP 4 Квітня 2016 21:45
a palitsya shcho vkluchiv by garyachu vodu?
Реаліст до 40a Показати IP 4 Квітня 2016 23:09
На відміну від Вас,я не працюю ні на першого ,ні на другого....
РЕАЛІСТ до Реаліст Показати IP 4 Квітня 2016 22:08
причому Романюк до відключення газу!!??ТА якби і Коломойський був мером щоб це змінило,якщо є борг за газ!!??Вам неподабається ремонт дворів вулиць дитчих та ігрових майданчикі тоді нехай ці гроші спямують на погащеня заборгованості за газ,якого ви я і ще десятки тисяч лучан невикористовували..Бо борги мають паршиві менти багаті дяді та недобросовісні сусіди-правльне рішеня віддати їхні борги нам!!??))))
Анонім до Реаліст Показати IP 5 Квітня 2016 06:38
Влада коз...ли
Анонім Показати IP 4 Квітня 2016 20:40
Сволочі!
121 Показати IP 4 Квітня 2016 20:41
просто ох..єть новина!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 4 Квітня 2016 20:41
Дякую, всім хто голосував за Романюка,вибрали не злодія,скоро в Стиру митись будете,ура товариші,світле майбутне вже близько.
лучани Показати IP 4 Квітня 2016 20:46
нехай у порошенка позичать с...ки
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2016 20:53
Що від тебе ще чекати ?!!! Геть комсомольця і бюрократа Романюка !!! Вибрали цього старпера ? Радуйтеся і терпіть.
Толік Показати IP 4 Квітня 2016 21:13
Треба дороги перекривати у Луцьку . Ганьба нащо така влада яка не може забезпечити водопостачанням населення яке вчасно оплачує за послуги!!!!
224 до Толік Показати IP 5 Квітня 2016 08:31
Я за
дартаньян до Толік Показати IP 5 Квітня 2016 11:21
Перекрити дорои то того часу поки не буде відновлено водопостачання по всій Україні! Звідки борги? Несплативши за воду її перекривають!!!
345 Показати IP 4 Квітня 2016 21:16
б---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!піду точно до романюка митись!!!!!!!!!!!
Я просто вася Показати IP 4 Квітня 2016 21:31
А може хай активісти відмінять наказ, як відмінили концерт потапа та насті, можливо ім і це по силах
Буратіно Показати IP 4 Квітня 2016 21:33
А в барі "Карабас Барабас" тепла вода буде? А якщо поселити мера в Луцьку, то тепла вода буде? Дивний у нас мер. Живе за межами міста. А будувати та займатися різними "прожектами" подобається у місті де не мешкає. Хоча, до чого тут мер? Питання виникають до маси, яка за подібних "дєятєлєй" голосує. Бачите, як з офшорами партійного шефа мера на весь світ чудасія трапилась. Думаю незабаром будемо свідками місцевого офшорного серіалу "Захід Тег гейт" до якого причетна група "Континіум" та вибраний мешканцями міста "Карабас Барабас"..
Буратіно Показати IP 4 Квітня 2016 21:44
Ото мер закарабасив лучан. Незабаром будемо свідками нового офшорного скандалу "Захід Тег гейт" У головних ролях мер та група "Континіум". Партійному шефу мера та одночасно президенту Петру дозволено грабувати, то чому сумлінному однопартійцю та меру Миколі ні ? Бенифіціаром "Захід Тег", який гнобить фінансово лучан та "Луцьктепло" є офшорна компанія.
Свій Показати IP 4 Квітня 2016 21:54
А платит не пробували за газ, так що міський голова тут напевно ні до чого. Одні свідомі громадяни тільки звалили свою відповідальність на інших...
до лучанина Показати IP 4 Квітня 2016 22:04
Тобто раніше старпер Романюк із "злочинною владою" міг домовитися, а зараз із "європейською" чомусь не може? Радуємось "Європі" і терпимо.
Клава Показати IP 4 Квітня 2016 22:08
Це дурні лучані - як можно було обирати міським головою людину яка мінулого року та під час виборів тримала без гарячої води обласний центр в якому у найгірши часи завжди була гаряча вода, чому він діючий мєр не застосовував до боржників нїяких заходів впливу, чому не відключав індивідуально боржників, не висіляв в судовому порядку???
40-й квартал Показати IP 4 Квітня 2016 22:09
Стоп, стоп! При всіх за і проти, Романюк не Романюк але це він заборгував за газ?!
Луцьктепло до 40-й квартал Показати IP 5 Квітня 2016 09:47
Як би з 2011 року мільйони не виводилися з луцьктепла в кишені киричуків, романюків, єрємєєвих і денисюків, а сплачувалися за газ, як у Ковелі, то лучани сьогодні мали б гарячу воду.
ляля Показати IP 4 Квітня 2016 22:20
романюк...хай сам па*ло миється в холодній воді,
Анонім Показати IP 4 Квітня 2016 22:22
Бо Україна це Європа
Укроп Показати IP 4 Квітня 2016 22:24
Всі на барикади!!! Або в Буратіно митись.
намально-намально Показати IP 4 Квітня 2016 22:28
Хто там що казав про Луцьк в топ-5 найкомфортніших міст? Вусенко так хвалилася:)
my_gift до намально-намально Показати IP 5 Квітня 2016 23:02
Мабуть, голосували ті, що в Луцьку не живуть, а проїздом.
Мама Показати IP 4 Квітня 2016 22:29
Дуже дякую !молодці господарі а що далі? Світло? Тепло виключили тепер вода далі світло потім хліб? Люди чому мовчить???????чому терпимо????це так йдемо до кращого !?скільки вже можна знущатися над людьми?Шановні Пани керівники а Ви не боїтеся що люди прийдуть до Вас !добре знають що ніхто не буде виясняти щотамвирішив той Нафто газ чому полягає всіх місцевих каналах розповідають яквсе добре і ,,наш Луцьк буде ще комфортнішим,,
Zarobitchanyn до Мама Показати IP 5 Квітня 2016 00:08
коментар було видалено
МауДзедун Показати IP 4 Квітня 2016 22:32
думаю Романюк тут ни при чём, нужно просто поднять тарифы на газ в 4 раза и пересчитать весь использованный газ, гражданами Украины начиная с 1995 года. Заставить выплатить долг и всё. Страна в Шёколаде :) народ ликует, вода горячая будет, + безвизовый режим и европпппппа. Всё прекрасно Господа - че ноем то!!!!!! Мы ж Европа !!!!! А красота требует жертв :)
Мама Показати IP 4 Квітня 2016 22:45
Люди нічого не змінилось! Ми летимо в прірву ане в Європу!тепло ,вода ,світло -це елементарні необхідні речі для життя людини.чому в нас їх забирають? Чому це весь час??? Скільки можна? Хочу запитати особисто в наших Господарів?скільки можна знущатись вже над людьми?
претендент Показати IP 4 Квітня 2016 22:52
Хоч одна гривня заборгованості в любому місті знайдеться ... Питання в тому, чого має бути колективна відповідальність за чиюсь індивідуальну недбалість ? Схоже, що просто надуманий привід відключити газ ...
читач до претендент Показати IP 5 Квітня 2016 09:32
привід надуманий бо в сусідніх областях гаряча вода Є!!!!
що робити Показати IP 4 Квітня 2016 22:52
Давно вже треба побудувати блочну котельню на 40 кварталі. Небуде котельні на Карбишева - не буде проблеми
ннн Показати IP 4 Квітня 2016 22:55
скільки ходили до Романюка щоб звільнив директора Луцьктепло...? Вибрали. Радійте. бо йому пох.... до всіх нас. Геть гарячу воду! я б взагалі її не включав би.. комусь митись треба! Луцьк економ газ - Романюк отримає прємію та відзнаку "найкращий економіст України"
аяяй Показати IP 4 Квітня 2016 22:57
як вже задовбала ця нова влада!!!!!!!
УКРАЇНА це МИ Показати IP 4 Квітня 2016 23:03
Якщо людина не платить комунальні послуги, за 30-60 днів, приходять додому і відключать-воду, газ, світло! Не могли люди зробити такі борги! Шановний Романюк, якщо Ви думаєте, що до жовтня люди будуть без гарячої води, гріти каструлі і митись в тазіках, це ПОМИЛКА! А тепер звернення дл громадян Луцька, коли робимо мітинг?! Перекриваємо дорогі ?! Прошу написати свої побажання щодо дня (дату) та о котрій годині збираємось!
