USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

24 травня: дні народження, події, факти

24 Травня 2017 00:00
День народження 24 травня відзначає консультант з соціальних питань Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" Ольга Курило. Колеги вітають її зі святом та бажають міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх справах. Нехай у домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Також святкують сьогодні волинська письменниця Ганна Луцюк, громадська діячка Тетяна Карпів, генеральний директор у Zayets Group corporation Павло Заєць, колишній директор Шацького національного природного парку Петро Юрчук та Олександр Остролуцький.
Ганна Луцюк
Ганна Луцюк
Тетяна Карпів
Тетяна Карпів
Павло Заєць
Павло Заєць
Петро Юрчук
Петро Юрчук
Олександр Остролуцький
Олександр Остролуцький

Інформаційне агентство Волинські Новини вітає усіх іменинників та бажає міцного здоров'я, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання.

Сьогодні відзначають Європейський День Парків та День слов’янської писемності і культури.

Цього дня 1940 року у Луцьку народився український поет-шістдесятник, художник Кость Шишко. Його не стало 2002 року.

Іменини за православним календарем святкують Осип, Кирило, Олександр, Мефодій, Ростислав та Никодим.

Наша хроніка:

Торік Індонезія скасувала візи для українців. Без візи перебувати у країні можна не більше, ніж 30 днів.

У 2015 році опублікували ексклюзивні кадри підготовки волинських зенітчиків до бою.

3 роки тому лучани взяли участь в урочистостях у Каневі з нагоди річниці перепоховання Тараса Шевченка.

Футбольним клубам заборонили провести запланований футбольний матч на стадіоні «Колос» у Любешівському районі у 2013 році. Мотивували це тим, що газон можуть зіпсувати, а на нього мають приїхати дивитися чиновники.

Народилися:

24 травня народилися польсько-німецький хімік і фізик Габріель Фаренгейт, французький революціонер, лікар і публіцист Жан Поль Марат, визначний український і радянський лікар-патофізіолог, президент Академії наук України Олександр Богомолець, український композитор, хоровий диригент і музично-громадський діяч Кирило Стеценко, американський мільярдер, засновник однієї з найбільших газетних імперій Семюель Ньюхауз, письменник, лауреат Нобелівської премії Михайло Шолохов, український радянський поет, прозаїк, журналіст Іван Нехода, український письменник Михайло Стельмах («Хліб і сіль», «Кров людська – не водиця», «Велика рідня», «Правда й кривда»), поет, лауреат Нобелівської премії Йосип Бродський, український рок-музикант Олег Скрипка, українська гімнастка Оксана Скалдіна, українська співачка, переможниця «Євробачення-2004» Руслана Лижичко, український спортсмен – стрілець із лука Віктор Рубан.

Сталося:

1844з Вашингтона в Балтімор відправлена перша телеграма азбукою Морзе.

Телеграфну азбуку назвали за ім'ям Семюела Морзе, який розробив систему відтворення графічних знаків комбінацією крапок і тире. За одиницю часу приймається тривалість однієї точки. Тривалість тире дорівнює трьом точкам. Пауза між елементами одного знака — одна точка, між знаками в слові — 3 точки, між словами — 7 точок. Була названа на честь американського винахідника Семюеля Морзе, який запропонував її в 1838.

1956в Лугано пройшов перший конкурс пісні Євробачення, в якому брали участь 14 представників семи країн Європи.

Щорічний пісенний конкурс «Євробачення» проводиться з 1956 року між країнами-членами Європейської Мовної Спілки. Менеджмент конкурсу з української сторони здійснює Національна телекомпанія України. Загальну координацію цього міжнародного конкурсу здійснює Європейська Мовна Спілка, ЄМС (European Broadcasting Union). Найбільшою концертною спорудою в історії Конкурсу на цей час є стадіон Parken у Копенгагені, який прийняв глядацьку аудиторію з близько 38 000 людей, коли Данія приймала Євробачення у себе у 2001 році. Найменшим містом проведення в історії конкурсу було ірландське містечко Мілстріт з 1 500 населення, яке приймало Конкурс 1993 року.

1999унаслідок вибуху на шахті імені Засядька в Донецьку загинули 39 людей
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus