USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

25 волинських міліціонерів – на блокпостах на Сході

15 Травня 2014 12:20
25 працівників спеціальної роти міліції УМВС України у Волинській області несуть службу на трьох блокпостах, розміщених на межі Харківської, Донецької та Луганської областей.

Керівник волинських правоохоронців Петро Шпига відвідав колег, котрі несуть службу на сході країни, та передав їм кулезахисні шоломи та продукти харчування. Про це повідомляє прес-служба волинської міліції.

«Щоденно у цілодобову режимі наші земляки разом із місцевими правоохоронцями пильнують, аби не допустити проїзду радикально налаштованих озброєних осіб, попередити провокації та, не дай, Боже, кровопролиття», – розповів начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига.

Кожен із них розуміє, наскільки відповідальною і небезпечною, але в той же час – надзвичайно потрібною, є його служба, а відтак із неабияким бойовим духом і самовідданістю приступає до виконання службових обов’язків у цей складний для країни час. Свої зусилля вони насамперед спрямовують на збереження життя і здоров’я мирного населення.

Керівник обласного управління міліції ознайомився із умовами, в яких несуть службу волинські міліціонери, передав колегам кулезахисні шоломи та продукти харчування.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, керівник Управління ДАІ УМВС України у Волинській області Володимир Кравченя перебуває в зоні дії антитерористичної операції на Сході країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
УА Показати IP 15 Травня 2014 12:34
Правий сектор в особі Данилюка ставив на коліна працівника БЕРКУТА, який на фото з права. Тепер Данилюк в тилах, а Беркутявець на передовій.
222 до УА Показати IP 15 Травня 2014 12:39
А він що думавщо одними колінами ! Смерть людей змиє?!!!
Анонім до 222 Показати IP 16 Травня 2014 13:56
А ти де?вдома сидиш патриот?виизжай на схид и захищай батькивщину.герой молокосос
ох ох до УА Показати IP 15 Травня 2014 12:45
Беркутівцю треба сімю годувати.... а Данильчуку.вона не тре він не платник податків..
Вільна Волинь до ох ох Показати IP 15 Травня 2014 13:04
Ти думаєш, що це єдиний шлях заробітку грошей у світі?
Правдоруб Показати IP 15 Травня 2014 12:38
Ось тобі і патріотизм Данильчука. Словоблуд тільки словоблудить, а справжніх дій на захист України не робить, переживає за свою кишеню. Ганьба!!!!
123 до Правдоруб Показати IP 15 Травня 2014 12:41
Тобі дрова рубати а не правду!)
ВАСЯ Показати IP 15 Травня 2014 12:40
ТО НЕ ДАНИЛЮК ,А КРИСА ТИЛОВА
Вільна Волинь Показати IP 15 Травня 2014 13:07
От як воно в житті стається. Спочатку та сволота правосекторівська і все інше бидло в бік цих людей "ганьба" кричали, а тепер що? Кому тепер ганьба? Військова людина знає і розуміє, що таке НАКАЗ, тому і виконує його. Зараз, ці люди, яких штахетами по спинах били, Батьківщину захищають, а ті "герої" де? Хоч у війську служили?
Лучанин до Вільна Волинь Показати IP 15 Травня 2014 13:22
тих су* - Луцький Правий сектор, каструвати, хоча ні...вони і так як те воно -Кончіта. ДАнильчук і його прибічники тільки й вміють пропагандою займатися, і людей принижувати. Моя б воля я Данильчука з Гузьом у Маневичі на відпочинок відправив, на років 8-м, щоб подумали про свої вчинки. Нехай данильчук падло у Донецьк їде, і там свій героїзм показує.
ОЛЯ Показати IP 15 Травня 2014 13:35
коментар було видалено
УРАган Показати IP 15 Травня 2014 14:36
Ну правильно! Шпига поїхав данильчукового шаповала шукати на сході, а сам Данильчук городи сажає і пузатих прокурорів лякає! СЛАВА УКРАЇНІ!
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 14:48
Приїдуть скоро наші беркута з блокпостів, Данильчука не на коліна, а раком поставлять.
Беркутьонок до Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 15:21
коментар було видалено
дідух Показати IP 15 Травня 2014 17:04
Нехай тепер Данильчук зі своєю "сектою" до Беркутят зїздить і перед ними на колінах вибачиться !!!!!
Василь Показати IP 15 Травня 2014 17:24
а що Луцька самооборона зараз поробляє?
Вільна Волинь до Василь Показати IP 15 Травня 2014 19:09
Самообороняється. Поокопувались, замолотили вікна в квартирах, повдягали каски з броніжилетами і чекають...
Лучанка Показати IP 15 Травня 2014 18:00
Повертайтесь хлопці живими і здоровими!!!
565 Показати IP 15 Травня 2014 21:18
Вся Волинь за вас беркутята
патріот Показати IP 16 Травня 2014 01:37
слава беркуту! Ганьба правому сектору та їх поплічникам!
анонім до патріот Показати IP 16 Травня 2014 09:01
нехай броню і спецзасоби віддадуть що покрали в УВД і зброю криси сектантські
анонім до патріот Показати IP 16 Травня 2014 09:01
коментар було видалено
українець Показати IP 16 Травня 2014 09:54
Беркута це справжні герої, які захичають український народ, а не так звані, героЇ Данильчук Гузь, та його прибічники,які вміють знищувати, палити ,принижувати, та залякувати мирних громадян зброєю.А на схід захищати Українців та територію ніхто не їде ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!!!
м Показати IP 16 Травня 2014 11:28
Правосеки,ви все 200-е-ждите...
лучанин Показати IP 16 Травня 2014 11:52
Ці люди, на відміну від сраних автомотобричкофотомайданів і сраних секторів добре розуміють, що таке присяга. А тепер це бидлоття секторівське поставити раком на площі і плюнути в мордяку за те, що силить тут і байдикує. І порушити кримінальні справи за викрадене спецспорядження у міліції, якого не вистачає арпмії, а ті виб....ки і сплять і ср.... в бронежилетах.
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 15:09
Терпіння вам хлопці! Чекаємо Вас здоровими , бадьорими на Волині! Повертайтеся скоріше!
477 Показати IP 16 Травня 2014 20:56
Думаю уже всім розкрились очі на те, ким є Правий сектор і всякі самооборони!!! Ну то, хто герої?? Мабуть не тих, ви данильчуки ставили на коліна??? Думали Бога за бороду вхопили, а насправді показали свою недолугість, примітивне хуліганство!!!! Думаю вже ніхто не буде ходити на віче до Павлика!!! А нашим СПРАВЖНІМ ГЕРОЯМ зичу терпіння та здоров'я, нехай оберігає вас Господь!
Анонім Показати IP 17 Травня 2014 00:29