55 квартал Показати IP 4 Квітня 2016 23:08
При чому тут мер? Був би Товстенюк, що борг би пропав? Держава сама собі не компенсує різницю у виставлених тарифах. Маємо то що маємо.
Анонім до 55 квартал Показати IP 5 Квітня 2016 08:16
А в нас коли хр**во, Романюк завжди не причом
ООО до Анонім Показати IP 5 Квітня 2016 10:46
Як був би Товстенюк чи Палиця то опалення і гаряча вода може були б виключені ще 1 березня, а так ще місяць потягнули. Населення не розуміє що все залежить від законів центральної влади в Києві. Місцева влада може тільки розраховувати на доброту можновладців верховної ради. Населення має величезні борги і на місцях питання сплати вирішити неможна бо всі захищені законом, як відключити послуги в боржника коли послуга на цілий будинок???
Анонім до ООО Показати IP 5 Квітня 2016 15:48
шо небудь!
Кіла в Ботах Показати IP 4 Квітня 2016 23:14
кінець буде Романюку скоро
АГА до Кіла в Ботах Показати IP 5 Квітня 2016 08:35
Через 4 роки!
Кіла в Ботах Показати IP 4 Квітня 2016 23:18
Йдемо завтра пікетувати під міськрадою, бо діла не буде!!! я завжди вчасно оплачую комунпослуги, і я маю бути забезпечена гарячою водою круглорічно і круглодобово!
Вано до Кіла в Ботах Показати IP 5 Квітня 2016 08:24
Правильно цілодобово :)
гість Показати IP 4 Квітня 2016 23:22
А де товст нюк з програмою погашення боргів? А то все романюк і рома юк. Та хай пупкін би був мером питання не в ньому.
Анонім до гість Показати IP 5 Квітня 2016 08:17
А в тебе хто мер? Ти нічого не перепутав?
Кіла в Ботах Показати IP 4 Квітня 2016 23:23
Якщо воду відключать, я буду газ кочегарити так що там ще більший борг виросте , я буду кожного дня всю ванну наповнювати гарячою водою яку газом і нагріватиму!
мешканка луцька до Кіла в Ботах Показати IP 9 Квітня 2016 00:44
!!!!!!!!!!!!так тримати!!!!!!!
день буде завтра Показати IP 4 Квітня 2016 23:28
Романюк на воду і холодну
* Показати IP 4 Квітня 2016 23:46
Ще такого квітня не було! Опалення відключили 1 квітня, з 5 квітня воду гарячу відключати будемо, це вже взагалі якийсь безлад! І з якої причини - борги 2012 року! Тобто влада з боржниками 4 роки не може нічого зробити, а ми маємо всі страждати! Да при Кривицькому вода гаряча навіть вночі була! Ну вже реформатори! Ну вже Європа! Далі що робити будемо? Ціни на електрику піднімають кожен квартал, бойлери з тими цінами вже також не вихід. Може нам у дворах багатоповерхівок бані побудувати на дровах, щоб люди після роботи могли хоч помитися та дітей помити?
Zarobitchanyn до * Показати IP 5 Квітня 2016 00:11
коментар було видалено
Народна довіра до Zarobitchanyn Показати IP 5 Квітня 2016 10:19
Бані у дворах багатоповерхівок - новий соціальний проєкт ЛМР .
Григорій до * Показати IP 5 Квітня 2016 01:07
"при Кривицькому вода гаряча навіть вночі була".. у нього вдома. Хто як не Кривицький і Ко вкрали (незаплативши за неї ні копійки) котельню, яка опалювала пів міста. А тепер громада орендує свою ж котельню у кривицькокропивокирильчуколучків сплачуючи по 800 тис. за оренду щомісячно...
Григорій до Григорій Показати IP 5 Квітня 2016 12:41
Хм..шість мінусів! кривицькокропивокирильчуколучки ...хто ще в долю на котельню набився?
Ося до * Показати IP 5 Квітня 2016 07:51
в 2012 году пришли от мера успешные руководители Казачек и Кирик вот они то с благословления Романюка и перекачали 20 миллионов денег Континиуму и себя красивых не забыли, И шо вы думаете они как то пострадали? Да не!!!! Как можно? Они социально близки прокурорам СБУшникам и судьям, а своих не обижают. Вот и ща Романюк (спасая теплосеть) назначит согласно "конкурса", директора фирмы с Виргинских островов именуемой Захид ТеГ, некоего Денисюка директором Луцктепло и будет городу полный ...
