USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

12 фактів про полонену льотчицю Надію Савченко

9 Липня 2014 08:16
Вона служила в Іраку і не любить, коли її порівнюють із солдатом Джейн. Полонена росіянами льотчиця Надія Савченко усе життя мріяла керувати літаком-винищувачем, але врешті стала штурманом-оператором вертольоту Мі-24. Вона усе своє життя поклала на те, щоб досягти своєї мрії – літати у небі, і таки досягла свого, не дивлячись на перешкоди. Життєве кредо льотчиці: «Бачу ціль – не бачу перешкод». Про це інформує ТСН.

Нагадаємо, вчора, 8 липня, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що стала відома доля льотчиці Надії Савченко.

12 фактів про Надію Савченко

Після закінчення школи опанувала професію модельєра-дизайнера і рік навчалася на факультеті журналістики одного із столичних вишів.

Щоб потрапити в Житомирську аеромобільну бригаду, пробігла 15 кілометрів по снігу з 15-кілограмовим рюкзаком десантника.

Півроку перебувала у складі українського миротворчого контингенту в Іраці.

Її тричі не брали у Харьківський університет повітряних сил, але вона таки вступила, отримавши особистий дозвіл міністра оборони.

На курсі була єдиною жінкою серед 39 студентів.

Вступила до університету, коли їй було 24, хоча граничний вік для контрактників – 23 роки.

Була старшою за всіх віком та мала більший за всіх бойовий досвід.

Її двічі відраховували з вишу з формулюванням "Непридатна до вильотів як льотчик".

Свій перший політ здійснила на літаку Як-52.

Закінчила вуз як штурман класу літаків Су-24.

Після випуску Савченко направили служити штурманом-оператором на вертоліт Мі-24 в 3-й окремий полк армійської авіації на Львівщині.

Улюблений фільм – "Втеча із Шоушенка", улюблена книга – "Ілюзії" Річарда Баха.

Життєве кредо: "Бачу ціль – не бачу перешкод".

У вільний від роботи час робить модельки вертольотів та літаків, вишиває, виготовляє художні вітражі, декорує одяг.

Не любить, коли її порівнюють із солдатом Джейн з одноіменного фільму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 9 Липня 2014 09:28
Це вона розбомбила дитячу лікарню,?
1221 Показати IP 9 Липня 2014 10:06
ННу а ти бачив, що ти гавкаєш путінець юний, внук хуйла.
Анонім Показати IP 9 Липня 2014 11:19
100% она
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 9 Липня 2014 12:52
Ти нікчема, "Анонім". І сволота. Скоторог, одним словом. Тобі до Надії - як до Москви раком.
304 Показати IP 9 Липня 2014 11:45
Життєве кредо: "Бачу ціль – не бачу перешкод". - то есть цель оправдывает средства...
совесть Показати IP 9 Липня 2014 12:56
коментар було видалено
SS Показати IP 10 Липня 2014 06:13
Якого ... на сторінці москаль путіноугодний робить? В копанку швиденько !
!!!!!!! до SS Показати IP 10 Липня 2014 15:37
Та ми ж єдина Україна. Москалі запрошують галичан до себе на відпочинок на Донбасі. Разом посидимо в підпіллі, рятуючись від обстрілів ваших синів та батьків, проїдимось разом по руїнах міст та сіл Донеччини, які зруйнували ваши сини. Ми ж єдина Україна. Совість не мучає? Ваши руки в крові наших дітей і онуків, наших батьків, наших чоловіків. Ви - вампіри. Не буде вам спокою ні на цьому світі, ні на тому
angel до !!!!!!! Показати IP 16 Липня 2014 09:54
А ви б ще більше бігали під триколорами і кликали до себе путяшку і расєюшку....За що бородись-те й маєте....А тепер усі винні, окрім вас....Самі пригріли на серці змію-сепараторів, тепер галичани винні????? Чи ви собі придумали,що вам подарують частину української землі? Не подобається жити в Україні-їдьте на родіну, в расєю....
Руська п едерасія Показати IP 10 Липня 2014 16:47
Надя молодчина,розумна,смілива і дуже симпатична дівчина.Це взірець українського офіцера.В полоні у цих звірів трималася дуже мужньо,мало хто з чоловіків так би зумів.Ми усією Україною повинні за неї заступитися і визволити її з лап ворога.
Іванкович Показати IP 10 Липня 2014 16:58
Та ви хоч би очі відкрили та почитали, що про нас пишуть росіяни - вони нас жаліють, як хворих на всю голову. Те, що коїться зараз в Україні розуму не піддається. Це дурдом
ярослава Показати IP 13 Липня 2014 18:16
когда Бог хочет наказать человека-он лишает его ума! Такое впечатление. что в вашей Раде сидят все наказаны Богом во главе с правительством и... Ещё великий Шолохов писал" Это же надо так рассобачить свой народ!" Актуально и сейчас!