USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Чотири луцькі маршрутки перестануть їздити за місто

29 Вересня 2016 11:22
Небагато луцьких маршруток їздитимуть за межі міста. Зокрема, маршрутки № 25, 30, 32 будуть тільки міські.

Маршрутка № 30 перестане їздити в Підгайці з 1 грудня 2016 року. Маршрутка № 22 не їздитиме в Милуші, маршрутка № 25 не доїжджатиме до Забороля, а № 32 – до Липин.

Зміни до міських маршрутів № 25, 30, 32 затверджені рішенням виконкому Луцької міської ради № 570-1 «Про внесення змін в мережу автобусних маршрутів загального користування» від 23.09.2016. Про зміни до руху маршрутки № 22 йдеться у рішенні виконкому № 569-1 «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом загального користування» від 23.09.2016.

Нові маршрути будуть такими:

№25 – «Карбишева – Володимирська (МКБ)»,

№30 – «Володимирська – Дубнівська (кільце)»,

№32 – №32 «Окружна – Теремнівська (Райлікарня)»,

№22 – «Карбишева – Ковельська».

Виконавчий комітет міської ради, зокрема, вирішив:

МАРШРУТ №25

маршрут №25 “Карбишева – с.Забороль”, вказати:

- назва маршруту – “Карбишева – Володимирська (МКБ)”;

- у прямому напрямку: Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева;

- у зворотному напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Київський майдан, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Червоного Хреста, Володимирська (місця міжзмінного відстою на вулицях

Карбишева та Володимирській).

МАРШРУТ №30

маршрут №30 “Володимирська – с.Підгайці”, вказати:

- назва маршруту – “Володимирська –Дубнівська (кільце)”;

- у прямому напрямку: Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова,

Волі, Київський майдан, Дубнівська;

- у зворотному напрямку: Дубнівська, Авторемонтна, Рівненська, Київський майдан, Волі,

Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Червоного Хреста, Володимирська (місця міжзмінного відстою на вулицях Володимирській та Дубнівській).

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство волинські Новини, мешканці вулиці Дубнівської

скаржаться, що не можуть потрапити на роботу та на навчання у години пік. Відтак, вони просять передбачити додаткові автомобілі на маршрути № 30 та 1.

МАРШРУТ №32

№32 “Окружна – с.Липини”, вказати:

- назва маршруту – “Окружна – Теремнівська (Райлікарня)”;

- у прямому та зворотному напрямку: Окружна, Бенделіані, Окружна, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Шопена, Перемоги, Соборності, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів, Відродження, Рівненська, Теремнівська (місця міжзмінного відстою на вулицях Окружній та Теремнівській).

МАРШРУТ № 22

№22 “Карбишева – с.Милуші” вказати:

- назва маршруту – “Карбишева – Ковельська”;

- розрахунковий інтервал руху в години “пік” – 10 хвилин;

- шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямку: Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та вул. Ковельській (напроти ТзОВ “Луцьке лісництво”).

Міський транспорт, який доставляв лучан до їхніх дачних масивів, кладовища у Гаразджі, працюватимуть без зміни маршрутів руху.

