USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

До Луцька їдуть біженці зі Слов’янська

30 Травня 2014 13:14
У Луцьк їде велика кількість переселенців з охоплених на сьогодні боями Луганська та Слов'янська. Про це написав у Фейсбуці громадський активіст Іван Мирка.

«Люди прорвалися налякані і без нічого», - пише активіст.

Він закликав небайдужих людей допомогти біженцям. Зокрема ,потрібна їжа: крупи, закрутки, картопля, постіль, миючі засоби та ліки. Також переселенцям зі Сходу потрібне хоча б тимчасове житло.

Продукти та іншу допомогу лучан просять звозити за адресою: вулиця Дубнівська, 95а.

Там будуть зберігатись та сортуватись отримана гуманітарна допомога.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
белое крыло Показати IP 30 Травня 2014 13:22
.на *уй они тут нужны.Жители Лугондонской республики.Почему не к Путину и ее пи**е Кабаево или в гости к Кадырову.Что не оправдал наркоман их доверие .Пошли они в жо*у...как на референдум то в Рашку а как страшно то к Биндеровцам...
Анонім до белое крыло Показати IP 30 Травня 2014 13:27
коментар було видалено
Андрій76 до белое крыло Показати IP 30 Травня 2014 16:50
Люди,чи ви вже зовсім позвіріли?..Якби вони були за Рашку,тоді б їхали в Ростов-на-Дону чи Москву,а не в Луцьк..,і не вам їх судити,на всіх нас є"вищий,Божий суд"...
ОЙ! до белое крыло Показати IP 30 Травня 2014 18:16
Вгомонись, провокаторе! Вони люди, які опинилися в біді. І ми їх приймемо і допоможемо. Наші мізки не промиті рашинською пропагандою, на відміну від твоїх.
Волинянка Показати IP 30 Травня 2014 13:27
Чому вони їдуть до нас, до "бандерівців"? Невже нестрашно? Нехай захищають свою територію! А не вони ховаються на західній Україні, а наші хлопці там гинуть.Ганьба їм!!!
123 до Волинянка Показати IP 30 Травня 2014 14:00
Особливо ганьба дітям. Думайте, що пишете. У 33-ьому східняки теж тікали на Захід. Потрібно людям допомагати.
лучанка до 123 Показати IP 30 Травня 2014 14:05
якщо ти така багато,то допомагай.Ти чула,як вони про нас говорять,що будуть живцем нас різати, кричали всі за расею, а ми їх прихисток будемо давати.А ти не подумала,зо зараз Путін поне у нас їх захищати,бо ми бандервці їх будемо вбивати
місцевий до лучанка Показати IP 30 Травня 2014 14:13
А ти "розумна" чула як Юля до них казала, що колючим дротом обнести і напалмом спалити?! То хто це все розпочав??? Вже у вас дах взагалі з'їхав!!!
Юрій до місцевий Показати IP 30 Травня 2014 14:47
Як показав час, Юля ой яка була права.
ОЙ! до лучанка Показати IP 30 Травня 2014 18:25
Вгомоніться, пані! У вас нема ні краплі людського співчуття. Краще допоможіть їм.
Z до 123 Показати IP 30 Травня 2014 14:20
Тікали, на захід, а потім повернулись на схід і своїх довбонутих нащадків, а ті в сою чергу своїх, навчили, що на заході, куди вони тікали, живуть одні бандери і фашисти з нацистами. Підтримую тих, хто вважає, що на х..й вони тут потрібні. Хай у них проводять мобілізацію і строковий призов, а не їх сюди, як постраждалих, а наших відривають від родин, начання, роботи і туди. Якби вони самі не розвели там срач з своєю Рассєєю, то нічого б і не було.
Анонім до 123 Показати IP 30 Травня 2014 15:02
Приїзжджають цілими сімями з чоловіками. То нехай переховуються у нас, а ми своїх відправлятимемо до них - в прямісіньке пекло??? А щодо дітей - звичайно шкода. Діти невинні ні в чому. Але в мене виникає питання: чому місцеве населення допустило розгул бандитизму-тероризму на своїх територіях? Своєю пасивністю і байдужістю довели до сьогодення!
