USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Для Луцька закуплять 30 тролейбусів

27 Листопада 2017 10:19
В обласному центрі Волині планують закупити 30 нових низькопідлогових тролейбусів. Для цього міська рада планує залучити кошти до бюджету міста Луцька по Проекту «Міський громадський транспорт України», що реалізується в рамках фінансової угоди між урядом України та Європейським інвестиційним банком.

Про це йшлося 27 листопада під час засідання комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

«Громадський електротранспорт міста Луцька на цей час потребує істотного оновлення, адже середній вік тролейбусів становить 23,54 роки при нормі 10 років. Для розв’язання цієї гострої проблеми можливо залучити кошти Європейського інвестиційного банку», - йдеться у проекті рішення.

Зі слів директор департаменту економічної політики Олександра Озіновича, близько 4 мільйонів євро планують спрямувати на придбання тролейбусів, інші кошти спрямують на будівництво контактної мережі.

Відтак, у рамках фінансової угоди між урядом України та Європейським інвестиційним банком Луцька міська рада планує залучити до бюджету 5 мільйонів 797 тисяч євро, які підуть на придбання 30 нових низькопідлогових тролейбусів, а також розбудову та модернізацію інфраструктури електротранспорту міста.

Комісія підтримала проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Носатий дядько Показати IP 27 Листопада 2017 10:21
4 мільйони чого? Якщо гривень, то за них можна купити АЖ 1 тролейбус.
К.лучанин до Носатий дядько Показати IP 27 Листопада 2017 12:24
Дядьку, не сприймате це серйозно. Ну пишуть же некомпететні люди! Будьте самі певні, мова йде про ЕВРО а не гривні.
Пузатий дядько до К.лучанин Показати IP 27 Листопада 2017 12:58
Закуплять знову мотлох ???
Луцьк Показати IP 27 Листопада 2017 10:23
Тролейбуси - це добре...
лучанин Показати IP 27 Листопада 2017 10:47
5 мільйонів гривень сьогодні коштує один новий тролейбус.
Луцьк до лучанин Показати IP 27 Листопада 2017 11:15
А що так дорого?
Коля Показати IP 27 Листопада 2017 10:55
Не вірю. Вони вже богдани закупили.
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2017 11:05
Який вже рік поспіль пишуть про одне й те саме, а віз і нині там. Півроку тому теж затверджували, правда і казали що в кінці року. Так коли вже точно ми побачимо ці тролейбуси на вулицях міста?
Депо до Лучанин Показати IP 27 Листопада 2017 13:57
Ну, на сьогодні ціна одного тролейбуса коливається з 8 до 9 мільйонів гривень.А коли вирішиться це питання з отриманням кредиту, то один тролейбус, наприклад "Богдан" може коштувати і більше 10 мільйонів. Атому, побачити ці тролейбуси, в тому числі і в кількості 30 одиниць, на вулицях міста перспектива не найближчого майбутнього.
Мудрий Показати IP 27 Листопада 2017 11:47
Поки ця лавочка державна - толку не буде.
Смл Показати IP 27 Листопада 2017 13:19
Маловано шо тролейбус львівский но а Луцький чого не підтримають тролейбус ???
Пасажир Показати IP 27 Листопада 2017 13:26
Купіть, будь ласка, так щоб з даху на голову не капало в дощ і в сніг. А то якось незручно.... з парасолькою в тролейбусі їздити.
Маша до Пасажир Показати IP 27 Листопада 2017 23:08
Зате "плазма" висить!
дед Показати IP 27 Листопада 2017 19:34
і ще поновити грицюка обовязково ,щоб закупив нові вафлідатори.