Громада Показати IP 5 Квітня 2016 00:15
Перший крок до висловлення недовіри голові та імпічменту ! Лучани терпіли недолугий менеджмент і зловживання на "Луцьктепло", потурання йому влади, бачили, м'ягко кажучи, залежність мера від олігарха, бачать імпотентність правоохоронних органів, бачать продажність прикормлених депутатів. То не непрофесіоналізм, то не бездіяльність, - то вже співучасть .Влаштуємо любителю майовок майскіє празднікі ! І разом перевіримо депутатів на вошивість .Немитий люд відмиється, а влада, якщо замазалась, то не відбілиться ніколи.
Українка Показати IP 5 Квітня 2016 07:13
Скільки це неподобство може тривати? Люди які оплачують комуналку в чому винні? Коли навчитеся ефективно працювати?
Понка Показати IP 5 Квітня 2016 07:21
Задовбали придурки. Шлєпєри.
гаряча вода Показати IP 5 Квітня 2016 07:25
то пережиток радянського минулого
КУМ Показати IP 5 Квітня 2016 07:58
Саме"смішно"що ще за газ будемо переплачуватм і за енергію у кого бойлер.Отакої.Скачимо далі...
гандонам Показати IP 5 Квітня 2016 08:15
Пі*ари, беріть валізи пі-те в Ростов і заберіть з собою "шоколадного"
Анонім Показати IP 5 Квітня 2016 08:20
коментар було видалено
Саша Показати IP 5 Квітня 2016 08:34
Ставте бойлери, та не нийте... Навіть трохи дешевше буде!
Лучанка Показати IP 5 Квітня 2016 08:35
невже так важко попередити за 2 дні про відключення гарачої води? щоб люди підготувалися, хоча б морально! А з іншої сторони - яка економія коштів! Холодна вода дешевша. І Луцьктепло треба розігнати - непотрібна організація, не дієздатна. Всім гарного настрою!!!
W 17 до Лучанка Показати IP 5 Квітня 2016 09:00
А як підготуватись - гарячої води набрати повну ванну ?
митяй до Лучанка Показати IP 5 Квітня 2016 09:27
поверьте на слово - так будет каждый год. Классика развода.
Кагор Показати IP 5 Квітня 2016 08:37
пропоную ще відключити світло, газ і роздати всім зброю!
Руль до Кагор Показати IP 5 Квітня 2016 21:45
Хороша ідея...
дима Показати IP 5 Квітня 2016 08:37
кому не ндравиться, дуйте в Расею
ха до дима Показати IP 5 Квітня 2016 09:21
а каму ндравица - в Израиль
митяй до дима Показати IP 5 Квітня 2016 09:25
а кому ндравицца - в Хайфу
манька до дима Показати IP 5 Квітня 2016 09:32
дімасіку, ти часом не табачнік? от і дуй в растов, там тебе твій дружок заждався...
*** до дима Показати IP 5 Квітня 2016 09:37
В России кстати в отсталых райцентрах отключают горячую воду с отключением отопительного сезона, а вот где такое есть в Европе может кто скажет? Так что кто куда идет ещё не ясно...
38 до дима Показати IP 5 Квітня 2016 11:19
покажи приклад!
1111 Показати IP 5 Квітня 2016 09:01
коментар було видалено
Олена Показати IP 5 Квітня 2016 09:06
Ви дякуйте не Романюку, а своїм сусідам ,які не платять за опалення і воду.Зайдіть на сайт Луцьктепла і дивіться список боржників. Я .думаю. ви онімієте.
Степан до Олена Показати IP 5 Квітня 2016 10:09
Так про це завжди і говорили,що потрібно наказати,чи прийняти відповідні міри конкретно до неплатників.Знайти спосіб відключати саме їх.
Я до Степан Показати IP 5 Квітня 2016 11:50
Та не могли люди зробити такі борги, це ПІДПРИЄМТСВА заборгували!
* до Олена Показати IP 5 Квітня 2016 10:26
А чого я маю по сайтам ходити? Нам влада для чого? Хай вона займається боржниками! В суд на них подають, з квартир висиляють, передають їх борги колекторським компаніям. Чого ті, хто вчасно за все платить має страждати? Чи я маю взяти бейсбольну біту та піти до сусіда битися?