Анонім до 123 Показати IP 31 Травня 2014 08:02
І яка іх вдячність, будуть гадити все одно, беендерівців
белое крыло Показати IP 30 Травня 2014 13:31
У них нет от природы сил к сопротивлению.Это Мы тут готовы платить своими кровными детьми А потом эта нарко республика и спасибо не скажет.Пусть расскажут что говорят местные......месяц назад а что теперь...преползая на блок пост просят жрать и пить у солдат а утром ебашит из РпГ или Агс..по посту. в Чеченю....в Чечню.....Кадыров сам предатель и таких же к себе берет..потом продаст детей в публичные дома..это ему не в первой.
я до белое крыло Показати IP 31 Травня 2014 08:04
Хоч і різко ,але правда.
Наталка Показати IP 30 Травня 2014 13:53
Якби дозволяли в'їзд лише жінкам, та дітям- хай би було, але звідти втікають молоді здорові хлопці, а наших взамін відправляють під кулі. Немає такої кількості загиблих із жодної Центральної чи Північної частини України, як із її Західних областей. Досить вже, батьки, відправляти волинських, рівненських, львівських, франківських, тернопільських дітей, хай свої квоти використають і інші області країни. Там, на Сході, нічого доброго вже не буде, той наповп не скоро можна повернути до нормального життя.
лучанка Показати IP 30 Травня 2014 13:54
Ой ні, хай фугують в расею,то скоро ці кадировці будуть тут у нас визволяти донбасівців.Вони ж всі у расею хотіли, хай їдутьу магадан за ними плаче. Вони ж наших хлопців, здали і побили-це сільські жителі. Сама чула, к донецькі кричали прості люди,розрівем бандерівців,як тільки побачимо.Ми самі ледь виживаємо,перебиваємось з копійки на копійку. В села, їх хай беруть городи і пашуть.А то бачиш вже одні бізнес приїхали свій відкривати у Шацьку. Ми їх не хочемо бачити.Не дай Боже,почнеться в нас.Зараз Путін пришле своїх найманців, вас кацапів визволяти,бо бандерівці будуть їх вбивати. Хто їх приймає,хто буде відповідати.Наші хлопці гинуть за кацапів, а нас не буде кому захищати
Анонім Показати IP 30 Травня 2014 14:05
Люди, опам"ятайтесь! Що ви пишете! Чим ви в такому разі кращі за сепаратів? Їдуть пересічні українці, вони налякані, вони залишають все! Добре, що їдуть. Це дасть змогу силовикам проводити зачистки, не думаючи про мирне населення.
Оля до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 14:08
Які українці- це кацапи, які нас ненавидять.Ти їм віриш.Вони нас порвати хочуть на шматки,наших хлопців повбивали,Хай захищають свій Донбас, а не тікають до нас, а наші дітки вмирають за них.Чого не беруть з Донбасу в армію.Чого? Ти задумався.Дітки наші не їдьте більше туди.Наші діти не втікають,а кацапів захищають,а вони до нас бідненькі.Як приїдуть сюди сепаратисти,куди будеш тікати до луганська чи донецька, там тебе зразу гахнуть
до до Оля Показати IP 30 Травня 2014 14:11
По коментах вище зрозуміло яка "Єдина Україна"!:)
Юрій до до Показати IP 30 Травня 2014 14:39
Населення з різним мисленням, ментальністю та мовою не може бути ЄДИНИМ.
Анонім до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 14:52
то ви за федералізацію? То ви сепарат?
Юрій до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 15:07
Ні, я за Єдину Україну. З однією мовою, однією любовю до синьо-жовтого стягу і одним поривом серця вже від однієї мелодії гімну.
я до Юрій Показати IP 31 Травня 2014 08:07
Молодець! Правильно 100%
Андрій76 до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 17:07
В тій самій Америці населення не тільки з різним мисленням,ментальністю та мовою,а ще й навіть з різним кольором шкіри і уживаються якось.Так само і в Рашці,які народи тільки не живуть.Людина в любих обставинах має завжди залишатися ЛЮДИНОЮ,.,а не хижим звіром,А насилля-тільки породжує насилля і ненависть...
