USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Чиновниця прокоментувала нічний пікет ОДА анекдотом

19 Жовтня 2017 10:26
Начальниця відділу інформаційної політики Волинської облдержадміністрації Світлана Головачук прокоментувала нічний пікет ОДА, розповівши анекдот про «блондинку і патологоанатома».

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці чиновниці.

Надвечір 19 жовтня через сутички на мітингу за реформи в Києві небайдужі волиняни зібралися біля приміщення Волинської ОДА. Близько трьох десятків активістів зазначили, що зробили це для того, аби дати чіткий посил владі про те, що не варто допускати силового сценарію розправи над мітингарями.

З часом до активістів на розмову прибув голова ГУ НП у Волинській області Петро Шпига та очільник Волинської ОДА Володимир Гунчик. А на ранок, після того як активісти поспілкувались з керівництвом та розійшлися, Світлана Головачук залишила дивне за змістом повідомлення в соцмережі. Публікуємо його без змін:
Чи збігається позиція голови ОДА Володимира Гунчика з позицією чиновниці, яка виконує функції його прес-секретаря - невідомо. Адже окрім спілкування з активістами вчора ввечері, офіційних заяв з приводу пікету очільник ОДА поки не робив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
мда Показати IP 19 Жовтня 2017 10:42
А ми не любим людей з короткою памяттю..
ОДА Показати IP 19 Жовтня 2017 10:45
Це аморальна людина! У Гунчика тягне гроші, а старий радий старатись! Як не соромно?
Олег Показати IP 19 Жовтня 2017 10:45
Respect!
ганя герман Показати IP 19 Жовтня 2017 10:47
поважніі кабінети..шедеври дівка пише..
Патріот Показати IP 19 Жовтня 2017 10:51
Це ганьба для такої баби!!! Володимире Петровичу гоніть її, ця баба вас ганьбить ! Подумайте добре!!!
Патріот Показати IP 19 Жовтня 2017 10:55
Гоніть ту бабу Гунчик вона не порядна!!!
АНАТОЛЬ_ Показати IP 19 Жовтня 2017 10:57
Гарно Свєта сказала! Смішно та дотепно! Я реготав зі сміху з півгодини мабуть!
Дохтур до АНАТОЛЬ_ Показати IP 19 Жовтня 2017 12:54
Анатом не з того боку почав трепанацію, нитка насправді була банальною спіралькою...
Людмила Петрівна Показати IP 19 Жовтня 2017 11:15
Це дуже не порядна жінка!!! Гоніть її Гунчик!
Клас Показати IP 19 Жовтня 2017 11:26
До ниточки в неї щось таки прилипло, хоча через такі дії не багато. А "прихожани" дійсно цікавий народ - це те саме що сісти на лавці на ДПЗ, протягнути руку з грошима і повторювати: "Хочу квиток на потяг до Києва...". Звичайно, може знайтися небайдужа людина і завести на вокзал, але не простіше відразу пошевелити тим де "ниточка"?
ВОДА Показати IP 19 Жовтня 2017 13:00
Ця страшна влізла в сім'ю Гунчика!!! Вона тільки вміє бла..бла, а Гунчик ведеться!!!
Петро до ВОДА Показати IP 19 Жовтня 2017 20:43
І що його мадам це допустила?
Юрій Васильович Показати IP 19 Жовтня 2017 13:07
Пане Володимире! Знаю Вас давно, поставте крапки з тією "мадам", вона про Вас говорить погано( розкажу колись). Подумайте!!!
Не Свєта Показати IP 19 Жовтня 2017 13:48
це анекдот про саму себе? Хіхіхіхі, як смішно
Читач Показати IP 19 Жовтня 2017 14:12
Склалося враження, що людям дали команду обі?рати людину. А останні і не дуже креативили... Не повірю у такий стадний колективний "умовивід", бо якщо так, то дуже сумно... всі все знають, а змін нема. От біда.
Одноособово Показати IP 19 Жовтня 2017 15:43
Не хочу путати політику. Але, але. Прийшло чотири де?іли зі сфери так званих "активістів", помахали прапорами, покричали про демократію, свободу слова, бо ж більше немає чим аргументувати. Ну то таке ? Де той патріотизм...? З очільників Самоборони щось не дуже начуваний про патріотів. Всі як би би підтримують, але ніхто не йде на війну. Краще судячи по всьому "допомагати". Виселяти " корумпованих " суддів. Хоча ніхто не може сказати , що давав тому судді. Просто позиція така . Стадна. Хто не з нами , той проти нас.... Але я так бачу спаплюжити людину, це перше завдання наших активистів, І по борабану що, в Гоа ми ходимо в тапках з носками. Унікали. Хай Вас Бог простить. І щось не бачу активності того тіпа, який в тактичних окулярах намагався повалити владу і був самий правдолюбом. Так само не бачу активності ще деяких патріотів. В особі Данильчука.Цей хлопчина то вообше. "Термінатор" миє ноги.Где Вас не было...? В Мариуполе...?. Нас там не было...)))))
Андрій до Одноособово Показати IP 19 Жовтня 2017 20:45
Ви не "Одноособовий",судячи з набору літер в Вашому коменті,Ви одноклітинний.
Bomba Показати IP 20 Жовтня 2017 08:41
Світлана "юмористка", нeгайно до лікаря...
Активіст Показати IP 20 Жовтня 2017 09:44
ой які всі добрі, бідного Гунчика пожаліли. Ще рахунок відкрийте для допомоги потерпілому від сексзнущань на робочому місці.
ЗМІ Петро Показати IP 20 Жовтня 2017 16:28
Читав "анекдот". Дивився з усіх сторін. Не зрозумів, що хотіла сказати ця?