USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинський Автомайдан заблокував «російські» заправки

6 Березня 2014 16:43
«Ні краплі бензину з російської заправки – ні копійки російському окупанту!» - під таким гаслом активісти волинського автомайдану блокують заправки «Лукойл», що належать російському виробнику.

Так, зі слів координатора волинського Автомайдану Сергія Похи, майданівці не допускатимуть автівки до заправок доти, доки Росія не зробить відповідні висновки і не виведе війська з України.

«Поки важко сказати, скільки часу це буде тривати», - каже автомайданівець.

Але за станом на 17.00, один із працівників автозаправки повідомив, що Автомайдан приблизно годину блокував АЗС. До активістів вийшло керівництво заправки і вони про щось говорили. А потім, зі слів працівника АЗС, Автомайдан роз’їхався і заправка наразі працює у звичному режимі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Еще надо Показати IP 6 Березня 2014 16:44
Еще надо газ отключить...
йося моргенштерн до Еще надо Показати IP 6 Березня 2014 17:03
Данильчук!!! ти не був на МАЙДАНІ, то хоч тут покажи себе!!! бери своїх сцику.нів і у КРИМ, адже там РІДНА УКРАЇНА ПОЗА ЗАКОНОМ!!!!! Це тобі не в парк сміття вивозити!!!!!!!!!!!!
підтримує на всі 200 до йося моргенштерн Показати IP 6 Березня 2014 19:41
Дальничук може й був. Бо виступав на каналі "112". А от де був Гузь, навіть коли на майдані Башкаленка люстрували? А я сама бачила, стояв на першому поверсі облдержадміністрації з Бондарем та Грицюком, який пузо чухав. Усі разом жерли бутерброди. Мені було бридко на це дивитись.
Колян до Еще надо Показати IP 6 Березня 2014 17:16
Хто б, що б не казав, а зараз вони роблять добру справу. Українських автозаправок у місті достатньо, тому проблем заправитись немає. А от самим же фінансувати москалів, що б потім вони нас вбивали, це м'яко кажучи не злочинно. На цей раз Данильчук та "Правий сектор" молодці.
Всезнайко до Колян Показати IP 6 Березня 2014 20:51
Бабло збили з директора і поїхали... голодранці.
Лісник до Всезнайко Показати IP 7 Березня 2014 10:31
Ну а як же ж по іншому. Гроші на бензин вже не дають...революція закінчилась. Потрібно самим заробляти.... вимаганням..... бо іншого нічого не вміють. В ліс лише хай не ходять, не блокують, в лісі бензину немає!
НЕЛУЧАНИН до Еще надо Показати IP 6 Березня 2014 17:22
будем палити рашинський газ, щоб скоріше закінчився, свій встигнемо
Саня до Еще надо Показати IP 7 Березня 2014 08:03
Кожен свідомий Українець із сьогоднішнього дня повинен вимкнути опалення і інші прилади які працюють на РОСІЙСЬКОМУ газі. Терміново!!!! Сьогодні!
нема слів Показати IP 6 Березня 2014 16:48
ви можете щось толкове робити чи ви тількі х.... і вмієте займатись то давайте газ теж небудемо дома включати бо він російський
Олександр Показати IP 6 Березня 2014 16:51
Хлопці, треба вчитися жити у нових реаліях, а не дурницями займатися. Що, слабо було Сашу Бєлого привселюдно каструвати, щоб весь світ побачив? Слабо у Донецьку чи Харкові російській бидлоті морду набити? Слабо було найти інших героїв, крім Бандери та Шухевича? Як ви маєте єднати Україну? Ваші пропозиції?
НЕЛУЧАНИН до Олександр Показати IP 6 Березня 2014 17:24
краще таким провокаторам, як ти, писок закрити
911 до Олександр Показати IP 6 Березня 2014 17:51
А які Ваші пропозиції? Критика має бути конструктивною. Критикуєте - пропонуйте!
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 17:00
Саме основне всі автомобілі ГАЗ, ВАЗ, АЗЛК, ІЖ, КАМАЗ, МАЗ і т.п. слід у Луцьку виловити і на штрафмайданчик, бо вони російського виробництва. Ото придурки
Анонім до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 22:13
По-моєму МАЗ виробляються у Білорусії.
Лучанин до Лучанин Показати IP 7 Березня 2014 10:17
і ще перейменувати: ковбаса Московська -на Київську, сир російський -на київський. Дурдом веселка.
