USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Атестація колишніх керівників-міліціонерів: під стінами Нацполіції Волині збираються люди

18 Лютого 2016 10:53
Громадські активісти різних організацій збираються під стінами Головного управління Національної поліції у Волинській області. Мітингів та акцій протесту організовувати не будуть, запевняють активісти, втім, своєю присутністю хочуть нагадати, що громадськість не забула події на Майдані й уважно слідкує за процесом.

Нагадаємо, що з 22-го січня 2015-го року у Волинській області розпочався процес атестації працівників поліції, який триватиме до кінця березня 2016 року.

Сьогодні, 18-го лютого, на «екзамен» ідуть колишні керівники.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини громадській активіст Віталій Дейна пояснює, що саме волиняни хочуть донести своїми діями атестаційній комісії та правоохоронцям.

«Тут збираються громадські активісти тому, що якраз зараз відбувається атестація наших керівників, колишніх міліціонерів. А своєю присутністю хочемо показати, що громадськість слідкує, щоб все відбувалося в рамках законів, без порушень і лобіювання чиїхось інтересів. Зараз тут зібралися люди із Самооборони, Автомайдану України та з Азову», - розповідає Віталій.
Зваживши на особливий інтерес громадськості до атестації, правоохоронці посили охорону. В будівлі ГУ НП України у Волинській області в холі чергує п’ять поліцейських, також неподалік від активістів стоїть машина патрульної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Вася Показати IP 18 Лютого 2016 11:00
Які інтелектуальні обличчя?
Анонім до Вася Показати IP 18 Лютого 2016 11:30
Така ж була і моя найперша думка.
Лучик до Вася Показати IP 18 Лютого 2016 12:29
а то ті, до кого прийшли, мають більш інтелеґентніші писки
Ігор до Вася Показати IP 18 Лютого 2016 12:43
Убогі...
Анонім до Вася Показати IP 18 Лютого 2016 15:05
навіщо ображати людей,яким не байдуже, те що відбувається навколо, тим більше обличчя у них нормальні: живі і приємні, навідміну від масок керівників нашої міліції
Небайдужий Показати IP 18 Лютого 2016 11:01
Cвоєю присутністю хочуть нагадати, що громадськість не забула події на Майдані й уважно слідкує за процесом. Це дійсно патріоти України, а не "хаміліони", яких сьогодні дуже багато у владних структурах ...Це честь і совість справжніх українців , беремо з них приклад... СЛАВА Україні !!!
Анонім до Небайдужий Показати IP 18 Лютого 2016 11:27
своєю присутністю вони БУДУТЬ КОРИСНІ... коли будуть ПРАЦЮВАТИ НА УКРАЇНУ)))) тобто будуть платити податки і працювати, а не шастати в робочий час ...
Анонім до Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 14:14
до речі мені на роботу на 10-00
небайдужому до Небайдужий Показати IP 18 Лютого 2016 12:01
Якщо всім з них брати приклад, хто ж тоді працювати буде? По-твоєму патріот України це той, хто ніде не працює, носить комуфляж і шариться незрозуміло чого під держ установами? Якщо так, то я не патріот
Кейт Показати IP 18 Лютого 2016 11:21
Сколько заплатили ? Я тоже выйду за 200 грн. Куда приходить?
сс до Кейт Показати IP 18 Лютого 2016 11:56
чому по 200,нам по 2000 платили.
123 Показати IP 18 Лютого 2016 11:23
Людям немає чим зайнятися, от і бовтаються по вулиці в робочий час. Це, що, ніхто ніде не працює. Цікаво за що вони живуть , бо в коментарях просять брати з них приклад - словом бути трутнем, на роботу не ходити?
321 до 123 Показати IP 18 Лютого 2016 11:57
Люди крім "робота-дім" проявляють громадську позицію, бо з вами "роботягами" багато нам не світить. Вже там на Донбасі кричали "ідіте работать" , фінал відомий.
999 до 321 Показати IP 18 Лютого 2016 18:31
А ти натуральний жополизний клоун
1111 Показати IP 18 Лютого 2016 11:27
обличчя інтелегентні, напевно хлопці щойно з бібліотеки вийшли
АС Показати IP 18 Лютого 2016 11:42
Купка гав=а зібралися під стінами, а не громадськість.
Коля до АС Показати IP 18 Лютого 2016 12:46
100%.
Дивно Показати IP 18 Лютого 2016 11:47
кабінет міністрів потрібно пікетувати
Анонім до Дивно Показати IP 18 Лютого 2016 14:47
Вперед!
комент Показати IP 18 Лютого 2016 11:58
От чому у мене немає часу в будній день стовбичити під Управлінням Нацполіції? За що взагалі живуть всі ці люди? Кожного дня десь стоять, "активісти". Більше питань виикає до них, а не до переатестованих-неатестованих міліціонерів-поліцейських.
Іван Показати IP 18 Лютого 2016 12:26
Це тітушкі сєні кроліка відволікають увагу від масового розкрадання держави сєньою і його подєльніками.
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 12:31
хтось може пояснити де вчать на громадьських активістів дуже прибуткова прфесія в наші дні судячи з особового складу еліта як не лімаль то ще якесь чудо
