USD 27.8 28.05
  • USD 27.8 28.05
  • EUR 32.6 32.88
  • PLN 7.5 7.65

Двері прокуратури Волині облили чорною фарбою

Двері центрального входу до приміщення прокуратури Волинської області щедро облили речовиною чорного кольору.

Зранку 12 травня прибиральниця без особливих успіхів відмивала плями, – повідомляє IA ZIK.

Двері на центральному вході до приміщення обласної прокуратури в самісінькому центрі Луцька – на вулиці Винниченка – зранку виявилися заплямовані. Невідомі щедро окропили їх речовиною чорного кольору.

Тож близько 10.00 прибиральниця без особливого успіху намагалася відмити плями.

Прес-секретар прокурора Волині Наталка Мурахевич зазначила, що вже встановлено особу людини, яка так «прикрасила» двері відомства. Це – жінка, яка раніше зверталася зі скаргами до прокуратури.

Як з’ясувалося, вона перебуває на обліку в психоневрологічній установі.
Загрузка...
Коментарів: 9
123 Показати IP 12 Травня 2014 14:58
Це часом не Майя Москвич була???
вітя Показати IP 12 Травня 2014 15:06
ну нищать а потім за державні кошти все ремонтують треба вміти без краски намалювали плакати і стійте і кричіть доказуйте право своє але без краски. бо так само ви не завжди все робите правильно то що на пику краску лити ? треба розум не втрачати до кінця
Дьодік Показати IP 12 Травня 2014 15:08
Наталка, Надійка, Вєрка...- Може, все-таки, офіційні особи повинні називатись повними іменами?
456 до Дьодік Показати IP 12 Травня 2014 15:45
Так називають відповідно до гейропейських та америкоських стандартів, щоб в слов'янині вбити його корні. В інеті це все є з великою доказовою базою, аби було бажання читати та розбиратися.
аяяй Показати IP 12 Травня 2014 15:14
дайте!!координати цієї жіночки!!!!!!!!!!хочу попросити щоб повторила ще на одних дверях заплачу
І мені Показати IP 12 Травня 2014 16:19
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 12 Травня 2014 16:29
Правильно зробили, тільки обіцяти вміє Коцура і кадрові призначення робити які йому вигідні без громадського обговорення І Данильчука того придурка купив хай краще своїми чотирьма квартирами поділиться із сім’ями загиблих такий щирий майдановець.
Закон Показати IP 12 Травня 2014 16:50
друзі,це мабуть справа рук братів (депутатів) Бондаруків і "шановного" Осіпова..........!!!
Штефан, Луцьк Показати IP 13 Травня 2014 08:57
Давній, як світ прокураторський прийом: хто протестує проти сваволі прокурорів - дурний і стоїть на психоневрологічному обліку. Гай-гай, прокурори! Чи й вас не помістять у "дурку" через зажерливість і патологічну жадібність? Це теж психічна хворба, хоча й виліковується.