Будівля Київради - як після війни
Всі стіни побиті, підлога розбита, стан просто жахливий. Так сьогодні виглядає Київрада. Вчора приміщення покинули останні активісти Майдану. Про це повідомляють ФАКТИ.
Будівля Київради знаходиться в жахливому стані, розбиті не тільки меблі та техніка, а навіть стіни і вікна. "Будівля як після війни. Всі стіни побиті. Підлога розбита, стан просто жахливий. Я не знаю, скільки коштів і часу знадобиться, щоб це все відремонтувати, щоб люди могли повернутися і працювати. Але сподіваюся, найближчим часом ми зможемо навести тут порядок", - зазначив Віталій Кличко під час нещодавнього візиту до установи.
Нагадаємо, напередодні останні активісти Майдану покинули будівлю Київради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Будівля Київради знаходиться в жахливому стані, розбиті не тільки меблі та техніка, а навіть стіни і вікна. "Будівля як після війни. Всі стіни побиті. Підлога розбита, стан просто жахливий. Я не знаю, скільки коштів і часу знадобиться, щоб це все відремонтувати, щоб люди могли повернутися і працювати. Але сподіваюся, найближчим часом ми зможемо навести тут порядок", - зазначив Віталій Кличко під час нещодавнього візиту до установи.
Нагадаємо, напередодні останні активісти Майдану покинули будівлю Київради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 18
лучанин
Показати IP
6 Червня 2014 11:49
вот вам і майданцівці. придурки вот навіщо вот таке нада було робити?
Всезнайко
Показати IP
6 Червня 2014 11:50
Бомжарню розвели за пів року... Майдауни натуральні...
КМДА
Показати IP
6 Червня 2014 12:02
Майдаунські бомжо-мародери добре постарались!
...опа, Гейропа
Показати IP
6 Червня 2014 12:04
Хай Кличко зробить за свій рахунок ремонт, він же був одним із організаторів майдаунів
44 до ...опа, Гейропа
Показати IP
6 Червня 2014 12:11
бач, напевне, Европа грошей на це не передбачила....
саня
Показати IP
6 Червня 2014 12:46
да придется кличку потратить часть чемпионских денег и времени отдыха на Багамах, не сразу получилось добраться до золотого корыта!
Андрій
Показати IP
6 Червня 2014 14:44
А ще говорили, що на майдані цвіт нації! Сміття нації судячи з фото там було!
44 до Андрій
Показати IP
6 Червня 2014 15:25
Говорили ті, що коментарі видаляють! Але ж не всі їх вірили! Нас багато!
цікавий факт до Андрій
Показати IP
3 Липня 2014 12:23
Ось мені дуже цікаво скільки зараз бруду говорять про майданівців... А де ж ви були, коли ті безчинствували у Києві та у регіонах? Чому ніхто не продемонстрував свою позицію, що далеко не всі їх підтримують! Одне діло виступити проти олігархічної влади - є інституції, визначені законодавством. А інше - це спільно з янками, ЄС та Дніпропетровсько-Київськими олігархами організовувати революцію з насильницького захоплення державної влади! Якби тобі люди мали би тверезі погляди і тверду позицію, то і проблеми Криму та Сходу не виникло! А наразі одне, що спромоглися зробити євромайданівці, так це замінити олігархів у владі, заручитися незрозумілою підтримкою усього світу у невідомо чому, впровадити повсюду нецензурну лайку (відома пісня), набрати кредитів, які ця корупційна влада ніколи не віддасть, нанести матеріальні збитки держустановам, на які виділятимуться з держбюджету відповідні засоби, а відтак - нанесли збитки своїй Любій Україні! Однак, певні люди все ж таки дещо отримали - наприклад посадові крісла)) Привітаємо їх з цим!
Дмитро
Показати IP
6 Червня 2014 15:38
мені соромно за вас. ви тут розриваєтесь що треба карще жити а самі такі самі як вон ті що потрощили все
44 до Дмитро
Показати IP
6 Червня 2014 16:50
коментар було видалено
Анонім до Дмитро
Показати IP
6 Червня 2014 18:56
радуйтесь що нетак як на ВП, ви взагалi ще цензури не бачили, якби бачили то б лопнули вiд злоби)
44
Показати IP
6 Червня 2014 16:52
Усі коментарі, які суперечать поглядам автора статті і господаря сайту, буде видалено! Ганьба ХЕРОЯМ !!
Дмитро
Показати IP
6 Червня 2014 17:04
коментар було видалено
44 Дмитру!
Показати IP
6 Червня 2014 17:08
Радію, що свідомих, не оп"янених нашими Змі, ще багато!!!
Анонім
Показати IP
7 Червня 2014 17:43
Я не розумію, що за нові вказівки пресі таке писати. Тож канал чесних новин парашенка всю зиму показував яка там дисципліна, як вони цілими днями прибирають,
На Волині судили майора, бо його солдат безпідставно отримав понад 600 тисяч зарплати 
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Сюжет із міського повсякдення Луцька чотириста років тому
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
На Волині горіли три гектари сухої трави
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
«Я бачу, вас цікавить пітьма»: в Луцьку вистава за романом Ілларіона Павлюка зібрала повен зал глядачів. Фото
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
«Не випущу, поки не врятуєте мою дитину»: що дратує і мотивує волинських медиків швидкої. Фоторепортаж
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
Підтвердили загибель військового з Волині Андрія Онищука
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41