Юрій до Андрій76 Показати IP 30 Травня 2014 17:16
))) В Штатах є одна мова з різним діалектом і великою кількістю нац. меншин. Але там ніхто не вимагає, другу мексиканську тому, що це найбільша діаспора країни?) Та й мислення та ментальність у корінного населення однакове, вони виховані на патріотизмі до своєї країни, а не наприклад штат Техас животіє думкою як то приєднатися до Мексики. Те ж саме можна сказати і про "рашку".
доремі до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 17:22
То навіщо тоді це фуфло на ТБ і ці всі акції що влаштовують з прапорами і...?! Так - піар? При СРСР жили в Україні і писали, хто хотів, і читали по українськи, десятками років, а тепер що? І ми на Заході за своє, а вони за своє... і що - повбивати тепер один одного? А може сісти і домовлятись з людьми (не з бандюками)? Там-же діти, міста мільйонники...
Юрій до доремі Показати IP 30 Травня 2014 17:35
Згідний з Вами на всі 100%. Ніхто ж не каже, заборонити рос. мову чи ще щось. Просто має бути одна державна з відповідною підтримкою від держави, а люди в побуті можуть спілкуватися на своїй рідній. Я не є прихильником вбивати когось, але якщо чесно, особисто Ви бачите з ким на Донбасі можна домовитись? Їм скільки не пояснюй, відповідь одна: "Ви не слишете Донбас" (вибачте не маю рос. розкладки)
Юрій до доремі Показати IP 30 Травня 2014 17:47
Хочу ще добавити по ТБ про єдину країну це не піар, а дипломатія, зрозуміти яку важко. Яка єдина країна, де в одній частині прапор на балконі вісить, а в іншій його палять... Просто - це навязлива думка, хоча не скажеш, що вона неправильна)
Анонім до до Показати IP 30 Травня 2014 15:07
Яка може бути єдина Україна, коли на Волині траур, на Рівненщині траур, вже й сьогодні на Іванофранківщині траур. За що гинуть наші хлопці??? Чому наші хлопці на сході??? Більше немає кому воювати?
Анонім до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 16:16
Ще раз запитаю чи чули ви про військові угрупування, які складаються з жителів Сходу? Ні? Отже, це - батальйони "Донбас", "Дніпро-1", "Дніпро-2"... Добровольці, дуже ефективні, боєздатні, на відміну від наших..В бою 23 травня 25 донбасівців вистояли проти 300 сепаратистів...5 загинуло Спочатку ходили на сепаратів без зброї, з муляжами...Роздобували зброю....
По факту до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 16:19
Оці справді воюють, бо знають, що це їх земля...А наші....Господи, як телята, дали себе перестріляти...
Анонім до По факту Показати IP 30 Травня 2014 19:21
То може ти не будеш телям і поїдеш покажеш як треба воювати.
Анонім до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 18:36
Ще раз відповідаю В нас на Західній Україні немає війни. І ми не повинні ховати наших хлопців!!!!!!!!!!!!
Анонім до Оля Показати IP 30 Травня 2014 14:25
А про батальйони "Донбас" чи "Дніпро" ви щось чули? Вони на 80% складаються зі східняків.І воюють так, що дай Боже.Нашим до них далеко 22 травня - Добровільний батальйон "Донбас" взяв під контроль Володарський район Донецької області. 23 травня - Батальйон "Донбас" у п'ятницю вранці потрапив у засідку в районі села Карлівки Донецької області, працювали снайпери, 9 поранених відвезли в лікарню.А в той часза 15 км убік Красноармійська стояв український армійський блок пост із 4 БТРами, але підмоги батальйону не дали
Юрій до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 14:35
Так чому ж їхати на Захід, дружно вступили в батальйон і обороняти свою землю. Прихистити можна лише, дітей та жінок.
Анонім до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 15:48
Цілком підтримую.
Анонім до Оля Показати IP 30 Травня 2014 14:32
23 травня - частина бійців "Донбасу" потрапила в полон, або були вбиті. Поранені близько двадцяти бійців батальйону. Поранені були відправлені в лікарню Донецька. Станом на 17:50 близько 60 сепаратистів оточили лікарню Калініна в Донецьку І захищають і гинуть...
Юрій до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 14:37
От, що Ви розписуєте і так всім це відомо, що батальйон "Донбас" - це герої і патріоти. Питання в іншому, чому на 7 млн. чоловік батальйон лише 1???
