USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бойовики готують підземні шляхи для втечі з Луганська, - ЗМІ

2 Липня 2014 18:08
Терористи, під час захоплень адмінбудівель в окупованих містах, отримують доступ до документів і знань, які утримуються від широкої громадськості в звичайний час у секреті. Так, під час захоплення СБУ бандити отримали схеми підземних ходів під Луганськом. Про це повідомляє голова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов, - інформує "Преса України".

«Зрадник-генерал СБУ передав у розпорядження терористів схеми підземних ходів під Луганськом. Зараз бойовики активно використовують заручників, щоб розчищати дані підземні катакомби», - повідомляє подробиці Снєгірьов.

Як виявилося, під Луганськом знаходиться досить розгалужена мережа катакомб, використовуючи яку, можна вийти далеко за межі міста. Наявність підземних схронів підтверджують також і місцеві краєзнавці. Серед відомих підземних ходів згадуються природні та рукотворні порожнечі під поліклінікою № 7, Будинком Культури імені Залізничників, заводом імені Леніна, СБУ, і пагорбами Кам'янобрідського району.

Враховуючи, що Антитерористична операція знаходиться зараз у своїй активній фазі і триватиме до знищення останнього терориста, то, найімовірніше, бойовики вже готують собі шляхи відходу для непомітного зникнення з міста. Для цієї мети використовуються численні заручники, яких утримують в будівлі СБУ.

Нагадаємо, раніше у РНБО повідомили, що терористи просять про беззбройний вихід із зони АТО, щоб перейти на бік сил антитерористичної операції або без зброї повернутися до Росії.

Також, існує припущення, що якщо російські найманці не зможуть повернутися додому в Росію, цілком можливо, що використовуючи дані катакомби, деякий час вони будуть намагатися вести партизанську війну на території Луганської області.

Як повідомлялося, Росія закрила три пункти пропуску на українсько-російському кордоні, через які тікали бойовики.

Раніше "Військове телебачення України" оприлюднило ВІДЕО здачі в полон групи із трьох терористів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 19:27
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 2 Липня 2014 19:39
http://youtu.be/f7vfO0nZn9g
Дончанин до Дончанин Показати IP 2 Липня 2014 20:08
коментар було видалено
вася Показати IP 2 Липня 2014 20:02
я чув що катапультою будуть робити спроби втечі
Орел Показати IP 2 Липня 2014 20:37
вони тікають- а на волинь везуть труни
Дончанин до Орел Показати IP 2 Липня 2014 20:45
коментар було видалено
гiсть до Орел Показати IP 3 Липня 2014 03:48
Досить смертей.Хай вони показяться за своi труби.
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 20:53
коментар було видалено
правда Показати IP 2 Липня 2014 21:02
А правду ніхто не хоче казати!!! Голова Станично-Луганського райради Володимир Білоус заявив, що у результаті сьогоднішнього обстрілу загинули не менше ніж 9 осіб, 11 поранених. За словами Білоуса, по Станиці Луганській було завдано два удари. "Перший літак з'явився близько 11 години ранку, він розбомбив центр: будівлю міліції рознесли повністю, поруч будівлю суду сильно пошкодили, знищені два будинки, скільки людей загинули, поки невідомо. Руїни ще розбирають рятувальники МНС" Другий удар, за його словами, було завдано району залізничної станція Стара Кондрашевська. "Там картина більш гнітюча. 9 загиблих, 11 поранених, з них 5 - тяжких. Серед загиблих - 5-річна дитина. Дівчинка була вдома з батьком. Вибух був такої сили, що дитині відірвало ноги. Зараз в окрузі ще знаходять фрагменти тіл. Точна кількість загиблих буде відома пізніше, там теж працюють рятувальники", - заявив Білоус. Це жах що робиться!!!
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:11
И шо?
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:17
Если я не ошибаюсь!что врЯдли!война идет за транзит газа!за газотранспортную систему украины?????ищи там где деньги?)
Дончанин до Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:24
Ошибаешься по поводу украинской газовой трубы. Через пару лет после запуска Южного потока ее цена будет равна цене металлолома. А вот сланцевый газ, добываемый на нашей территории без соблюдения экологических требований - это действительно денежки. Причем немалые денежки.
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:17
коментар було видалено
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:19
И всем плевать чтт умерла девочка 5лёопятт! ((
Анонім до Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:23
коментар було видалено
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:20
Москали кто?))брат!
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:29
коментар було видалено
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 21:50
Вот и все!) Не достойно!я и не прочитал!
гiсть Показати IP 3 Липня 2014 03:43
Добре буде для всiх,як закiнчиться вiйна.
Дончанин до гiсть Показати IP 3 Липня 2014 07:59