USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Для економії газу хочуть знизити температуру в батареях на 2 градуси

10 Липня 2014 09:17
Уряд запропонував міністерствам розглянути доцільність зменшення норми температурного режиму у квартирах взимку на два градуси.

Про це за результатами засідання уряду в середу, 9 липня, повідомив міністр Кабміну Остап Семерак, - повідомляє «Укрінформ».

"Доручено Міністерству охорони здоров'я спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ в місячний термін опрацювати питання доцільності зменшення нормативної температури повітря у приміщеннях квартир, будинків садибного типу на два градуси", - сказав він.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, систему теплопостачання Луцька хочуть модернізувати за гроші ЄБРР.

Реалізація проекту передбачає встановлення газових котлів, котлів на біомасі, різних прилади для котелень та частотного регулювання, насосів, тощо. Все це дозволить забезпечити економію води, газу, електроенергії та допоможе зменшити вартість операційних витрат.

А це, своєю чергою, призведе до зменшення тарифу на теплопостачання для населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 10 Липня 2014 09:24
у ВР і по хатах Трупчинова, Яйценюха хай спершу це зроблять
мінона до Анонім Показати IP 10 Липня 2014 10:54
А своїх ригоанальних покидьків не чіпаеш? Досі доїдаеш риговську гречку за яку голосував?
лучанин до мінона Показати IP 10 Липня 2014 10:57
Неее, він вчора стекломою накатив за день народження його любимого віктрпьордича
Анонім до мінона Показати IP 10 Липня 2014 12:01
на відміну від тебе до ригів не відношусь і за гречку ніколи не голосував...
мінона до Анонім Показати IP 10 Липня 2014 13:31
А чого ж тоді ні одного ригівського прізвища не написав? Досі мліеш від них?
my_gift Показати IP 10 Липня 2014 09:27
Winter is coming...
ВОВК Показати IP 10 Липня 2014 09:37
....."А це, своєю чергою, призведе до зменшення тарифу на теплопостачання для населення." Ну цього точно не буде! ЗУБ ДАЮ ! Навіщо дурити і так зневірених людей.
Анонім Показати IP 10 Липня 2014 10:06
А зменшать на 2 градуси чи на 10? Хтось буде міряти яка в мене в квартирі була температура до того і після?
ввв Показати IP 10 Липня 2014 10:14
треба контролювати, яка погода, бо в мороз холодно, а коли потепління - задуха, люди вікна відкривають.
()++++ Показати IP 10 Липня 2014 10:26
Нехай спочатку піднімуть до потрібної норми, а потім понизять на 2 градуси!А то в нас як понизять, то може бути 0, а то і -1!
лс Показати IP 10 Липня 2014 13:16
Температура теплоносія на вході в будинки і так була заниженою ( через тепловтрати або "банальну" економію ) , а тепер вони офіційно її "узаконять". Отже у кого в квартирі і так була не стандартна температура, взагалі будуть мерзнути. Зате гроші за тарифи будуть справно вимагати. Цікаво виходить - платити більше, щоб отримувати менше.
555 Показати IP 10 Липня 2014 13:20
Прочитавши кінцевий абзац і, особливо, останнє речення хочеться запитати, - "коли це буде?". І взагалі, хтось вірить у цю маячню.
Дід Панас Показати IP 10 Липня 2014 14:38
в цій статті http://www.volynnews.com/news/society/volynianam-poradyly-vyhotovliaty-unitazy-z-pidihrivom/#comment_num_329502 я коментував "вас вже морально готують до "згідно із японськими державними стандартами,температура у приміщеннях може сягати позначки всього лише 10 градусів вище нуля, і це вважають нормою" - вже скоро з вашим керівництвом і в нас це буде нормою.
Джулія Показати IP 11 Липня 2014 10:45
Доведеться жити в кухні :-(