лучанка Показати IP 18 Лютого 2016 12:31
Чому ж ніхто не хоче звільнити ту всю бувшу міліцію, яку звинуватили у всіх бідах? Давайте повиганяємо, не буде на кого скаржитись, ось і всі проблеми. А коли прийдуть нові? Хто працюватиме зараз-це нікого не цікавить. Я не здивуюсь, якщо через місяць-два рівень злочинності в місті виросте в разів 5, тільки хто ж за це відповість- можливо активісти?
рацпропозиція Показати IP 18 Лютого 2016 12:36
Всіх мітингувальників прийняти на роботу дільничими інспекторами, через три місяці запитати враження від роботи.
рацпропозиція Показати IP 18 Лютого 2016 12:37
Балтати не мішки кидати.
Бідняк Показати IP 18 Лютого 2016 12:42
Вже ці бовдури зганьбилися затримкою кацапських машин на кордоні. По 200 $ за машину брали. І ще 300 наших українських перевізників затримали, із них 80 волинських. І хто виграв Україна? Народ? Як це бидло заставити щось толкове робити?
Анонім до Бідняк Показати IP 18 Лютого 2016 15:19
Красава правда на всі 100
Посередник до Бідняк Показати IP 18 Лютого 2016 18:28
Виграло га*но, яке зараз при владі. Моя думка нова партія АТОвців скоро розрулить всіх
Усім активістам на з Показати IP 18 Лютого 2016 12:58
Чомусь забули,що на час Майдану ДАІ Луцька очолював протеже Терещука(якого сам президент захистив від лбстрації) Іщенко,який успішно пройшов переатестацію у Києві і вже є начальником поліції в одному з районів столиціА ви вважаєте одіозним постмайданівського керівника міського ДАІ,який, на відміну від багатьох з вас був в АТО,під керівництвом,якого забезпечувалися поїздки в АТО його підлеглих,зокрема і матеріально-технічне із залученням усіх небайдужих волонтерів,бо шпига лише звітував,що усі усім забезпечені,а хлопці за свої кошти купували собі обмундирування!
Згідний. до Усім активістам на з Показати IP 18 Лютого 2016 20:10
Кравченя В.Ф молодець все як Ви говорите настроїв і залишив цим деб* лм.
Водій Показати IP 18 Лютого 2016 13:01
Активісти! сходіть до Цюцюри в патрульну поліцію та пОпІкЕтУЙте чому двох працівників звільнили за власним бажанням, а не за негативом!!!!!!!!!!
свідок до Водій Показати IP 18 Лютого 2016 14:47
ст 130 порешали
13 Показати IP 18 Лютого 2016 13:55
коментар було видалено
ігор Показати IP 18 Лютого 2016 14:37
активісти для мене особисто дивне слово.Я розумію коли ішла революція всі виходили бо була суспільна потреба та й просто відчуття обов'язку,а потім народився такий клас як волонтери-( прикидаються ними) псевдоволонтери,добровольчі батальйони-як там (прикидаються ними) запасні рекетири,кришувальники,нові робін гуди які на хвилі неспокою в державі паразитують наприклад кришувальники бурштину,люстратори,банда колишнього лісника,а особливо гидко на тих які пішли на вибори, тільки після того стало зрозуміло для чого вони піарились,вовки у овечій шкурі,ще цікаво коли люди з криміналітету стають люстраторами,І ОСТАНЄ ПИТАННЯ САМЕ ГОЛОВНЕ ПОКИ ВИ РВЕТЕ ОДНЕ МІСЦЕ ЗАВЖДИ НА КАМЕРУ ТО ЗА ЩО ЖИВЕТЕ ВИКОНУВАЧІ ЗАКАЗУХ.ЦЕЙ ПОСТ НЕ СТОСУЕТЬСЯ СПРАДІ ЛЮДЕЙ З ДОБРОЮ ДУШЕЮ І СЕРЦЕМ ЦЕ СТОСУЕТЬСЯ ВСІХ ІНШИХ ЯКІ РОБЛЯТЬ ЦЕ З КОРИСЛИВИХ МОТИВІВ.
не пацик Показати IP 18 Лютого 2016 14:53
На місце любого звільненого а звільняти будуть люди яценюка (вони всі в коміссі ) беріть любого активіста хто стобчить на вулиці а дайте йому термін півроку- а звільненому виплачуйте за цей період зарплату. Якщо за півроку несправиться мітлу в руки хай підмитае вулиці . Кому нафік потрібні ті ігрища- ріст злочиності в 10 раз -понабудовували поміжних структур - роздули штати а розкривати злочини нікому.
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 14:58
реформатори казали, що у Києві не пройшли атестацію 80% керівників , цікаво - це правда чи як завжди
Українець до Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 18:02
Хто знає. Але вигнати керманичів обов"язково.Але чи то так буде.
Українець Показати IP 18 Лютого 2016 18:09
Було б дуже добре щоб атестаційні комісії зразу оприлюднювали результати співбесід з поліцейськими. Але чомусь цього не роблять.ЧОМУ?
Безквартирні ДЯКУЮТЬ Показати IP 19 Лютого 2016 14:31
Заступники Шпиги - ПЕТРУШИН і БАЛИЦЬКИЙ атестації НЕ ПРОЙШЛИ і будуть звільнені з органів за невідповідністю. Це дуже правильне рішення! Наприклад, у Петрушина є аж ЧОТИРИ квартири в Рівному і Луцьку , але совість не стримала його, коли він ставав ще й на розширення житлової площі. Балицький навіджимав аж ЧОТИРИ автомобілі і перед атестацією почав спішно переписувати їх на інших осіб, у тому числі на криміналітет. У той час, коли ми боролися із злочинцями, ці пани набивали свої кишені, ковтали віскі. А подивишся їх декларації про доходи - бідняки із бідняків! ОТО ПРОЙДИСВІТИ В ПОГОНАХ!!! Незабаром ми оприлюднимо більш детальну інформацію про їх "скромне" життя.