Альона до Олена Показати IP 6 Квітня 2016 07:53
У газовиків не менше боргів, давайте відключіть ще й газ !
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 09:14
зато грошi на реконструкцiю дороги на вулицi Л.Украiнки в них е! сволочi,дайте воду!!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 09:17
Готуйтесь до Паски,народ!!!!Мийте вiкна i оселю!!!!!!!!!!
Сергій Показати IP 5 Квітня 2016 09:29
Нас дурять і не кривляться. в Рівному, Житомирі......гарячу воду чомусь не відключили.
Анонім до Сергій Показати IP 5 Квітня 2016 10:39
Бо там нема Романюка
Поп Показати IP 5 Квітня 2016 09:40
На луцьктеплі такі як Кравчук економіст х...ов без освіті тупе созданіе то так і правлять .
Бокс Показати IP 5 Квітня 2016 09:51
Усі нормальні уже давно поставили БОЙ-ЛЕ-РИ!!!
Лариса Показати IP 5 Квітня 2016 09:57
А У ВІННИЦІ виключили воду? Чи там не має заборгованості ?
Валерій Показати IP 5 Квітня 2016 09:59
Треба гуртуватись і вже йти до влади ближче , бо так скоро залишимось без роботи без води без грошей без хліба, без якісних продуктів, бо продають халтуру. ВЛАДА ВИ ДЕ? Ви на кого працюєте на людей чи для себе? Ще світло виключіть і будете красти ще більше!
Александра Показати IP 5 Квітня 2016 10:01
На забудови нові на ремонти непотрібні (тільки для гостей хвастатись) у мерії є гроші, на святкування є а тільки люди мають ходити грязні!!!!!!!!!!!!!!!ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!Совісті у вас немає і жалю . Все втратили!
Не Сергій Показати IP 5 Квітня 2016 10:18
Геноцид заходу, відключили всі західні області.
Льоня Показати IP 5 Квітня 2016 10:22
А воду вже відключили. А ви тут коментарі пишете, краще б хтось організував і всі до влади до мера і в Києв якщо треа. Що це влада обі позволяє? Чому у людей немає прав на основні послуги? Хай кожному хто платить офіційно пояснить чому ми маємо сидіти ез води!!!!
Не Сергій Показати IP 5 Квітня 2016 10:23
Це геноцид заходу.
Ніколя Показати IP 5 Квітня 2016 10:36
Романюк ! А хто ж нас лучан немитих в Євросоюзі чекає ? Ти ж зриваєш євроінтеграцію і безвізовий режим !
ого Показати IP 5 Квітня 2016 10:48
а чого я покараний якщо у мене ні гривні заборгованості
Jons325 Показати IP 5 Квітня 2016 11:15
Злидарі, чому розкудахтались? Коли до вас дійде, що у житті треба розраховувати перш на самого себе, а не на президентів, мерів, міністрів, пупкіних-шмупкіних. і.т.д. Ціна питання 1500 - 4000 грн. Встановіть бойлера і буде вам гаряча вода...Чи вам від колективного плачу у чаті легше стає? Дивні люди у дивні часи!
38 до Jons325 Показати IP 5 Квітня 2016 11:26
Судя по тому, що гарно орінтуєшся в цінах, ТОРГУЄШ бойлерами! Може ще телефони свої опублікуєш? Кому війна - а кому мати рідна!
до Jons325 хама та н до 38 Показати IP 5 Квітня 2016 16:04
про які 1500-4000 грн ти говориш ??? Купив бойлер і повісив його як картину ? а монтаж, а труби ? І взагалі,чого б це мені, порядному платнику, витрачати навіть копійку на те, що я купувати не планувала . І не в кожної людини сьогодні є в вільному доступі така сума, щоб витрачати її на бойлери !!! Люди з трусів вистрибують, щоб сім"ю прогодувати. І не гарно називати їх " злидарями" . Усі вони просять лише того, що належить їм по праву, і не більше !!!
wiw14 до Jons325 Показати IP 5 Квітня 2016 17:07
бідність не вічність ще ти можеш стати злидарем
Trio до Jons325 Показати IP 5 Квітня 2016 21:16
Це не люди дивні, це ти тупий. В моєму "хрущі" проводка в квартирі поплавиться від твого бойлера, а замінити на мідну лишніх грошей немає. В знайомої пів року тому щиток на площадці вигорів, тому що весь поверх бойлери поставив, і пофіг що на квартиру виділено макс. 3квт, а бойлер один жере 1,5-2квт. В результаті весь поверх тиждень сидів без електрики, поки наше "розторопне" обленерго не роздуплилося і не відремонтувало щиток. Розумних багато, але про наслідки ніхто не думає.