Валік Показати IP 6 Березня 2014 17:05
Ідіоти! Поха! Іди і заблокуй свій Честер!!!
Знаючий до Валік Показати IP 6 Березня 2014 19:20
це не той Поха.
Оригінал до Знаючий Показати IP 7 Березня 2014 10:32
Звичайно не той! Це рідний брат, хоча і не зовсім вдалий.
друзь Показати IP 6 Березня 2014 17:09
люди це ж вони себе рекламують а не за украіну борються це ж простіше спокійніше і гранти відпрацювали і себе показали просто стидно і огидно
ПРАВИЛЬНО ! Показати IP 6 Березня 2014 17:14
МОЛОДЦІ !!!
Дуже правильно! до ПРАВИЛЬНО ! Показати IP 6 Березня 2014 17:20
Особливо тому, що там працюють люди які до цього підтримували Правий сектор.
ПРАВИЛЬНО! до Дуже правильно! Показати IP 6 Березня 2014 17:28
Потрібно з розумінням до цього віднестись.Це ж також вплив на ситуацію.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 17:27
а ще опублікувати перелік рашинських фірм, наприклад ВТБ банку, Промінвестбанку, рашинських товарів, наприклад пиво Балтика , і БОЙКОТУВАТИ ЇХ !!!!!!
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 17:27
6 мар — РИА Новости. Действия командиров всех уровней 95-й аэромобильной бригады Вооруженных сил Украины, дислоцирующейся в Житомире, будут теперь контролировать «комиссары Евромайдана», сообщил РИА Новости в четверг один из офицеров штаба подразделения. «К командирам всех подразделений бригады накануне были приставлены политически благонадежные наблюдатели, которые особо “отличились” своей агрессивностью в ходе беспорядков в Киеве», — сказал собеседник агентства. По его словам, «комиссары Евромайдана» наделены широкими полномочиями. Они обязаны следить за моральным духом командиров подразделений, а также не допускать «малодушия» и отказа от выполнения приказов, исходящих из Киева. «При этом активистам предоставили право отстранения от должности командиров, недостаточно лояльных к киевской власти», — подчеркнул офицер. Другой офицер бригады, также пожелавший остаться неизвестным, пояснил, что весь командный состав находится в замешательстве. «Мы опасаемся, что появление в воинских частях агрессивно настроенных молодых людей с широкими полномочиями чревато дальнейшим разрастанием анархии», — сказал собеседник агентства.
титушко Показати IP 6 Березня 2014 18:03
заварите себе вентили газовые.на дровах вкуснее.сейчас великий пост-отключитеТВ хоть на 2-3 дня погуляйте с детьми подумайте что мы отнимаем у них -теперь только ненависть дальше снежным комом ,.весна уже тут а что будем собирать осенью...пурим.. уже пожинаем сейчас.Яйц и Турч это мечтбыть под властью siона,
лучанин Показати IP 6 Березня 2014 18:06
В мене талони лукойла і коли б мені треба було заправитись то поцілував ви б мене міцно в ср***ку!!!!!Розкажіть про статки своїх засновників і учасників а не займайтесь х***рньою!!!Єремеєва заправки чого не блокуєте? він же з партії яка була з януковичем за одно! Вибірково якось- по районах всіх управлінців заставляєте писати заяви на звільнення бо вони з партії еремеєва а заправки тільки російські блокуєте!!!!!!!
Лучанин 2 Показати IP 6 Березня 2014 18:18
сто пудово Данильчук д***л, нехай їде в Крим і там з рускіми воює
Ківерчанин Показати IP 6 Березня 2014 19:01
Новий прикол!!!!!!!!!В ківерцівському районі хочуть поставити Грицюка головою адміністрації!!!Боже не карай Ківерцівський район!!!!!!!З революції нічого не вийшло!!!!!До корита вертаються ті самі лиця!!!!!Жалко загиблих!!!!!!!!
Про Грицюка до Ківерчанин Показати IP 6 Березня 2014 19:45
І саме смішно, що це правда. Від цього "дибілізму" хочеться волати.
