USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чому Романюк їде у Волноваху?

12 Березня 2015 15:15
Міський голова Луцька відправився відвідати Волноваху Донецької області. Про це мер повідомив журналістам "ЗІК", - пише Сегодня.ua.

"Луцький міський голова Микола Романюк має намір поспілкуватися з жителями міста Волноваха, українськими вояками, які протистоять бойовикам. Він хоче особисто переконатися, яка ситуація склалася в цій гарячій точці Донбасу", – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, мер Луцька також зустрінеться з мером Волновахи Сергієм Демченком, керівництвом міста, депутатським корпусом, щоб визначитися з основними напрямками майбутньої допомоги.

Нагадаємо, наприкінці лютого цього року був підписаний меморандум про співпрацю між Луцьком і Волновахою, які стали містами-побратимами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 12 Березня 2015 15:16
поржав...
пан Азазаз до 123 Показати IP 12 Березня 2015 15:26
не вірите ВН? повірте скріншоту з Гугла, он не врьот!!!
Ніна Лена до 123 Показати IP 12 Березня 2015 15:52
І ми теж ...
від громади Показати IP 12 Березня 2015 15:31
123-му. Ржи собі, як некастрований жеребець - це в твоєму стилі. А голові місті і тим, хто з ним поїхав, щасливої дороги, поспілкуватись з мешканцями Волновахи і щасливо повернутись назад. Ми вас чекаємо, Микола Ярославович!
Мойша Показати IP 12 Березня 2015 15:41
І шьо будєт учасніком АТО?
...дочогоце? Показати IP 12 Березня 2015 15:44
перед виборами???? для показухи???нащо про це трубити?? їдеш - їдь.
до громади Показати IP 12 Березня 2015 15:45
Ржи собі, як некастрований жеребець ..Перепрошую, а як вони ржуть...ви чули-бачили...? і ви громада чого??
олег Показати IP 12 Березня 2015 17:18
вибори на носі !
Олесь до олег Показати IP 14 Березня 2015 07:59
Ото.ж. Піар, однако. Бо комсомолець! Так навчили....
Лучанин Показати IP 12 Березня 2015 17:20
Бо ще немає учасника АТО тому і поїхав на 3 дні такім для документів вистачить!(((((((
007 Показати IP 12 Березня 2015 21:54
На завжди їде? Чи так, щоб розпочати виборчу кампанію?
1111 Показати IP 13 Березня 2015 07:22
Зразу отримає статус учасника АТО, та й виборчій кампанії ви про це ще не раз почуєте