Вітя Показати IP 5 Квітня 2016 12:21
Такого обрали мера і стало ще гірше. Води не було гарячої літом а тепер вже перед Паскою виключив. Бог йому суддя. люди проклинають
Oak Показати IP 5 Квітня 2016 12:57
Та який Романюк, про шо ви ліпите!! Це все іде з Києва, там сказали тут зробили!!! Виродки це за**ло!!!
Я до Oak Показати IP 5 Квітня 2016 14:38
Тоді для чого ми обираємо місцеву владу? Виходить вона нам не потрібна, щоб тільки будинки будували і продавали за ціну, яку простий народ не може купити
Оак до Я Показати IP 6 Квітня 2016 12:15
Ну ти шо д*біл? Яке відношення волиньгаз, має до міського голови?? І який вплив на волиньгаз, впринципі, може мати міський голова?
один із Показати IP 5 Квітня 2016 13:12
владу - на страту! всіх поголовно!
До тих хто кричить в Показати IP 5 Квітня 2016 16:04
А яка гарантія,що завтра не піднімуть ціну на холодну воду і електрику......
цікаво знати всім Показати IP 5 Квітня 2016 17:03
Комунальне підприємство Луцької міської ради «Луцьктепло» порушило закон, коли сьогодні без попередження через заборгованість припинило подачу гарячої води у місті. Зокрема, у постанові Кабміну чітко прописано, про відключення води мешканців мали повідомити за 10 днів. «Якщо виконавець планує перерву у наданні послуг, то зобов’язаний повідомити про це споживача через засоби масової інформації, а також письмово не пізніше, аніж за 10 днів. Виняток – перерва через аварію або «дії непереборної сили»», – Правила надання послуг з централізованого опалення, холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженні урядовою постановою від 21.07.2005 № 630 4.
лучанка Показати IP 5 Квітня 2016 17:04
знущаються над народом а в нас діти не помитися а в ванній холодно батьки воюють а діти страждають
Братан Показати IP 5 Квітня 2016 17:21
Романюк вiдключив свою сторiнку на Фейсбуцi.Злякався народного гнiву?
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 17:23
Европа рядом,а с таким руководством мы до неё никогда не дойдём!!!
Анонім Показати IP 5 Квітня 2016 17:25
П1дараси,наш1,ч1новники!!!!в чому винн1 люди яки справно платили
Ольга Іванівна Показати IP 5 Квітня 2016 19:46
Їм потрібно відключення тому, що кожний квартал отримають премії за економію. І на простих людей їм начхати і на те,що в квартирах холодно,і на те,щоб нам помитися знову будемо носитися з каструлями. Головне щоб їм добре жилося!!!!! Хто голосував за цього хазяїна Романюка,радійте!!!!!!
Володимир Показати IP 5 Квітня 2016 20:28
Та цих пдрсів давно перестріляти треба! Це знущання! Буратіно певне забув, що він - слуга громади, а ні разу не царьок місцевого розливу. То ж хай би не забував служити народу, а не знущатися... Карабас хай продасть, і борги покриє.
Олександр Показати IP 5 Квітня 2016 20:42
В інших обласних центрах є гаряча вода!!!
Вовка до Олександр Показати IP 6 Квітня 2016 12:37
Так є гаряча вода. Невже там боргів немає.? Чомусь інші облгази не відключають газ, як під...си з волиньгазу.
що робити Показати IP 5 Квітня 2016 22:06
Замість того щоб ремонтувати пр Волі, який не так давно ремонтували, вул. Л.Українки і ще багато чого що не на часі, давно вже пора побудувати блочну котельню на 40 кварталі, таку як в районі цукрового заводу побудували. Небуде котельні на Карбишева - не буде з нею і проблеми. А нова сучасна котельня буде у власності міста. І будем сподіватись, що її не прос_уть, як котельню на Карбишева. Слава Україні!
Саша Показати IP 7 Квітня 2016 18:41
Романюк-форева,такого щастя більше нам нетреба.