Нагадаємо, як повідомляло ІА Волинські Новини, у Луцьку шукають перевізників на новий маршрут №6, що сполучатиме місто з селом Брище.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
Yan Показати IP 29 Вересня 2016 11:27
Почалося! Чинухі не домовились про об'єднання громад,а страждає простий люд! Вітаю з пакращенням таваріщі!
Махно до Yan Показати IP 29 Вересня 2016 20:19
Є закон про співпрацю між територіальними громадами. На жаль обранці прилеглих сіл до Луцька не знать такого закону. І тим самим Луцьк в одноосібному порядку може визначити як тиснути на сусідні ради. Порушуючи права громадян.
Мешканці Маяківської до Yan Показати IP 29 Вересня 2016 20:33
Розвели срач в Брищах!!! Якщо 22 маршрут не буде їздите до Милуш. Садочки для місцевої громади закриєте, чи в школи хтось не потрапить. А це мешканці 9 сіл Маяки, Милуші, Милушин, Зміїнець, Рокині, Брище, Сирники, Тарасове, Буків. То вийде так що місто Луцьк буде вивозити сміття в невідомому напрямку. І нікого не цікавить де ви його будете зберігати. Хоч в Миколаїв возити як то Львів робить, хоч в Польшу, хоч до Романюка і Яковлєва додому.
Анонім до Мешканці Маяківської Показати IP 29 Вересня 2016 21:15
МОЛОДЕЦЬ!!! Слушна думка!!!
Лучанин до Мешканці Маяківської Показати IP 30 Вересня 2016 19:15
Сельпух, води дітей в свій сільський садочок та школу, і працюй в селі своєму. А сміття це бізнес, нічого ти не зробиш.
Лучанин до Лучанина до Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2016 14:17
Бачу тебе сильно жаба давить через те, що ніколи не зможеш заробити собі на житло у власній хаті в приміській зоні)) і спадку тобі ніхто не оставить)) Міщук винайшовся)) ТО якщо для тебе сміття бізнес, то напевно ти по усіх смітниках собі заробітку і шукаєш)))
Лучанин до Лучанин до Лучанина Показати IP 2 Жовтня 2016 10:20
Оооо) у мене є і хата і авто, і декілька квартир, а ти лох ящо живеш в приміській зоні і твоє життя залежить від рішення чинуш.
Лучанин до Лучанина до Лучанин Показати IP 3 Жовтня 2016 10:19
Якщо в тебе є хата і авто, і квартири, то ти напевно і є та гн*да чинушна, що баламутить воду в ступі, щоб приєднати села шантажем до міста, а якщо ні, то просто балаболка...
Лучанин до Лучанин до Лучанина Показати IP 2 Жовтня 2016 11:23
Ти шо, заробити/успадкувати хату в Маяках і залежити від маршруток це "успех"!
Юрко до Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2016 14:29
Збираєш на смітнику що продати і заробити? дуже по міщанському) Ці приміські села вже давно обжиті лучанами, у всіх діти в школах і дид садках, бізнес, робота в місті. Відмінивши ці маршрутки влада прирікає себе на спалені колеса перед луцькою радою, вже ці свинські схеми, шантаж людей задля приєднання до міста не пройдуть, не ті часи!
Луцьк Показати IP 29 Вересня 2016 11:29
Шановні депутати, робіть реальні позитивні справи для людей, а ви граєтесь в дитячі забавки і займається популізмом. Запам'ятайте, помста, якою ви займаєтесь по відношенню до прилеглих сіл, виглядає, як мінімум, дешевою, а ваша позиція НЕПРОФЕСІЙНОЮ та ЗУХВАЛОЮ.
146 Показати IP 29 Вересня 2016 11:34
Нас лучанам не заважало те, що маршрутки ходили в села поблизу Луцька. Пане Романюк, невже немає важливіших справ у депутатів міської ради??? Але ж для таких рішень нічого робити не треба, правда ж? А враження хочете справити, що ви дбаєте про місто. Ганьба!!!
Лана Показати IP 29 Вересня 2016 11:52
Як тепер можна доїхати у село? Яка альтернатива?
лучанин до Лана Показати IP 29 Вересня 2016 18:13
А ви не виїзджайте звідти
Лана Показати IP 29 Вересня 2016 11:54
Як тепер буде доїхати у село? Для чого відміняти маршрути?
лучанин до Лана Показати IP 29 Вересня 2016 18:19
У вас своя громада, у Луцьку своя, у вас свої дУпИтати, у нас свої . Так що хай домовляються
ХХХ Показати IP 29 Вересня 2016 11:56
