USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Автомобіль для «Азову» придбають за гроші Ігоря Палиці

23 Жовтня 2014 19:00
На придбання автомобіля для бойових завдань 45 тисяч гривень бійцям полку «Азов» надав народний депутат Ігор Палиця.

За допомогою до нього звернулися бійці вказаного полку Вадим Крикун та Олексій Кушнір, дізнавшись, що депутат активно допомагає учасникам АТО - борцям за суверенну Україну. Зі слів військових, він швидко відгукнувся на прохання і бійці отримали кошти на придбання автомобіля, що використовуватиметься для бойових завдань на Сході. Планують придбати джип вартістю 3-4 тисячі доларів.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини бійці розповіли, що у зоні АТО добровольці перебувають з 25 червня, були активними учасниками боїв за Мар’їнку, Іловайськ та Маріуполь. Попри те, що вони вже встигли багато побачити та відчути на Сході, бійці не опускають руки та готові надалі відстоювати єдність України.

На передовій, зі слів бійців, завжди існує потреба у техніці. Як зізнаються добровольці, тилова підтримка з боку волонтерів та меценатів помітна, однак Уряд, на жаль, присвячує не надто велику увагу добровольчим формуванням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
и прокатят Показати IP 23 Жовтня 2014 19:51
ребят как серых мышек
Анонім до и прокатят Показати IP 24 Жовтня 2014 19:10
Вони гроші вже отримали!!!!!!!!!!!
Я Показати IP 23 Жовтня 2014 19:57
Аууууу тролі а хто з вас купив хоть щось для пацанів? Чи гавкати за компом це все що ви можете!! А Палиці в чергове Респект!
Дончанин до Я Показати IP 23 Жовтня 2014 20:24
коментар було видалено
Диванний воїн до Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 20:53
Каратели=) Телепню, вони свою землю захищають, а не карають. Тьху, понабирався від Путіна слів дурних і талдичить, як папуга)) З тебе вже давно всі тут ржуть, клоун ти наш диванний)
Дончанин до Диванний воїн Показати IP 23 Жовтня 2014 21:20
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 21:31
Це не твоя земля.Ця земля держави України і має бути вскладі України,хочеш жиьив Росії їдь в Росію.Твоя земля в Сибірі.Чому не можна зрозуміти ,якщо все ж таки Росія схопить кусок Української землі то цей кусок завмре як Абхазія а ти нічого недобєшся.Салдепія і вАфриці салдепія.Весь світ Путіна ненавидить і тільки ви дібили йому вірите.
Дончанин до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 23:13
коментар було видалено
Анонім до Диванний воїн Показати IP 23 Жовтня 2014 21:22
Своя земля батальона "Айдар", например, - это Волынь. Моя земля - это Донбасс. Так почему житель волынской земли защищает МОЮ землю от меня? Лично меня на ЗАЩИТУ МОЕЙ ЗЕМЛИ вынудили события типа событий, произошедших в Одессе. Если тебе понравилось то, что произошло в Одессе, то мне с тобой не о чем разговаривать. Ибо в таком случае я и мне подобные считаем, что ВСЕХ тебе подобных необходимо вздернуть на гилляке, подобно тому, как поступили с фашистскими лидерами в 1945 году, ибо ты являешься их наследником.
вата до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 00:24
тоді скажи чому псковскі десантники захищають твою землю від тебе ? чому техніку і вігулля з твоєї землі вивозять ? чому ти вдома дозволяєш своїм корєшам грабувати/гвалтувати ? ідейний путінський рашит ? дєдиваєвалі ? кримнаш? го2раша
Дончанин до вата Показати IP 24 Жовтня 2014 00:36
Псковские десантники оказались игроками второго состава какой то уральской футбольной команды. Лично тебе не мешало бы более внимательно следить за потоком информации.
Сирота Показати IP 23 Жовтня 2014 20:15
Люди люблять Палицю, і цього вже ніхто не заперечить.
дурні до Сирота Показати IP 24 Жовтня 2014 00:47
люди взагалі люблять, коли їм вказують, кого вони люблять.
розум Показати IP 23 Жовтня 2014 20:28
Люди, які ви все-таки не вдячні. Вам чим більше роби, тим більше бруду на голову виллєте. Як ви збираєтесь жити, отямтесь, кінець -кінцем, бо в житті спрацьовує принцип бумеранга.У житті судять про кожного по його справах. Почніть уже на кінець щось робити, а не постійно бігати, скакати, в рупори кричати, в груди себе бити, руйнувати все, не побудувавши нічого натомість
ага до розум Показати IP 24 Жовтня 2014 00:46
Не чергуй на сайтах за гроші, бо може хата згоріть. закон бумеранга, понімаш.
ехххх до ага Показати IP 24 Жовтня 2014 09:10
Троль ти підзаборний, про свою хату подумай перш, ніж погрожувати
тутир-ага до ехххх Показати IP 24 Жовтня 2014 11:53
Хто ж таких нечемних на чергування наймає. Не бійся, малий, я тебе палити не збираюсь. Я про те, що нечесно зароблене часом саме вилазить боком. Бачу, в тебе й з інтелектом проблеми. Буквально все треба розжовувати. Іди погуляй на свіжому повітрі, може хоч трохи попустить.
НН Показати IP 24 Жовтня 2014 08:06
Палица - молодец. Никто для города не делает больше нежели он. Респект и уважуха. Город его любит.
Відверто кажучи Показати IP 24 Жовтня 2014 11:34
Задайте питання цим хлопцям чому вони звернулись до Палиці, і вони вам скажуть, що ніхто з тих "патріотів"-горлопанів їм не допоміг. На майдані волати це одне, а от коли доходить до того щоб реально допомогти, щось нікого нема! Де Данильчукове кодло або Гузьониш з мегафоном, Бондарі, Шиби і Пирожики? Висновки робіть самі.