USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як у Луцьку готують добровольців

3 Березня 2014 15:21
Підготовку тих, хто зголосився допомагати Збройним Силам, розпочали учора.

Про це стало відомо під час прес-конференції керівництва Волиньради, що відбулося 3 березня.

Зі слів заступника голови облради Ігоря Гузя, на території Ліцею з посиленою військовою підготовкою у Луцьку від учора перебувають залучені добровольці Самооборони Майдану, Правого сектора, десантників та афганців, які проходять попередні навчання з допомогою представників ліцею, військомату та Прикордонного загону. Під час навчання використовують навчальну зброю.

Як пояснив Ігор Гузь, у випадку військового конфлікту та відповідного Указу президента, РНБО та міністра оборони ці громадські структури допомагатимуть Збройним Силам України. Щодо участі бійців Самооборони Майдану у можливому військовому конфлікті, він зазначив, що рішення про це прийматиме керівництво структури у Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
гузю Показати IP 3 Березня 2014 15:24
Дурниці, не майтеся ними. У нас є армія, і забавлятися у "войнушки" дорослим дядям не личить. Краще працюйте.
танкіст до гузю Показати IP 3 Березня 2014 15:50
У нас не армія,а ії жалюгідні залишки. Чотири роки 'яйцепадучий курасан' під керівництвом путлера ціеспрямовано нищив все те,що залишилось в збройних силах. В якій ще країні світу колишній міністр оборони - грамадянин іншої держави? Все це називаэться державною зрадою.
Анонім до танкіст Показати IP 3 Березня 2014 16:45
армию стали уничтожать с первых дней "незалежности",лишив украину ядерного щита
Кость до гузю Показати IP 3 Березня 2014 19:35
От тут то правильно роблять.Сто процентів правильно.Мало того, як хтось читає з автомайдану, треба відновлювати ВАІ, Особливо в районах наближених до Білорусі Все можливо чекати від божевільних маскалів. Краще бути готовим..
аяяй Показати IP 3 Березня 2014 15:44
правильно ,потрібно підтримати армію,і дати відсіч загарбникам
Ага, до аяяй Показати IP 3 Березня 2014 15:57
З палками на танки! 41 рік, чесне слово.
Антон до Ага, Показати IP 3 Березня 2014 18:12
Ну 41 рік Гітлеру в 45-му боком виліз.....
аяяй Показати IP 3 Березня 2014 16:02
як дійсно ( не дай Бог)прийдеться зброя буде
Лучанин до аяяй Показати IP 3 Березня 2014 17:43
ага, я он водяний пістолет почистив.
зоя Показати IP 3 Березня 2014 16:02
не йдіть щоб не провокувати нічого нехай хлопці краще залишаться живі
А.В. Показати IP 3 Березня 2014 16:20
Хочется аби ніколи не було війни! Але ще хочется щоб десь гузя з компанією прибили...
Бульба Показати IP 3 Березня 2014 18:24
Сегодня двое моих знакомых ходили в военкомат, типа добровольци. На них посмотрели как на дибилов, и сказали что вызовут когда понадобятся.
Анонім до Бульба Показати IP 3 Березня 2014 19:39
Жери свою бульбу і не вякай..Правильно робили,що ходили.Думаю принаймі записали дані.А от троляк маскальських по любому прийдеться вичищати,як диверсантів..Сумніваєтесь що так буде?
СБ ОУН Показати IP 3 Березня 2014 20:46
Мінус поставив. твоє право.Але хто сумнівається,що парашні тролі диверсанти? Хто перший?