Просто немає слів!!! Цікаво як будуть жителі с Липин доїзджати додому однією маршруткою 9а яку потрібно часом чекати години три... "Жити дедалі стає краще" ...... МДА....
Lutsk Показати IP 29 Вересня 2016 11:56
цікаво, а чим люди з Підгаєць і не тільки будуть добиратися додому?Романюк буде підвозити???
ОТО Показати IP 29 Вересня 2016 11:56
зробили,тепер на Дубнівському кільці вранці черга на маршрутку буде.Кому краще буде?
ЛЮДИ Показати IP 29 Вересня 2016 11:59
Одне покращення!!!!
Думка Показати IP 29 Вересня 2016 12:05
На мою думку все правильно, це рішення вже давно напрошувалося. Міські маршрути - для Луцька. Хай відповідні сільські ради замовляють маршрути до своїх сіл і не буде проблеми. P/S. Я абсолютно нормально і з повагою відношуся до жителів прилеглих сіл і не маю ніякого упередженого ставлення до них. Можливо колись і були доцільні маршрути за місто, а зараз вони доїжджають до першої зупинки в місті і вже забиті битком, як нам добиратися на роботу - неясно.
17 до Думка Показати IP 29 Вересня 2016 12:43
Можливо і податки з заробітної плати нехай ідуть в сільські ради по місцю проживання, а не залишаються в Луцьку? А битком набиті тому, що перевізників абсолютно не цікавить логістика - лише виручка і інтервал руху аби дотримувався .
Дибільна думка до Думка Показати IP 29 Вересня 2016 12:54
Все правильно. Україна для українців, Африка для нігерів, Рассея для рускіх. Дайош Луцьку Народну Республіку. Але ізвольте ватні лучани за мєсний МКАД тоже не виїжджати, догори там не луцькі.
Людмила до Думка Показати IP 29 Вересня 2016 12:56
А як добиратись тим людям, які проживають у цих селах, а працюють в Луцьку ? В магазинах, установах, садочках і школах? Вони працюють у Луцьку!!!!! І обслуговують лучан, навчають їхніх дітей і т.д.!!!!!!!
Абориген до Людмила Показати IP 29 Вересня 2016 13:08
В кого ви питаєтє?? Полішвандія понаїхала і сидить тут в роздумах про високе. Воно ще вчора по лісі бігало, а сьогодні вже буде вирішувати проблеми транспорту в Луцьку і біля Луцька. Не звертайте уваги.
Рома до Думка Показати IP 30 Вересня 2016 15:59
В цьому і заключається весь менталітет!! А люди із села, для тебе не люди? Інші не іздять на роботу, тільки ти один! Як би всі іздили по графіку, все б було добре! І не потрібно розділяти Людей з міста і з села. О такі як ти вже розділили захід і схід
17 Показати IP 29 Вересня 2016 12:05
"Так то всьо межи!!!" - казав один з героїв культового совкового фільму "Як гартувалась сталь".Земля в Луцьку закінчується, а від такого "корита" відірватись неможливо. Це як наркоманія - поки не повиздихують "слуги народу" будуть тягнути.
17 Показати IP 29 Вересня 2016 12:09
Ще поставте глухий мур по межі Луцька, щоб до вас ніхто не зміг зайти, але ж в тої шобли вся нерухомість по селах.
Анонім Показати IP 29 Вересня 2016 12:12
Справа в тім, що ті особи, які ухвалювали дане рішення, уявлення не мають, як добиратися на роботу та з роботи на маршрутці. Панове депутати, від себе особисто та і не лише, бажаю вам їздити лише громадським транспортом. Закон БУМЕРАНГУ на щастя вам не відмінити. Такі вчинки мало схожі на християнські та навіть людяні.
Анонім Показати IP 29 Вересня 2016 12:18
Міські маршрути повинні бути міськими! і це правильне рішення! а щоб в жителів з навколишніх сіл не було проблем з доїздом - то їм потрібні ПРИМІСЬКІ маршрутки! а те що приміських маршруток немає або є мало, то це питання не до міста Луцька! З навколишніх сіл луцькі маршрутки в'їжають в Луцьк вже повні, і сісти в маршрутку є дуже проблематичним, по суті жителі Луцька через це не можуть скористатись в час пік послугами маршруток! тому для тих хто не згідний ініціюйте питання в РДА про створення приміських маршруток, і буде вам комфорт з доїздом! якщо кожен так буде хотіти щоб маршрутка міста Луцька їхала через їхнє село, то можна очікувати, що наприклад маршрут №22 стане їздити аж до Ковеля, а так бути не повинно
