USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

«Швейцарські тролейбуси на вашій совісті», – Пустовіт розкритикував Вусенко

19 Грудня 2019 16:37
Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт привселюдно присоромив депутатку міськради Юлію Вусенко, мовляв, завдяки партіям «Самопоміч» і «Народний контроль», які виступали проти купівлі 10 тролейбусів зі Швейцарії, лучани залишились без комфортного та недорогого транспорту.

«Ви зробили все, аби лучани не отримали швейцарські тролейбуси», - звернувся посадовець до Вусенко під час засідання позачергової сесії Луцької міської ради.

Зауважимо, що цього разу Юлія Вусенко виступила проти введення тимчасового мораторію на будівництво в Луцьку. Зокрема, депутатка запропонувала внести зміни до проєкту рішення, і дозволити промислову забудову в місті під час дії мораторію. Проте таку ініціативу депутати не підтримали.

«Швейцарські тролейбуси на вашій совісті. Хто б що не казав, Ви все зробили для того, щоб лучани їх не отримали. А тепер «переводите стрілки». Треба вміти не боятися брати відповідальність за ті речі, які ви наробили. Це питання вирішували не на сесіях, а за межами сесійної зали. Ви телефонували, залякували людей, оббріхували, швейцарцям всяку брехню говорили. Щоправда, не знаю як, бо у вас з мовами проблема. Але в мене є така риса: я вмію називати речі своїми іменами», - звернувся Григорій Пустовіт до Юлії Вусенко.

Нагадаємо, луцькі «Самопоміч» і «Народний контроль» виступили проти купівлі 10 тролейбусів зі Швейцарії по 950 тисяч за штуку. А вже через декілька місяців «Самопоміч» і «Народний контроль» в Чернівцях агітували за купівлю тих самих тролейбусів для міста. Щоправда, з націнкою в 60% - по 1,6 млн за штуку. Фактично, сума накрутки на 10 тролейбусах становила 6,5 млн.

Виступали проти такої закупівлі і представники БПП «Солідарність», зокрема депутат міськради Андрій Покровський. Депутати мотивували це тим, що треба підтримувати вітчизняного виробника (звісно «Богдан», один тролейбус виробництва якого коштує вдесятеро дорожче, при чому складається з російських деталей). Працівників заводу навіть зігнали на мітинг, який закінчився тим, що луцький тролейбус потрапив у ДТП через, як стверджували свідки, відмову гальм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Микола Показати IP 19 Грудня 2019 16:42
Десь ділося зі вжитку слово Укроп
Лучанка Показати IP 19 Грудня 2019 16:53
Тролейбуси ? Чого ж не кажуть , що то "металобрухт" , а не тролейбуси. Смішно, якби не було так сумно
Реаліст до Лучанка Показати IP 19 Грудня 2019 21:03
А це нічого що той як ви кажете металобрухт в тисячі разів кращий за нові богдани, і буде служити в 100 разів довше? І з кондиціонером, і з металу а не бляхи і фанери як богдан? Чи ви думаєте що новий жигуль кращий старого мерседеса?
Ау до Лучанка Показати IP 21 Грудня 2019 16:22
Металобрухт у Вас в голові!
Людмила Показати IP 19 Грудня 2019 16:54
хай ще поб'ються
марина Показати IP 19 Грудня 2019 16:56
Вусенко - це чудо в пір"ях ........ але , БОГ БАЧИТЬ ВСЕ _ ЗАПАМЯТАЙ!!!!!! ТИ ДОБРЕ ЗНАЄШ, ПРО ЩО!!!!! ОПАМЯТАЙСЯ ПОКИ ЩЕ НЕ ПІЗНО!!!!!!! З ЛЮДЬМИ ТАК ПОСТУПАТИ НЕМОЖНА!!!!!!! ОПОЗОРЮ НА ВЕСЬ ЛУЦЬК І НЕ ТІЛЬКИ!!!!!!!!!
Василь Показати IP 19 Грудня 2019 17:23
Хороші були тролейбуси-ще могли поїздити в Луцьку.
Олег Показати IP 19 Грудня 2019 17:49
нехай журналісти найдуть їх і напишуть, що то за чудо техніки і де воно зараз
Монархіст до Олег Показати IP 19 Грудня 2019 18:19
Не знайдуть. В Луцьку схема не склалась. Їх до кормушки не допустили от вони і образились.
Лучанка до Олег Показати IP 19 Грудня 2019 19:45
Ці тролейбуси закупили Чернівці, значно більше заплатили. Проте всі тролейбуси їздять і люди задоволені. Їхній стан значно кращий за польцький зламок, що їздить нашим містом.
Ау до Лучанка Показати IP 21 Грудня 2019 16:27
«Дякуємо Вам» Вусенко, Покровський і Ко. Здобули!!! Доречі, як там зараз його гральний бізнес?
Лучанин Показати IP 19 Грудня 2019 18:31
Кому з гостів міста не розказуй, ніхто не розуміє логіки в тому, навіщо купляти б.у, коли в місті є свій завод. Це ж податки, зарплата саме для лучан. А не для швейцарців, чи якихось посередників.
Реаліст до Лучанин Показати IP 19 Грудня 2019 21:08
Тобто по вашомувашому треба купляти богдани? То нічого що вони коштують як 50 мерседесів? Без кондиціонерів, зроблені з бляхи і фанери, збиті фактично цвяхами. Головне що луцькі. А то що зламки (хоч і нові) і коштують в 50 разів дорожче нормальних, то таке. Чи може ви думаєте що в нас вміють автобуси робити?
Патріот до Реаліст Показати IP 21 Грудня 2019 09:15
Навіщо купувати мерседеса,опеля...,купи 10 москвичів і їзди,так виходить з твоїх слів
Анонім до Лучанин Показати IP 20 Грудня 2019 09:45
Гості міста не розуміють концепції грошей? Варіанти були "купити 10 б.в або не купити нічого". Наявність заводу у Луцьку не робить його продукцію доступнішою.
Яша Показати IP 19 Грудня 2019 20:54
А хто візьме відповідальність за транспортний колапс?Чи все по плану?Довести людей....
Петро Показати IP 20 Грудня 2019 08:20
Чому альтернативою Швейцарії виступає свинарчуковий (попрошенівській) "Богдан"? Є Львів, є Дніпро, а є і конкурс на поставку тролейбусів... Чи про все домовлятися з відкатом потрібно? Юля ще та лушпайка, заплановано було в них заробити на перепродажу, вони і заробили незважаючи ні на що. Хіба Юлька з Покровським збирались в тролейбусі їздити?
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2019 09:24
12 швейцарських тролейбусів закупило Запоріжжя.Всі тролейбуси їздять люди задоволені. Їхній стан ідеальний, алюміневий корпус ,запас ходу 60 км на АКБ , кондиціонери. Нехай журналісти підготують відповідний матеріал,та лучани на власні очі все побачать.