Баскетбол: чемпіони Суперліги розгромили волинян

22 Жовтня 2016 15:05
Без несподіванок завершився матч у рамках національної Суперліги з баскетболу між южненським «Хіміком» та луцьким «Волиньбаскетом». Южне прогнозовано перемогло з великим відривом85:48 (19:11, 26:7, 21:19, 19:11)ю

З перших секунд «Хімік» домінував на майданчику, збільшуючи перевагу в рахунку. У гостей найбільш помітний спротив чинив Іван Тимощук. У середині стартової чверті йому вдалося скоротити різницю до чотирьох очок. Загалом, перший відтинок гри ще зберігав мінімальну інтригу.

У другій чверті «Хімік» повністю домінував на майданчику. При цьому господарі досить успішно використовували широку ротацію складу. До великої перерви у южненців встигли відзначитися всі 10 гравців з 11-ти, що виходили на майданчик. На підбираннях господарі більш ніж вдвічі переважали гостей як у захисті, так і в атаці. У підсумку до середини гри «Хімік» мав 27 очок переваги.

Після великої перерви гра вирівнялася. Волиняни налагодили гру в обороні. Успіх підопічним Дмитра Чайковського принесли декілька вдалих блок-шотів і реалізована слідом контратака. Та вцілому перевага «Хіміка» збереглася — 85:48.

«У нас зовсім інші завдання, ніж в команди «Хімік». Ми тільки шукаємо свою гру і намагаємося її покращити. В цьому процесі нам заважає втома і досить обмежена кількість досвідчених гравців», — пояснив поразку своєї команди Дмитро Чайковський.

Четверо гравців «Хіміка» здобули заробили за гру більше десяти очок: Джеймс Елліотт Сміт — 14, Олександр Антипов — 13, Ілля Сидоров — 11, Олександр Прокопенко — 11. У складі лучан найрезультативнішим гравцем став Сергій Алфьоров — 13 очок.

«Ми добре підготувалися до гри з волинською командою. Мені вдалося розвантажити гравців, всі зіграли приблизно однаково. Вітаю всіх з перемогою, і будемо готувати до наступних матчів», — підсумував результат гри головний тренер БК «Хімік» Віталій Степановський.

Для чемпіонів це стала сьома перемога поспіль, а лучани збільшили свою безвиграшну серію до чотирьох матчів. Наступна гра лучан відбудеться 28 жовтня у Кривому Розі.

Нагадаємо, в попередньому турі «лицарі» поступились одеській «БІПІ».