Селюк приміський до Анонім Показати IP 29 Вересня 2016 16:07
Знаєш друже, з Луцька виїжджають також повні машини мусору, повні труби гавна. І їдуть вереницями та течуть течіями в навколишні села, де люди дихають ЛУЦЬКИМ ГІ*НОМ і труяться газами з полігону ТПП. Так що мовчав би ти, міщанин заср*ний, тихенько в тряпочку. Бо поки твоя жопа не може в маршрутку сісти це одне, а коли не зможе на унітаз, бо звідси фонтан продуктів життєдіяльності сусідів зверху ллятись буде, то це зовсім друге
сергій до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2016 17:35
Потрібно тобі думати що ти говориш,якщо не сядеш в 22 то сядеш в іншу маршрутку та доберешся до свого місця призначення.Ти спробуй заради експерименту прийти і постояти о 7:00 щоб сісти та доїхати на роботу,то б ти мовчав і не писав дурниці.
Val Показати IP 29 Вересня 2016 12:40
Депутати граються в войнушки і піс*ками міряються.Як у фільмі А єсли не будут брать откючим газ.Так саме і в них.Викорінюйте комсомол і ссср з своіх голів чи вірніше буде сказано голівок.Бо своім рішенням черговий раз підтвердили що ви ті в кого замість голови - голівки.
Людмила Показати IP 29 Вересня 2016 12:52
"Пряником" заманити не вдалося, взятися за "кнут". Молодці, нічого сказати........
Слуга народу Показати IP 29 Вересня 2016 13:04
хороше рішення ми прийняли панове депутати, дивіться який ср*ч між холопами піднявся. Хай човпуться там між собою. Таак, що там в нас на порядку денному?? Питання з смородом в місті закрили, з обєднанням громад костомаху кинули, хай гризуться собаки між собою. Ага, зараз отопітєльний сєзон почнеться, пропоную створити комісію і вже розробляти стратегію нової кістки для собак, щоб часом на нас не гавкали.
1312 Показати IP 29 Вересня 2016 13:18
Давно пора!!! І дітей не брати в школу і в садочок!!! Тільки мотивація незрозуміла...
11213 до 1312 Показати IP 29 Вересня 2016 14:33
Чому не зрозуміла? вони жмуть простий люд щоб сільські ради з ними обєднувались щоб збільшити територію Луцька. Така картина була в Прилуцьку. Заблокували садочки, маршрути, лікарні, пологовий і т.д. Як обєднались то все вам нате на блюдці. Ось так то......
Руслан Показати IP 29 Вересня 2016 14:23
Це неправильне рішення. Дайте інші маршрутки тоді відміняйте.
Знаючий Показати IP 29 Вересня 2016 14:35
Шановні.80% Луцьких маршруток заїзджають в села.Якщо так не буде 50% з них стануть не прибутковими відповідно від деяких маршрутів з часом відмовляться а на деяких зменшать кількість машин.Як результат збільшиться інтервал між автобусами і відповідно наповненість їх буде більша.То що краще потиснутися в час пік а далі їздити напів порожніми автобусами чи чекати по 15-25хв маршрутку і в неї не влізти і так весь день.Зрозумійте при теперішніх затратах жоден перевйзник не може собі дозволити гонити по місту напів порожні машини.Маршрутки це не засіб для перевезення людей а засіб для заробляння грошей
Коля Показати IP 29 Вересня 2016 14:42
Туалет не можуть зробити на дпз на кінцевій 28 та 9. Що водіям під колесо ходити ? А як діарея? Чи лізти через загорожу до церкви в туалет? Поставте туалет якщо можете Григоренки з Яковлевими це ж місто чи ні? Зробіть щось для людей. Нехай не обсц*к*ють забор біля церкви що будується. Позор вам міськрада.
Вам не встидно, ЛЮДИ Показати IP 29 Вересня 2016 14:56
Я, живу в місті і проблем з доїздом на роботу в мене нема! Раньше встала і доїхала, трохи постояла і доїхала, а не в останню хвилину вибігати, от і все! Але ж ви почитайте що ви верзете!!! Люди чому ви такі злі? Влада неправа, можна дійти згоди, але вони нехочуть бо мають відірвати добрий кусень у свій карман, і з цим нічого незробиш! Подумайте головами - якщо буде їхати приміська маршрутка невже ви міські люди не будите в неї сідати? - звісно будите! То навіщо заповнювати і завантажувати місто маршрутками і стояти в постійних пробках - які в основному будуть складатись з МАРШРУТОК! І які полішуки!?-ви самі полішуки коли пишете таку х....ню!
