4 медалі - успіх волинських каратистів у Броварах
У Броварах Київської області відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок та Всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів з кіокушинкайкан карате. Про успіх волинських каратистів інформують у прес-службі управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.
Організатором виступила Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація «Кіокушинкайкан Карате» в особі голови правління Шихана Дмитра Волинця. Поєдинки у дорослих відбувались у п’яти вагових категорія, а у юнаків у 12. Волинь представляли 5 спортсменів: Довгай Давид, Пісоцький Дмитро, Сапронов Андрій, Снитюк Олег, які бились серед юнаків та юніорів, та Шевчук Василь, який боровся за титул чемпіона серед чоловіків. Також нашу область представили троє суддів: Шумік Вадим, Нікітін Олександр і Горішний Василь.
Незважаючи на серйозну та велику конкуренцію, волинянам вдалося привезти додому 4 медалі. У категорії 14-15 років до 55 кг чемпіоном став Довгай Давид, 16-17 років до 60 кг – срібло виборов Снитюк Олег, бронзу Сапронов Андрій. Ковельчанин Пісоцький Дмитро показав хорошу підготовку, проте поступився лише своєму земляку, в результаті 4 місце. Шевчук Василь, що був єдиним хто виступав серед дорослих, став бронзовим призером Чемпіонату України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Організатором виступила Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація «Кіокушинкайкан Карате» в особі голови правління Шихана Дмитра Волинця. Поєдинки у дорослих відбувались у п’яти вагових категорія, а у юнаків у 12. Волинь представляли 5 спортсменів: Довгай Давид, Пісоцький Дмитро, Сапронов Андрій, Снитюк Олег, які бились серед юнаків та юніорів, та Шевчук Василь, який боровся за титул чемпіона серед чоловіків. Також нашу область представили троє суддів: Шумік Вадим, Нікітін Олександр і Горішний Василь.
Незважаючи на серйозну та велику конкуренцію, волинянам вдалося привезти додому 4 медалі. У категорії 14-15 років до 55 кг чемпіоном став Довгай Давид, 16-17 років до 60 кг – срібло виборов Снитюк Олег, бронзу Сапронов Андрій. Ковельчанин Пісоцький Дмитро показав хорошу підготовку, проте поступився лише своєму земляку, в результаті 4 місце. Шевчук Василь, що був єдиним хто виступав серед дорослих, став бронзовим призером Чемпіонату України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.