Анонім до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 14:46
А те що вони східняки вам теж відомо? Якщо так, то не узагальнюйте і не кричіть "геть з Волині"!
Юрій до Анонім Показати IP 30 Травня 2014 14:58
А це, що щось змінює, що він східняк? Чи хіба він не повинен воювати за Україну, чи обороняти своє місто, свій дім???Що тут узагальнювати???Наші, на майдані гинули за всіх українців і всю країну, а східняки в цей час "бєркут" кричали, відчуйте різницю.
діло Показати IP 30 Травня 2014 14:09
Не треба тут провокацій! Яка велика група? Чому саме у Луцьк? Може навмисно інфу розповсюдили, щоб попіаритись? Запрошувати і створювати умови мають міська і обласна влади, а не активісти!!! Знову анархію розводять Мирки і Ко.?!
ваня Показати IP 30 Травня 2014 14:16
може це лож? чого вони сюди їдуть? нікому зараз вірити не можна!!!!!!!!!!!колись росії вірили -і що? так і від цих людей можна чекати в оману заведуть . дітей повинна влада забрати і захистити а інші нехай боряться і допомагають визволяти Україну . люди будьте обережніші зі Сходом вони так як і росія колись називали нас братами і сестрами і що зробили???????????!!!!
Просто мама Показати IP 30 Травня 2014 14:40
Від цієї новини у мене в голові наче у вулику думки загули. Страшно від того, що ці біженці зі сходу, наче колорадські жуки, розповзаються по всій Україні. Це, дійсно, може бути приводом для Путіна дістатися й до мирної Західної України. А може це ніякі не біженці, а диверсанти? Пригадалось мені як колись в 1993 році відпочивали ми з однокласниками в таборі в Бердянську. Місцевих дітей поселили в корпус з усіма умовами, а нам "волинцам", як вони називали, доводилось в туалет, душ ходити на територію. Нам по 15 років було, то не страшно ввечері , під приводом в туалет сходити - гуляли з хлопцями, а дітвора боялась, бо темно. Кормили нас смачно, але не вистачало, бо набігаємось, накупаємось, натанцюємось на дискотеці - їсти хочеться. Своїм добавку давали дітям, печиво ввечері, а " волинцам" сухарики манюсінькі з хліба іноді. Дуже зверхньо відносились до нас, насміхалися і вдавали, що не розуміють коли чули українську мову. Чому ж тепер тікають сюди? Може й нам понасміхатися з російської мови? Поселити їх в селах без умов. " Пусть берут лапату и капают гарод" , як казав Азиров. Хоча й добрий ангел в голові сидить і каже, що шкода дітей, вони ж не винні, що в них батьки безтолкові в московію захотіли. Людяність переважає. Будьмо вище всього. Хай знають, що ми "бандерівці" - добрі, щирі люди, разом і в радості, і в горі. Ми - УКРАЇНА, і навіть думки ніколи не спаде проводити референдуми про приєднання нашої рідної Волині до якоїсь іншої держави. Нехай їм буде соромно і совісно. Бог все бачить.
ми до Просто мама Показати IP 30 Травня 2014 19:28
Досить вже говорити МИ - бандерівці!! Говоріть за себе, а не за всіх. Бісить
nika до Просто мама Показати IP 31 Травня 2014 10:58
ви напевно разом з отими дурними бабами з луганська та інших міст, які ненавидять бандерівців і всю україну, чим ви за них кращі?
Ілля Показати IP 30 Травня 2014 14:41
ой чому всі у луцьк? чому не у львів тернопіль киев? до влади ближче! до порошенка кличка яценюка треба !
