USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Дорога в Устилузі заблокована

21 Червня 2014 22:27
Родичі мобілізованих вимагають повернення солдатів додому чи принаймні виведення з зони АТО. Блокування дороги на Устилуг триває вже другу добу. Про це повідомляє «Нововолинськ діловий».

Ось так виглядає зараз дорога в Устилузі. Це біля митниці.Фото виклав у соцмережі Валентин Кушпетюк.



Тим часом Міноборони вимагає негайно відправити перший батальйон територіальної оборони «Світязь» на Схід. Хоча добровольцям потрібно ще бодай 2 тижні на злагодження, фізичну та психологічну підготовку. У них немає ні бронежилетів, ні касок, ні іншої амуніції.

На командира батальйону Сергія Козака вище командування чинить сильний тиск.

Нагадаємо,батальйон пройшов бойове злагодження наших бійців у Володимирі-Волинському минуло успішно.

Зазначимо, 13 червня комбату виповнилося 40 років.

- Який подарунок був би для вас найкращим? — спитали журанлісти «Новововолинська ділового».

— 400 бронежилетів для всіх моїх хлопців… — мрійливо посміхнувся комбат.

Того дня під час стрільб на полігоні бійці мали позичений (!) бронежилет і кілька касок на всіх.

Відправляти їх у гарячу точку АТО беззахисними — це злочин з боку генералів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
я Показати IP 21 Червня 2014 23:01
правильно, что блокуют, без снаряжения пусть своих сыновей отправляют!
дідо до я Показати IP 22 Червня 2014 07:51
Йде війна з путінсько-фашистськими захватчиками, тому відправляють куди потрібно
))) до дідо Показати IP 22 Червня 2014 11:57
сейчас ты пойдешь куда потрибно. а гробы куда присылают и кто в них лежит? разуй глаза.
В броніку щастя? Показати IP 21 Червня 2014 23:15
1.Родичі хочуть повернути своїх рідних з війни. (нормальне бажання нормальних людей). 2.Міноборони вимагає, на комбата чинить тиск. (це взагалі в жодні рамки не входить. В армії є наказ. і все. невиконання наказу є злочин). 3. Комбат мріє про 400 броніків (нормальне бажання командира, ненормальна довгоязикість про кількість йому підлеглих солдат). 4. Як поєднати бажання батьків з бажанням комбата? Вони ж мріють про різне. Бронік спасає від враження в тулуб, а не в голову. А війна не спасає від смерті та каліцтва.
...і про накази до В броніку щастя? Показати IP 22 Червня 2014 09:13
1.Тупий наказ генерала облаштувати нікому не потрібний саме у тому місці блокпост під Волновахою коштував 16 життів. 2. Це добровольці, завважте. 3. А ви самі де, на дивані?
Акація до В броніку щастя? Показати IP 22 Червня 2014 11:11
Першочергове призначення батальйону - захист стратегічних об`єктів області і т.д. Військовий комісар в єфірі зазначив, що батальйон підпорядковується виключно губернатору....і хлопці пішли добровольцями захищати саме Волинь. Який тиск з боку генералів може бути??? це перші ознаки чергової брехні, бо завтра буде наказ забрати батальйон в губернатора і перекинути на схід!!! Це пряма підстава голови олдержадміністрації і чергова провокація з обуренням людей. Невже губернатор цього не розуміє!??? Волинський бюджет профінансував захист своєї території, а де кошти державного бюджету??? ( чому з всеукраїнських військових пожертв на Волинь не прийшло нічого??) Волинські депутати - прокиньтесь! Ви за що голосували? Вас теж дурять???
Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 01:29
"Итак, завершились переговоры в Минске! И далее мы поясним итоги, со слов пресс-центра телеканала "МИР" ( Беларусь). Лидеры стран договорились на том, что если будет попытки повторения 2008 года, под указкой США и НАТО. Россия, Китай, Беларусь - проведет военную спец. операцию на Украине. Ну с 23:00, 21.06.14 Войска 58 армия РФ ( 609 танков,2000 БМП, 816 БТРов, 674 установок ГРАД и 70тыс личного состава), 4-ый корпус ВВС Китая ( 90 бомбардировщиков, 43 истребителя,19 вертолетов,12 разведчиков,29 военно-транспортных самолетов), 13-Мотострелковая Дивизия Белоруссии. Данные войска переведены в боевую готовность, и в любой момент начнут военную операцию на Украине. Данные по количеству ( Википедия-RU)."
мир до Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 15:58
Лучше б наводкой по Президенту, Верховному Совету и Кабинету Министров Украины и вопрос был бы решон.
))) Показати IP 22 Червня 2014 01:50
коментар було видалено
Дончанин до ))) Показати IP 22 Червня 2014 01:58
Вот с этим я полностью согласен. Причем, тупо уничтожают ради интересов "денежных мешков". И отнюдь не ради национальных интересов.
оля до Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 09:02
Погоджуюсь що йде поділ грошей,територій і сланцевого газу.І хочуть просто вибити мешканців Донбасу.
вік до оля Показати IP 22 Червня 2014 09:09
І вибити чоловіків в розквіті років із Західної України.
))) до Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 11:58
вах, редакция потерла :-) правда, из ответов и так ясно, о чем шла речь. не так ли?
Дончанин до ))) Показати IP 22 Червня 2014 12:03
No comment
дідо Показати IP 22 Червня 2014 07:50
