USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До Луцька прилетіли винищувачі з Івано-Франківська. Фото

30 Травня 2018 22:06
На Луцький військовий аеродром прибули декілька легких фронтових винищувачів МіГ-29 зі складу 114-ї бригади тактичної авіації (аеродром Івано-Франківськ).

Про це повідомили в Організації волинських авіалюбителів «Овал».

Винищувачі прилетіла на навчання до Луцька у рамках командно-штабних тренувань Військ протиповітряної оборони, які стартували в Україні 30 травня.

Командно-штабні тренування триватимуть ще два дні та завершаться в п'ятницю, 1-го червня. Завтра планується основний етап навчань і, відповідно, основний етап чергового феєричного авіашоу на Луцькому військовому аеродромі.

Активісти «Овалу» оприлюднили фотографії легких фронтових винищувачів МіГ-29, зроблені під час їхніх сьогоднішніх проходів над злітно-посадковою смугою Луцького військового аеродрому та посадок на ньому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Вытаю Показати IP 30 Травня 2018 23:03
Вишков, Боголюби та Небожку.
Микола Показати IP 31 Травня 2018 00:15
А я сумую за їх гулом. Спокійніше, коли знаєш що вони поряд і в боєготовності.
М до Микола Показати IP 31 Травня 2018 21:13
Так це ж металолом крилатий на жаль :(
Семен Показати IP 31 Травня 2018 04:37
Феєричне авіашоу на літаках 70х років і пілотами,що майже не літають.. може краще не треба?
Бодя до Семен Показати IP 31 Травня 2018 09:47
«Пілотами, що не літають...» А ви цим цікавилися? Ви дізнавалися цю інформацію особисто? Видно, що ні. Я вам відкрию величезний секрет - польоти в бригадах тактичної авіації проводяться двічі-тричі на тиждень, і днем і вночі. Пілоти підготовлені, мають навики бомбометання і перехвачювання цілей, вміють виконувати елементи простого і складного пілотажу. Наліт з 2014 до цих пір дуже великий. Так що не потрібно казочки тут розказувати які ви на ходу придумуєте.
Євробидло до Бодя Показати IP 31 Травня 2018 13:44
шо ти йому пояснюєш? він же ж диванний експерт.
До Семена Показати IP 31 Травня 2018 09:03
Треба гіганський обороний бюджет списувати якось треба.На *джавеліни * багато не спишеш.
Деня Показати IP 31 Травня 2018 09:15
Дякуєм, що повідомили, сметанін вже веде пряму трансляцію в москву
До Боді від Семена Показати IP 31 Травня 2018 13:58
Вони так літають як Бельбек до Луцка переїзджає з 2015 року. Кому він потрібний той простий пілотаж. Льотний та штурманський склад в основному уродженці скажемо сходу. Ну а як працювала армійська авіація у 2014 році бачив сам , тоді я вперше в житі побачив пяний екіпаж який угробив вертоліт, його фото можна побачити тегах 51 омбр.
свідок Показати IP 1 Червня 2018 20:22
пяні чи тверезі,краще літають вони чим кацапи.я. Мені спокійніше.