нона до Ілля Показати IP 30 Травня 2014 17:25
У Межгір'я їх! Чи "нова" влада цей кусочок собі приберегла?:)
Анонім Показати IP 30 Травня 2014 14:43
23 травня - втрати батальйону "Донбас" - загинуло 5 осіб, Список загиблих бійців батальйону "Донбас": 1. Позивний "Дід" - м.Макіївка Донецької області. 60 років, пенсіонер. Був важко поранений. Відстрілювався до останнього патрона. Знищив 2 терористів. 2. Позивний "Федір" - м.Донецьк, 38 років, підприємець. Будучи заблокований в будівлі, відстрілювався до останнього патрона. Федір знищив 2-х терористів, поранив 2-х. 3. Позивний "Рейдер" - 36 років, м.Артемівськ, програміст. Знищив одного терориста. Будучи важко поранений, відмовився здаватися. Був розстріляний з підствольних гранатометів. Після терористи спалили його тіло і в інтерв'ю російським ЗМІ видавали його за звірячому вбитого бандерівцями місцевого жителя. 4. Позивний "Рябий" - 33 роки, донеччанин. Знищив 1 терориста. Героїчно бився, прикриваючи відхід товаришів, отримав важке поранення. Виповз через болото до своїх. Зберіг особисту зброю. Помер у лікарні. 5. Позивний "Матвій" - 61 рік, військовий пенсіонер, колишній начальник прикордонної застави, майор у відставці. Прикриваючи відхід товаришів, завдав значної шкоди живій силі противника, затримавши просування бронетехніки. Загинув у бою.З а два тижні до того під Слов"янськом загинув його син У ході бою до сепаратистів неодноразово підвозились підкріплення з Донецька. Кількість терористів була доведена до 300 осіб. А "донбасівців" було 25 І воюють, і гинуть східняки..Люди скрізь є справжні, а є так собі...І на Сході, і у нас...
Зриваються Показати IP 30 Травня 2014 14:55
з місця і мандрують країною лише ті, хто надіється щось десь під шумок урвати. Ми це вже проходили "за совєтів". Там підйомні одержав,переїхав у інше місце і так далі. Людина котра заробила житло своїм горбом ніколи його не покине і захищатиме до останнього. На крайняк у партизани піде, але домівку не кине. Може хтось наведе приклад хто з кримчан, забезпечених роботою, житлом кинув Крим з "патріотичних" міркувань і рванув на Волинь чи ще кудись. Думаю таких не знайдете. Отак і з донецько-луганськими. Перекотиполя у нас і свого вистачає.
Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 15:42
По коментах видно, яке гнилля, а не народ. Невже жінок з дітьми не шкода? Скрізь є різні люди, і якби була така ситуація у нас, то наші теж би тікали з дітьми, куди очі бачать. Особисто я би віїхала, бо не хочу ні за кого гинути і своїх дітей наражати на небезпеку.Сумніваюсь, що заради якихось копійок люди втікають з рідних домівок. БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!! і в першу чергу, хай кожен починає з себе -викорінювати ненависть і злобу!
Юрій до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 16:09
Шановна Лучанка - це не гниль людей, а нормальна твереза свідомість. Досить бути толерантними до москалів і східняків. Ми, два рази ВЖЕ при незалежній Україні своїми силами їх привчали до демократії, а вони й далі кричать: "Нам батюшка царь нужен" яника вибирали і руки йому цілували. Досить, або хай
Лучанка до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 16:36
В будь-якій нації є різні люди, але найвище багатство - це життя людей. Повністю згідна з коментарями на рахунок "чому наших хлопців посилають на схід, в той час, коли східні мужчини втікають до нас", АЛЕ! жінки і діти - для мене святе. І треба мати в душі Бога, перш за все, а тоді говорити і відроджувати свою націю, своє коріння - здорове фізично і духовно! Без виконання Божих заповідей народ обречений. Так і будемо сидіти в своїх болотах і гавкати то на москалів, то на східняків, то ще на когось. в будь-якій ситуації потрібно залишатись людиною, бо в іншому випадку - чим ми будемо відрізнятись від бандитів?
Юрій до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 16:52
Так я ж не заперечую, щодо жінок та дітей)
Дійсно гнилля. до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 17:26
Але саме чоловіки що відправляють свою родину подалі від війни, а самі підступно вбивають ночами бійців ЗС України та мародерствують. Купа роботи для СБУ та їм це не цікаво. тут бабла не зрубати, а попрацювати потрібно. Це не для них.
ОЙ! до Дійсно гнилля. Показати IP 30 Травня 2014 18:37
Тому й відправлять сюди, бо довіряють нам. І не хочуть, щоб їх діти були живим щитом. Менше там буде мирних - швидше виб'ємо колорадів.
