USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Через непогашені борги держави Луцьк можуть відключити від гарячої води

10 Липня 2017 14:27
У Луцьку відсьогодні не буде гарячої води через непогашені борги держави, інформують у прес-службі КП "Луцьктепла".

ПАТ «Волиньгаз» відключив перші котельні ДКП «Луцьктепло» від розподілу газу. Теплоносій вже не подається на котельні на вулицях Боженка і Даньшина. У подальшому від гарячої води буде відключене усе місто.

Теплопостачальне комунальне підприємство не має зараз грошей, щоб погасити борг за розподіл газу.

Зазначимо, що номінації на споживання газу від НАК «Нафтогаз України» в Луцьктепла є. Тобто, державний монополіст попри заборгованість розуміє ситуацію із субсидіями.

На жаль, мешканці міста знову стали заручниками ситуації в державі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучани Показати IP 10 Липня 2017 14:31
Менше субсидій роздавати всім підряд. Та працювати з боржниками жорсткіше.
Патріот до лучани Показати IP 10 Липня 2017 20:52
"державний монополіст попри заборгованість розуміє ситуацію із субсидіями."-так розуміє що воду відключив!Оце то розуміння!на найвищому рівні!
Волинянин до лучани Показати IP 10 Липня 2017 20:55
Добре що ще літо.Можна і в річці помитись.Влітку можна якось перебитись.А от якби взимку відключили то складно було б в річку лізти!
Місцевий до Волинянин Показати IP 11 Липня 2017 14:13
А в Боратині в річці не можна помитися, бо там живе цар Коротя з Волиньгазу. Його охорона і він вирішили , що річка приватна, ось і розганяють людей,жителів Боратина, які ще в минулому році купались в цій річці. Ти , Коротя, їдь но в свої Локачі і там встановлюй свої правила, якщо не посадять на вили самі локачинці.
Ура Показати IP 10 Липня 2017 14:33
Зате у нас безвіз є! Нащо нам та гаряча вода? Будемо їздити митися в європу!
лучанка до Ура Показати IP 10 Липня 2017 16:16
О, почалося знову, ну куда ж така розкіш людям з водою - і так довго продержались.
Лучанка до лучани Показати IP 10 Липня 2017 15:44
Цілком згідна. Мають по автопарку, декілька будинків чи квартир і субсидію. Бідують...
Шайтан Показати IP 10 Липня 2017 16:09
А мені пофіг! Я-бомж!
Іван Показати IP 10 Липня 2017 16:38
Миються ті, кому лінь чесатись :)
Катя Показати IP 10 Липня 2017 17:13
Цей Волиньгаз на себе багато бере, дістав...Якби у людей зарплати були такі, як у волиньгазівців, то й субсидій непотрібно було б. Ситий голодного не розуміє
Коля Показати IP 10 Липня 2017 18:16
Завжди нам це фуфло проганяють
Віктор Показати IP 11 Липня 2017 08:45
Луцьктепло Кирика живе і процвітає. Теж саме з водоканалом. Всі люди платять а вони зарплату собі по 20 тисяч, якісь леві договори за надання юридичної консультації по 2 = 3 млн грн., 30 процентів мертвих душ на роботі числяться, у керівництва вілли кругом Луцька, а виявляється що кругом заборгованість. і аяй давайте знов піднімемо вартість комунальних послуг. Може давайте продамо вілли керівництва Луцьктепла, Волиньгазу, Водоканалу, Волиньсвітла і погасимо всі борги.
Вова Показати IP 11 Липня 2017 13:02
Яка різниця, хто як живе і які зарплати собі платить, питання в іншому: чому одні платять за спожите тепло а інші ні....а в результаті мають всі одне і теж-без гарячої води. Чому не відключають газ, чи воду взагалі, можливо тоді б думали.