777 Показати IP 29 Вересня 2016 14:59
А чим завинили жителі села? В прилеглих селах вони проживали завжди, а от ті хто приймає тепер рішення в місті зріклися свого походження і тепер не згадують, що їх батьківщина далеко на поліссі. Благо, що не модно розмовляти російською, а то б і мову забули.
555 до 777 Показати IP 29 Вересня 2016 15:58
Огого. Ви шановний проїдьтеся по містечкам полісся, що вище Ковеля і до Києва. Думаю злегка прибалдієте від кількості рузкаґаварящіх палєшуков. Культура бальших ґарадов, такіх как Кієв напрімєр, ужє пракралась в ґлубінку блаґадаря студєнтам ілі кто там куда аддихать єзділ і руззкую мову слишал. Мноґа кто за бурштин сєбє квартіру в Луцкє купіл і теперь рассуждаєт как сєлюкам, коториє возлє луцка жівут в горад дабірацца. Пачіму ані лучянє далжни іспитивать нєудобства ізза етіх сєлян.
юзер Показати IP 29 Вересня 2016 15:07
Так мені відповіли з однієї сільської ради: "Ви думаєте місто пробачить нам що ми не захотіли до них приєднатись." Вся ця проблема із ЗЕМЛІ!!!
юзер Показати IP 29 Вересня 2016 15:16
Створити петицію і зібрати електроні підписи (проголосувати), так як хоче народ, а не ті що "сідять" там http://www.lutskrada.gov.ua/elektronni-petyciyi-1
123 Показати IP 29 Вересня 2016 15:19
Довбні перш ніж приймати такі рішення треба про альтернативу домовитись з РДА. А зараз піде і поїде - мусор лучан возять в с.Брище, і.т.п. Люди вийдуть і буде "опа......
Поліщук, який переїх Показати IP 29 Вересня 2016 15:22
для 777, а тим що не віддають землю Луцьку, щоб будувати елітні будинки и получати в кишенню....
Анонім Показати IP 29 Вересня 2016 15:25
Ото маразм , а чим тепер людям добратись в Ліпіни , а взагалі хіба в нас хтось про людей думає?
Оксана Показати IP 29 Вересня 2016 15:50
Ну що Милушани коли перекриваєм дорогу на Брищі????
ольга Показати IP 29 Вересня 2016 16:02
А 19 маршрутка буде їздити в село? Чи там вже місто? Чи не про них мова? Їм можна?
А Показати IP 29 Вересня 2016 16:15
Чим Рованці гірші? Я також хочу маршрутку через кожні 15 хв. Розбалували Вас. Сказано " міські" маршрутки. Попробуйте, як ми іноді й пішки додому йдемо. Але нічого не скаржимось.
підгайці Показати IP 29 Вересня 2016 17:25
а наш губернатор вже знае ??
Селюк Показати IP 29 Вересня 2016 18:16
Через амбіції окремих осіб, таких як Григоренко і йому подібні, незручності отримають не лише мешканці приміських сіл, але й з часом і самі лучани. В даних селах живе велика кількість людей, які їздять на роботу в Луцьк, в тому числі працюючи на благо лучан - лікарі, вчителі, продавці і т.д. Будуть потім розумники сидіти лишніх 20-30 хв. і чекати під приймальнею в лікаря. До того ж, в таких селах є багато підприємств та дрібних фірм, в яких працюють самі мешканці міста. Або проїдьте потім в гості до знайомих з Підгаєць на маршрутці, або на кладовище в Липини, петляючи по цілому місту. До того ж, пасажирські перевезення - такий ж самий вид бізнесу,як і всі решта. Хтось цікавився думкою перевізників чи вигідно їм буде обслуговувати такі маршрути з часом? Відповідно буде оптимізація по кількості рейсів та маршруток, знову ж не на користь мешканців Луцька. Думайте, панове, головою та не зловтішайтеся з цієї проблеми для звичайних "селюків".
Смл Показати IP 29 Вересня 2016 18:49
Нехай марштру іде 22 все нормално но не карбишева а наливайка іде до кінця там пусто марштрут наливайка асвальти є багато люди живут а маштру нема
йклмн до Смл Показати IP 29 Вересня 2016 20:13
Не бухай, а навчись грамотно писати
.... Показати IP 29 Вересня 2016 19:45
