USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині за добу – 19 випадків коронавірусу. Де виявили нових хворих

12 Квітня 2020 10:26
Станом на 10.00 години 12 квітня 2020-го року в області зареєстровано 71 підтверджений випадок COVID-19.

Про це повідомили на сторінці Волинської ОДА у фейсбуці.

За попередню добу було отримано 19 позитивних результатів обстеження на COVID-19: Луцьк (3), Нововолинськ (3), Володимир – Волинський р-н (2), Горохівський р-н (7), Камінь – Каширський р-н (3), Старовижівський р-н (1). В тому числі зареєстровано 1 летальний випадок (мешканець Нововолинська).

Всього в області з початку спалаху - 3 летальні випадки.

Одужали 2 особи.

Загалом за весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена у:

- Луцьк – 20 випадків, в т.ч. 1 летальний;

- Старовижівський район – 12 випадків, в т.ч. 1 летальний;

- Луцький район – 4 випадки;

- Володимир-Волинський район - 6 випадків;

- Горохівський район – 12 випадків;

- Рожищенський район – 2 випадки;

- Ківерцівський район – 1 випадок;

- Ковельський район – 5 випадків (в т.ч. в м.Ковель - 4);

- м. Нововолинськ – 6 випадків, в т.ч. 1 летальний;

- Камінь-Каширський район -3 випадки.

За добу надійшло 25 повідомлення про підозру на COVID-19.

Вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 обстежено – 399 осіб, в тому числі за останню добу -52 особи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 12 Квітня 2020 11:13
Учора 11, сьогодні 19. Мене ця тенденція лякає
Пілот Показати IP 12 Квітня 2020 12:16
Я б більше за економіку парився
Валентин Показати IP 12 Квітня 2020 15:24
А як же лікарська таємниця.??? Ващенюк ueban.
ВалентинУ до Валентин Показати IP 12 Квітня 2020 22:47
А яка таємниця тут розкрита, загальні дані як і скрізь! То ти сам ueban
спостерігач Показати IP 12 Квітня 2020 15:48
в області двоє одужали - хотілося б уточнити від чого? Від ОРЗ! ПРи нашому то медичному рівні збазпечення і обслуговуванні - не смішіть. Ліків від цієї зарази ще не винайдено. В Китаї черговий спалах, уже серед так званих одужаних. Поки не винайдуть ліків задача одна - не допустити розповсюдження і по можливості заблокувати на певний час, поки нічим лікувати. А нам про одужання полощуть мізки.
незнйомка Показати IP 12 Квітня 2020 19:47
Пишуть лише 2 виздоровших? А писали , що усі медсестри 2 лікарні уже здорові А іх 5 Кому вірити? А хіба усім тести роблять? Точність ніхто не скаже
ЯРИНКА Показати IP 12 Квітня 2020 19:55
Бережить себе і інших .бо тільки від нас залежить боротьба з недугою .Бо вона страшеним темпом збільшується і це дуже страшно Не зволікайте порадами .посидіть дома .Виходьте на двір по двоє носіть маски Не ходіть в місця. де велике скупчення народу .Бо ми так ніколи не вийдемо з цієі біди БУДЬМО ЛЮДЬМИ!!!!!!!!
Свідомий Показати IP 13 Квітня 2020 03:14
Так страшно .Але треба розуміти те що з 8 млрд людей ні хто не має імунітету . Також ходіння в масках , хто з вас міняє медичну маску кожних 2 години перед її зняттям руки протягом 20 секунд протирає дезенфікуючим розчином .Коли я захожу в магазин і бачу касира який в рукавицях бере гроші ,а потім тими самими руками кладе мені продукти і наврядчи вона міняє рукавиці хочаб раз на годину (бо якщо вона працює без рукавиць то ймовірність того що вона їх миє напевно більша чи в рукавицях ) .Також виходячи на вулицю дивлячись на людей які ходять та носять свої маски попід шиєю цілий день це що безпека , безпека кого? Ми самі собі внушаємо сумнівну безпеку наражаючи себе ще на більшу ймовірність щось підцепити . Носити маску повинні ті у кого є симптоми простуди або ГРВІ, але наврядчи з нашим менталітетом хтось визнає себе свідомо хворим та вдіне маску. Не виходити на вулицю . або виходити на неї у масці це взагалі абсурд . Виходити потрібно та прогулюватись потрібно особливо з дітьми . бо свіже повітря укріплює наш імунітет . Просто контактувати з іншими людьми не потрібно . І маску якщо ти не хворий на вулиці прогулюючись з родиною вдягати не потрібно .Взагалі медична маска яку ми всі звикли бачити у лікарів , захищає на 33% від крапель вологи .Вірус щоб всі розуміли набагато менший від цього і ніхто не тестував дані засоби захисту на ньому ,Респіратор набагато ефективніший .але і у ньому потрібно замінювати фільтра . Залежно від часу використання. Плюс інкубаційний періуд даної хвороби може бути від 4-5 днів до 3 тижнів тобто ті люди яі на даний момент визнані хворими могли заразитися в середньому 2 недлі тому , а де вони були і з ким контактували визначити дуже важко . Плюс у 40%-50% відсотках вірус взагалі ні як себе не проявляє і можливо ви вже ним перехворіли .Якщо враховуючи це та те що діагноз визнають тільки після аналізів з Києва то кількість хворих набагато більша а це в свою чергу набагато зменшує відсоток смертності серед даного захворювання . Також що потрібно розуміти .Введений карантин не зупинить коронавірус а загальмує його розповсюдженю . Щоб розтягнути появу нових хворих на певний періуд . Тобто є матиматична модель поширеня вірусу і ящо ми внеї вкладаємося то наша медецина може приділити увагу всім тяжко хворим в іншому випадку люди будуть гинути від не вчасно наданої допомоги. Твкож потрібно тримати себе в руках і не панікувати від заяв недолугих політиків які тільки наражають на не безпеку говорячи про закриття магазинів . Бо за один день у всіх магазинах вирішило скупитися пів Луцька , а це те саме що зібрати на стадіоні Авангард концерт відомого співака. Також введення дибільних розпоряджень про нібито коменданську годину так докінця не зрозумілу для мене чи це поросто рекомендація чи нововведення (якщо це так то це взагалі суперечить конституції України) .Також мене бісить правило про парки де можна гуляти тільки з тваринами .Це як типу з собакою можна . а з дитиною ні де тут здоровий глузд ні хто просто не заморочувався щоб придумати щось інше ... Думаю що ще місяць чи два і народ просто почне грабувати продуктові магазини , і тоді буде не зрозуміло скільки людей просто помре від голоду чи від вірусу .Бо зважаючи на те що гроші на продукти маски та ліки закінчяця у 60-80% відсоках населення .І тоді буде не страшний коронавірус а буде страшний голодний українець який забуде про принципи моралі та закону щоб нагодувати свою сімю. Тому при введені карантину потрібно розуміти скільки людей держава зможе врятувати за карантину жертвуючи економікою та проводячи дуже серйозну соц політику надаючи допомогу безробітним та введення розподілу провіанту між населення . щоб люди елементарно не голодували . Та варіант без карантину . при якому хвріють всі що звісно призведе до загибелі одночасно багатьох людей . Так це не популярне рішення і багато хто його не зрозумів би . але якщо кільксть жертв була б менша чим від краху економіки та не можливості держави проводити соц політику (надання допомоги) своїм громадянам .У тому чи іншому випадку все як не звучить страшно зводиться до математичних розрахунків та статистики жертв .Ми пішли дорогою карантину і на даний момент в людей ще є інтузіазм та надія на краще але якщо так буде й надалі протягом 1.5 -2 місяців , то коронавірус нас буде хвилювати набагато менше . чим можливість заробити хоч якусь копійку . Тому слід бути свідомими економити ,займатися фізичними вправами ,гуляти на свіжому повітрі та допомагати один одному (не закидаючи хворих камінням чи говорячи про них, як про прокаженних, це не чума , а Грип ! Бо з таким насройом ми всі довго не протянемо як нація і як не залежна держава . Будьте здорові і свідомі .
дах до Свідомий Показати IP 13 Квітня 2020 16:06
Усе, один вже не витримав карантину