район Показати IP 6 Березня 2014 19:23
Що хотіли, те і отримали! А думали, що по іншому буде? Наївні!:)
титушко до район Показати IP 6 Березня 2014 19:38
то что не хотели будут получать .-«Колись бувало сильний чуженин . Слов'ян-рабів виводив на майдани» (Леся Українка
Ківерчанин Показати IP 6 Березня 2014 19:30
Правий сектор АУУУУУУУ!де продовження люстрації!!!Чому силовиків до кінця не міняєте!!!!!!ІІ В Ківерцівському районі вже сміються з першого заступника районної ради!!Спілкується з людьми як з скотиною!Хто знає колишнього клімчукового заступника Карпюка В.В. той пойме яка манера спілкування мається на увазі!Біда буде!!!люди просто в шоці! Плете до селищних голів дайте гроші на ремонт даїшнівських машин і на паливо!!!!!!!для чого все було!для чого люди гинули!Невже нема професіоналів для керівних посад!!!!!!!!???????
До кого до Ківерчанин Показати IP 6 Березня 2014 20:14
До кого Ви звертаєтесь? Вони ж самі завели таку моду - до людей як до скотини. Подивіться як данильчук спілкується. Сам с*отина, то він по іншому не може.
Лісник до Ківерчанин Показати IP 7 Березня 2014 10:44
Невже до Вас ще не дійшло, що Україна все одно буде в рабсті, як не в амерікосів, то в москалів. Патріотів шкода, поклали на майдані за гроші москалів чи тих же амерікосів і раді. Революція перемогла. "Хто був ніким, - той стане нічим" Пожинайте плоди, революціонери. В ліс тільки не ходіть, революції не ролбіть, там затишно і спокійно..
Саша Показати IP 6 Березня 2014 19:35
Тобото я вірно розумію - вчора вони плакались,що немає бензину,а сьогодні таким "нехитрим" способом "віджали" трошки? Боже,які виродки.....
12345 Показати IP 6 Березня 2014 19:46
Це який автомайдан блоку, лівий чи правий, бо тепер їх у Луцьку аж два.
Олександр Показати IP 6 Березня 2014 20:37
Так ось у моєму пості і пропозиції: 1) жорстко покарати Бєлого і розтрубити про це на весь світ; 2) підтримати українців у східному регіоні, якщо так руки чешуться; 3) менше хизуватися Бандерою і Шухевичем. якщо вам ще Схід дорогий. Щось не зрозуміло?
Олександра до Олександр Показати IP 6 Березня 2014 20:55
+100500!!! Можу ще додати, що треба прищимити Яроша, бо то він поставив "Бєлого" смотрящим у Західних областях і Данильчуку відповісти за свої дії, якщо хто не розуміє у чому проблема конфлікту у Криму, то можете з ним попрощатись, як не прикро, але там теж люди і 60% росіяни!
титушко до Олександр Показати IP 6 Березня 2014 22:50
все правильно ,но кому это интересно.главная задача сспонсоров революции потоки крови-очистить земли-черноземы.мы как в 30 не причем.(Спросите у бабок дедов как в начале 30г гнали палками и собаками попрошаек з схиднои украины)
Олександр Показати IP 6 Березня 2014 20:38
А саме головне, якщо хто вважає, що я повинен мати пропозиції, якщо критикую: я ж у політику не лізу, керувати Україною не беруся. Ото ж бо і воно.
Lama Показати IP 6 Березня 2014 22:04
Та перестаньте ви всі лаяти одне одного!!!
123 Показати IP 7 Березня 2014 07:42
якщо у всіх так богато ідей то йдіть хлопцям підскажіть. вони роблять діло! Молодці!
Лісник до 123 Показати IP 7 Березня 2014 10:48
І ти молодець, і лама молодець, такі тваринки розумні. Вам 2004 року замало було. Знову революції захотілось. Радий всім сказати, що за місяць 90% дописувачів вже не буде в мережі, грошей на це просто не вистачатиме. Ура всіх вітаю, перемогли. В ліс тільки не ходіть, не псуйте природу.
луцьк Показати IP 8 Березня 2014 12:46
данельчук з гузьо вже порізних барекадах а азс щімили бо тепер будуть там на шаріка заправлятись були регіони біля влади щімили опозицію, а тепер все навпаки,а хто розумніший то тільки шапку поміняв і далі процвітає
луцьк Показати IP 8 Березня 2014 12:51
Поху ще довго будуть використовувати вже пора викидати його; відать ще да!!!! бо бабло є тепер з казни можна тягнути, бо знаючи сергія він свій ванючий зад не підніме без бабла і взагалі він ходячий аферіст і чіпе, хто ще з ним діло ще має.