USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автомайданівці відновлять бруківку біля МВС у Луцьку

25 Лютого 2014 11:14
Луцький Автомайдан за власної ініціативи відновить бруківку біля Волинського обласного управління МВС, повідомляють активісти.

«Ми за конституційний лад, виконання законів і громадський порядок. Цим ми хочемо наголосити, що Автомайдан дотримується законів і порядку України», - повідомляють у Автомайдані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
212 Показати IP 25 Лютого 2014 11:17
Спочатку побили, тепер зараз коли народ вже проти них повстане починають відновлювати, смішно))) Ну ну, побачим що з того вийде!
Олег до 212 Показати IP 25 Лютого 2014 11:22
Ти майбуть мєнт!!!
до до Олег Показати IP 25 Лютого 2014 11:40
а ти що Даильчушко?
Олег до до Показати IP 25 Лютого 2014 11:53
А що страшно????
Дід Парафін до 212 Показати IP 25 Лютого 2014 11:41
Самі поламали - самі й полагодили!!! Що кому не ясно? Молодці
олег Показати IP 25 Лютого 2014 11:17
цікаво все
лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 11:21
а тепер ще нехай повставляють вікна та відремонтують даремно спалені приміщення (а гроші нехай дасть пан Данилюк, який дуже хотів зробити революцію в Луцьку) - а то ці ремонти будуть проводитись за бюджетні кошти.
Олег до лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 11:23
А ти напевно обіжена чинуша, ото як напруть від корита!!!
йолоп до Олег Показати IP 25 Лютого 2014 11:30
а ти напевно один з тих. хто в масці по вулицях ходив
Загреб до йолоп Показати IP 25 Лютого 2014 11:42
Дурачок может ти скажеш, что масовка и на панахиде на Мемориале била?
лучанка до Олег до Олег Показати IP 25 Лютого 2014 11:48
ні не ображена чинуша - працюю сама на себе, і податки сплачую щомісяця, які потім наша дорогоа влада направить на такі ремонти, бруківку та ін.
Олег до лучанка до Олег Показати IP 25 Лютого 2014 11:52
.......які потім сама і краду!!!
Домохазяйці до лучанка до Олег Показати IP 25 Лютого 2014 12:13
Але чоловік мабуть в ОДА і переписав бізнес на тебе бо йому корупція світила, а зараз його вигнали як непотрібного кота.Знаєм таких хитрих жіночок.
Про до лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 11:38
Вставлять.Тількі хай міліція відповість за свої злочини по закону.Вікна не вартують людського життя.
Дід Парафін до лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 11:42
Які бюджетні кошти? Казна порожня!
вася Показати IP 25 Лютого 2014 11:29
нехай ще УВД відремонтують ТОДІ ВСІ СКАЖУТЬ ЩО ВИ МОЛОДЦІ. А ТАК НЕ......
Лучанка до вася Показати IP 25 Лютого 2014 13:07
спочатку хай в увд прийдуть нові досвідчені люди а не пузаті кабани з 2-3 пенсіями, каліки на всю голову що здирництвом займаються і тільки
лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 11:31
Олег а ти напевно малолєтній бєспрєдельщик, який зняв маску і с*ить вийти тепер на вулиць. Бо получить звіздюля! І почав тепер гадити людям інтернеті, Так?!
Олег до лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 11:51
Ні, я ср* колизник партії регіонів, які мені дають костомаху!!!
серий Показати IP 25 Лютого 2014 11:38
нема чого ремонтувати, нехай би не брехали, а віддали Башкаленка віразу
Дід Парафін до серий Показати IP 25 Лютого 2014 11:43
Правда? нащо того пса ховали!!!
серий до Дід Парафін Показати IP 25 Лютого 2014 12:34
думав не знайдуть))
Коп Показати IP 25 Лютого 2014 11:40
Чому Терещук клявся, що нашого Беркута в Києві нема.
Дзяд до Коп Показати IP 25 Лютого 2014 11:42
Брехав, певно. Для нього це так звично
Коп до Дзяд Показати IP 25 Лютого 2014 11:44
Дивно що мій комент не стерли.
Коп до Коп Показати IP 25 Лютого 2014 11:45
Вчор при одній згадці про міліціантів коменти миттєво пропадали.
Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2014 11:51
Тепер хай міліція заплатить за лікування тих кого покалічила.
Тарас Показати IP 25 Лютого 2014 11:53
Ви так всі переживаєте за дежавні кошти!)Смішно, коли вони мільярдами осідали в кишенях "крис" які втікають з країни, бо бояться що їх завалять, то було нормально! А коли революція в країні коштує побитих вікон та спалених управлінь, на ремонт яких раптом потрібно декілька десятків чи сотень тисяч гривень, то Ви заговорили про державні кошти. Та продати два "Мерина" Якуневічєвських і вистачить на ремонт усіх управлінь... Автомайданівці - молодці, Ви ж, свідомі громадяни, після себе не прибираєте, а сидите на теплих диванах чи кріслах, коменти строчите і чай пьєте. А жити хочете в нормальній європейській країні без корупції, а що Ви для того зробили??? Слава Україні!!! Слава Героям!!! P.S. Я не приймав участь в Майданах, але внутрішньо я з ними, я вагався перед тим як написати цей коментар, він перший і останній, який стосується Революції. Але коли вбивали молодих хлопців, коли їх хоронили і зараз, я картав і картаю себе за те що мене не було там, можливо в міру нестачі мужності, можливо з інших причин....але мені больно і сльозно за те, що незалежність і правду потрібно здобувати ціною сотень людських життів....
Олег Показати IP 25 Лютого 2014 11:54
Чому Терещук клявся, що нашого Беркута в Києві нема.
питання Показати IP 25 Лютого 2014 12:14
За чиї грошенятка, а, хлопчики?
Лучани Показати IP 25 Лютого 2014 12:23
А за які кошти????????? Не повірю, що з свого кармана! Може з майданівських грошей, бо дуже швиденько!!!!!!!!!!!!! Знову за наш рахунок!
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 12:47
ХТО ЗНАЄ ЯК ДАНИЛЬЧУК Д Е Р Е Б А Н И В землю в міській раді він БРЕХЛО ЙОГО СПИТАТЬ
Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 12:54
Думаю що час не прийшов бруківку міняти, ще протест не скінчився! Що змінилося, хто став при владі і чого хочуть ці люди?Як то кажуть булижнік пролетаріату ще шукає в чию голову полетіти!
Рома Показати IP 25 Лютого 2014 13:00
http://m.youtube.com/watch?v=QInDTROlFPk