Зарозуміла Луцька полі**а) кажете 22 в милуші щоб не ходила?) Ну так ви своє сміття собі в дворах залишати будете, тому що ви дорогенткі возите його в Брище...будете в Садового питати як там сміття на інший кінець України возити. Полі**а приперлась з задрипанська і починає керувати!
алла Показати IP 29 Вересня 2016 20:36
Ці маршрути міські. Вам не здається, що в сільського населення Луцького району й так багато привілеїв. Луцьким навіть риби нема де половити. Приїдеш до них на ставок, через 15 хв тобі вже розказують,що ловити мають право тільки місцеві.
Mikelli Показати IP 29 Вересня 2016 22:17
Жити ПО-НОВОМУ... No comments... 32 маршрутка повинна їздити в Липини, оскільки чекати одну 9а - це вже занадто!!! А тим-більше зимою... Часто мушу викликати таксі, або просто йти пішки, оскільки з цим графіком маршутів - апріорі не виїдеш з населеного пункту, попри те, що є аж 2 маршрутки. І ніби приміська зона, дороги більш-менш є. А толку... І ще одне - 9а, хоч і їздить частіше за 32-гу, але все-одно, це маршрутка-фантом. Неймовірне щастя, коли її зловиш. :)
Остап Показати IP 29 Вересня 2016 23:50
варіант виходу з ситуації: викликає один пасажир на кінцеву зупинку бус-таксі зранку і підбирає по дорозі усіх односельчан. Бус бажано великий , тоді ціна буде менша. Але міська влада робить неправильні кроки. При такому підході села тепер принципово не підуть під місто. І правильно зроблять.
Петро Показати IP 30 Вересня 2016 02:53
ПАГНАЛИ НАШИ ГАРАДСКИХ- НАШИ В ПЕРЕДИ, ГАРАДСКИЕ В ЗАДИ!
Липини Показати IP 30 Вересня 2016 15:52
Доброго дня наші милі депутати!!!! Ви хоча б раз стояли на зупинці і чекали маршрутку від 15 до 1 години маршрутку ????? Особливо вечері аба зимою!!!!!! Я сама виховую дитину, яка ходить на гуртки, і нам підходить маршрутка з маршрутом №32, так як вона іде прямо до пункту призначення де знаходяться гуртки. А я дитину 8 років не хочу відпускати на маршрутку 9а , шоб моя дитина переходила дорогу. Тому що у нас навіть на пішохідному переході не пропускають, а збивають людей. І немає наказаності таким водіям, всі відкуплюються, особливо "татусеві мажори"!!! Як простим людям тоді бути, жити, "існувати" коли ви всі думаєте про своі ж*пи.......... Хоча б раз подумайте як простим людям!!!!!!
Ольга Показати IP 30 Вересня 2016 16:29
Шановні! Половина дітей з Володимирської ходить до школи в с.Забороль, як їм добиратися додому та школа у 2 зміни вечором взагалі добратися додому неможливо. Торчинські маршрутки не зупиняються дітям тоді нехай щось вирішують.
резерв до Ольга Показати IP 1 Жовтня 2016 09:04
Треба діяти локанічно..в один день перекрити рух на всі напрямки.може влада тоді хоть о людях подумає
пасажирам Показати IP 30 Вересня 2016 20:13
продовжуйте голосувати в тому ж дусі
любопитний фінансист Показати IP 30 Вересня 2016 20:19
Яке діло Яковлєву до проблем людей. Хто скаже, що це спорудили на перехресті вулиць Лесі Українки та Кривий Вал на сонячних батареях, над отим створінням довго стояв Яковлєв і компані. Гроші на це "страшидло" то бюджетні, в тому числі тих, хто їздить цими маршрутками в Луцьк на роботу.
резерв Показати IP 1 Жовтня 2016 09:08
так треба перекрити рух на всі напрямки і цим показати що ми є люди і з нами треба рахувались .бо ми вас обирали
Костя Показати IP 1 Жовтня 2016 10:06
В Маяках там взагалі тьотка неадекват! Вирішила шо закони то для всіх крім неї!
Люся Показати IP 3 Жовтня 2016 13:27
А чому за марштут № 31 та 47 мовчать і не знімають? Вони теж за межі міста їдуть.
Не здивуєш до Люся Показати IP 5 Жовтня 2016 09:41
Куме, як у Вас корова здохне, я Вам теж допоможу... Люся, Ви не з К-Каширська?
Кент Показати IP 28 Жовтня 2016 14:04
Все правильно зробили! Особисто радий за маршрут 25,давно треба було відмінити доїзд до Забороля! Мало того , що чекати маршрут більше 40 хвилин з Забороля, так ще забита в хлам їде! Вон є 184 маршрут сільський, Луцьк-Нововолинськ - вот і сідайте і їдьте до Луцька! Так саме і про інші села! Або таксі на крайняк))