Юрій Показати IP 30 Травня 2014 16:12
Доповню. Досить бути толерантними: або хай виїжджають в рабську країну до плебеїв, або нехай стають вільними людьми і свою волю здобувають в бою, як це зробили ми.
Лучанка до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 16:39
Шановний Юрій, Ви поставите до бою свою дружину, маму, дитину (якщо є) при потребі заради волі? Тільки чесно.
Юрій до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 16:48
Перечитайте будь-ласка всю вітку повідомлень. Я там відписав прихисток потрібно надати лише для дітей і жінок, чоловіки мають боронити рідну землю.
Лучанка до Юрій Показати IP 30 Травня 2014 16:53
Так і я про те ж саме і згідна на 100%. Але скільки тут ненависті до людей в коментарях! страшно стає, що серед таких людей живемо.
Юрій до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 17:04
Та я думаю, що більшість мають таку думку. А на рахунок ненависті то я вважаю, що це більше образа ніж ненависть. Адже до мешканців наприклад Дніпра є тільки велика повага за свою позицію, про що на жаль не скажеш за Донбас.
шацький Показати IP 30 Травня 2014 16:17
чому у шацьк приїхали. хай жінка остається а мужика додому воювати в нацгвардії. а то бачте підприємець вже кафе відкриває а наші хлопці що не підприємці? Ганьба східнякам
ОЙ! Показати IP 30 Травня 2014 18:33
Та вгомоніться вже. Люди вирвались з пекла. Татарів приютив славетний Львів. Невже, не менш славетний Луцьк буде ображатись на купку паРашинських тролів? Цілюди не зпроста тікають сюди. Тут земля благодатна. І люди мудрі. Не уподібнюйтесь недолюдкам, які руйнують нашу Неньку!
123 Показати IP 30 Травня 2014 21:34
P.S. Ледь не забув! прощу всіх допомогти для біженців. Сало, консервації, закрутки, горілку і гроші приносьте мені додому. P.P.S. Особливо гостра потреба в горілці.
Лучанин Показати IP 31 Травня 2014 02:46
Ви хворі люди, ще гірші за москалів!!!! Волинь завжди славилась доброзичливими людьми, не дай Бог вам опинись там де вони були!!!!!!
Не така як всі Показати IP 31 Травня 2014 09:55
Якщо східняки почитають коменти , наприклад, "Просто мама": "Хай знають, що ми "бандерівці" - добрі, щирі люди, разом і в радості, і в горі", а перед тим тих східняків з землею змішала,то зрозуміють, що недарма вони не хочуть з нами жити в єдиній країні. Люди, ви хоча б розумієте, що ненависть , як у гадюк отрута, у вас з рота капає? І ще доброта і щирість? Якого милого ви йдете їх вбивати? Бо за волю і рідню мову дозволено тільки бандерівцям вовати? Бо тільки ви маєте право називати себе людьми, а всі- не такі як ви,-нелюди? Майте розум хоча б не писати те, що читають розумні люди. Бо тільки ви можете в цій злобі, котру ви виливаєте на людей, які опинилися в нещасті, бачити свою "доброту". Я би краще здохла б під кулями,ніж брати хліб з рук таких щирих українців. Навчиться критично дивитися на себе, насамперед, добрі люди...ЖАХ!
Анонім Показати IP 31 Травня 2014 10:50
НЕ ТАКА ЯК ВСI , похоже только в твоих словах есть здравый смысл...
Ніна Показати IP 4 Червня 2014 17:07
Очень правильно,я совершенно согласна! Да, женщин и деток надо приютить,помочь,как только можно и чем можно.Но мужчины,уж извените:ребята,мужчины,которых Вы называете бандеровцами,фашистами,отдают свои жизни,оставляют своих родственников,жён и детей навсегда,защищия Ваши земли,ВАС от террористов,от Вашихместных бандитов,от русских,чеченских и ещё Бог знает каких,а Вы бежите вместе с женщинами и детьми,а почему же бандеровцы,правый сектор,фашисты,как Вы называете,должны проливать кровь на Вашей родной земле? А Вы потом спокойненько вернётесь домой?ПОЗОР Вам мужчины Донбасса,возвращайтесь домой и защищайте свою землю!!!