USD 26 26.3
  • USD 26 26.3
  • EUR 29.1 29.5
  • PLN 6.7 6.87

Дівчат багато не буває: красуні Бандерштату, частина 2

Фестиваль Бандерштат, що тривав з 4 по 6 серпня у селі Рованці, зібрав на своїй території неймовірну кількість красивих дівчат на квадратний метр. Раніше ми опублікували фоторепортаж, у якому зібрали файних панянок фестивалю.

Але, оскільки репортерський склад Інформаційного агентства Волинські Новини налічує декілька чоловіків, то сьогодні до вашої уваги підбірка красунь Бандерштату очима іншого кореспондента.

Загрузка...
Коментарів: 11
Вдуватель Показати IP 9 Серпня 2017 19:17
Теперь жалею что не посетил данное мероприятие :)
бритва оккама Показати IP 9 Серпня 2017 20:40
сумно було цим красуням на безалкогольному фестивалі...
волинський поціновув Показати IP 9 Серпня 2017 20:40
то де красуні? побачив 5 норм
пойуховувач до волинський поціновув Показати IP 9 Серпня 2017 21:11
то відкрий очі
Всезнайко до волинський поціновув Показати IP 9 Серпня 2017 21:32
Не буває негарних жінок, буває мало горілки...
бритва оккама Показати IP 9 Серпня 2017 21:05
де красуні? ну може декілька знайдеться...
бритва оккама до бритва оккама Показати IP 10 Серпня 2017 07:07
у мене з'явились клони...Стає все цікавіше...
Я Показати IP 9 Серпня 2017 21:15
Я стільки не вип'ю,щоб вони мені здались"красунями",одна свій шрам з апендикса виставила,друга наколку,яка до старості розтягнеться,де ви красу бачили?зараз рідкіст побачити красиву дівчину,не тільки зовні,красива ніколи свої ляхі чи пупа не буде показувати всім,зараз поняття "краса" змінилося
Анонім Показати IP 9 Серпня 2017 22:13
Їм до геніталії ваші думки, "поціновувачі"!!
Я до Анонім Показати IP 9 Серпня 2017 23:40
А ти саме там знаходишся,раз ти так добре знаєш де думки?
mikelli Показати IP 10 Серпня 2017 02:41
Якщо оцінювати суто з антропометричної точки зору, а саме - зовнішні параметри і характеристики, не беручи до уваги інтелект та яскравий внутрішній світ - то це звичайні українські дівчата (без мейка і без "родзинки", яка, все-таки, повинна бути в них). Мулатки і латиноамериканки - однозначно красивіші і гарячіші! (cуб'єктивна думка) :-) P.S. Українки теж є красиві - загадкові і мудрі, жіночні і прекрасні, і без надмірного фемінізму, і з поглядом, який зачарує назавжди) ;-)