Російсько-фашистську провокатори підбурюють малограмотних людей. СБУ повинно перевірити ці мітинги та коментаторів на інтернетсайтах.
Дончанин до дідо Показати IP 22 Червня 2014 08:36
Эти ребята из Львова тоже малограмотные? (я не говорю о том, что ты оскорбляешь читателей сайта): https://vk.com/respublika_lv
вік до дідо Показати IP 22 Червня 2014 09:08
Малограмотні люди не мають інтернету і не вміють читати.А ти сам навчися грамотно писати "розумнику".
))) до дідо Показати IP 22 Червня 2014 11:59
придите и возьмите. правда, не знаю, с чем уйдете. но знаю, куда.
мама Показати IP 22 Червня 2014 10:07
- Ще хотів би роз’яснити інформацію про нинішню ситуацію щодо волинського батальйону, - продовжує полковник Олег Галак. - У засобах масової інформації пишуть нібито батальйон мінятимуть на 51 бригаду. Це неправда – батальйон центральної оборони №1, він так і називається, призначений для Волинської області, - каже полковник. - Кожна область має такий батальйон і він створений для захисту важливих об’єктів та посилення державного кордону у Волинській області. Він не буде направлений на Схід. Ніякої ротації батальйону і 51-ї механізованої бригади не передбачено. Батальйон зараз проходить бойове злагодження у Володимирі-Волинському. А 51-ша бригада зараз у Миколаївській області на полігоні Широкий лан. Туди поїхав мій заступник, і я теж там був. Зараз там працюють із кожним особисто і ті, хто за морально-психологічними якостями потребує допомоги, будуть направлені у Володимир–Волинський у пункт постійної дислокації бригади. Плюс близько 500 добровольців 51 бригади залишились у Донецькій області. Вони добровільно залишились брати участь у заходах АТО. Як це розуміти??? Галак що бреше??? Шановні , давайте в понеділок будемо мітингувати у Галака.
Дончанин до мама Показати IP 22 Червня 2014 10:32
А не по этой ли причине?: "Спецификой последних трех суток является уничтожение под Луганском батальона карателей "Айдар", созданного из боевиков Майдана, совершивших государственный переворот в феврале 2014 года. Более 100 человек убито. Также бойцы антифашистского сопротивления Донбасса 20 июня в г. Артемовск (30 км. юго-восточнее Славянска) взяли под контроль резервную танковую базу. В результате в руки ополчения перешли: 221 танк, 288 БТР, 12 САУ, 18 РСЗО "Град, 183 БМП, 12 минометов. Итак, общие потери карателей – 3340 человек (убитых, раненых, пленных): из них..."
журналіст з Володими Показати IP 22 Червня 2014 11:14
Ситуацію, з поганим забезпеченням армії, та корупцією і бездарним керівництвом арміїї можна розрядити за декілька днів 1. Провести негайну чистку і заміну військових Генштабу та оперативних відділів округів ( замінити молодими та активними офіцерами які вже пройшли гарячі точки світу та українського Сходу. Це треба зробити НЕВІДКЛАДНО ЗА ДВА - ТРИ ДНІ !!! 2.Відповідно протягом тижня серія арештів корумпованих офіцерів з подальшими громадськими і публічними процесами. 3.Тимчасове припинення виплат НАДЗВИЧАЙНО високих пенсій генералам-відставникам та зняття з них всіх пільг( мотивація :повний розвал армії під час їхнього керівництва і управління), гроші скерувати на оперативне забезпечення солдатів . Якщо є ще пропозиції прошу озвучувати.
Дончанин до журналіст з Володими Показати IP 22 Червня 2014 11:22
4. Прекратить взаимную бойню.
вік до Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 11:29
І вирішити питання із теперішніми в Києві.
Дончанин до вік Показати IP 22 Червня 2014 11:41
Вместе и батька легче бить.
журналіст з Володими до Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 11:49
Виконати ці запропоновані заходи, а можливо низку інших , то повірте, ота бойня на Сході закінчиться за декілька днів.Корупція і безграмотність пожирає армію, ресурси,людейю на армійській корупції наживаються а) політики, депутати як і місцеві , так державного рівня б) офіцери вищої ланки управління в) "руководство опочения ЛНР, ДНР," Чи не так ...
Дончанин до журналіст з Володими Показати IP 22 Червня 2014 12:00
"ота бойня на Сході закінчиться за декілька днів" - эту бойню можно прекратить в течении часа. Прямая связь межу нашим и киевским руководствами имеется. Вот только вопрос, а все ли участники бойни послушаются Порошенко? Не знаешь, что по этому поводу сказал Коломойский? Поищи на РИА Новости, там найдешь. Что говорить, если вчера пришлось разбираться с группой правосеков у нас в городе.
Анонім до Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 18:07
уменя такое впечатление что ты походу из компа невылазишю. ты зарабатываеш так да
До Президент Показати IP 22 Червня 2014 14:32
верховну зраду на донбас в цілому составі.розумні слова, зброд з російської сторони а також української потрібно десь діти ,вот вони знайшли донбас щоб їх знищити , путін дасть гроші і усе щоб найманці перемістились на Україну,а наші солдати гинуть за, що ?перекрити кордон а не пи…ти,щоб не одна сука не попала в Україну ,литвина і усіх зрадників в штрафбатальйон на передову,обговоренню не підлягає, крапка.
ДОНБАС Показати IP 22 Червня 2014 14:42
ЗАМОЧИТЬ ПУТИНА В СОРТИРЕ И ЖИЗНЬ В УКРАИНЕ И В РОССИИ НАЛАДИТСЯ,