USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Дві надмогильні плити пошкодили на території Меморіалу у Луцьку

20 Вересня 2016 16:09
Дві надмогильні плити на території меморіального комплексу “Вічна слава” пошкодили у Луцьку, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Це 20 вересня зауважили громадські активісти.

Пошкодженні плити розташовані навпроти пам’ятника солдата. На одній з плит відбили верх, на другій лівий нижній кут.

Також на території “Меморіалу” валявся шматок сидіння від лавки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
старый лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 16:47
если бы не эти погибшие, то варили бы мыло из этих умственно ограниченных националистов, которые сегодня разрушают могилы советских солдат, среди которых было 1,4 млн. украинцев, Второй мировой войны...варвары...
понаєхавший у 80-х до старый лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 17:19
не поняв, а що за війна була в луцьку в 1957-ому?
і не поймеш до понаєхавший у 80-х Показати IP 20 Вересня 2016 17:21
їдь назад
петя до понаєхавший у 80-х Показати IP 20 Вересня 2016 18:38
на Меморіалі були поховані ПОМЕРЛІ в післявоєнні роки учасники війни, а пізніше ховали на кладовищах, а на меморіальних комплексах встановлювалися плити , до яких рідні чи просто небайдужі громадяни могли принести квіти
Спи спокойно старый до старый лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 17:24
Чучело, да какие националисты?? Гопники какие то, алкашы разбили... Чего сюда лепить националистов-то?
народжений у Луцьку до старый лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 19:08
Тобі націоналісти завадили вивчити українську мову,що ти їх так ненавидиш і в усьому вбачаєш їхні дії?
Ая до старый лучанин Показати IP 21 Вересня 2016 00:44
Старому лучанину і не тільки доношу, що в час ІІ Світової в рядах так званої Красної армії загинуло майже ПЯТЬ МІЛЬОНІВ УКРАЇНЦІВ. Те що над могилами померлих захисників ссср знущаються московські зайди. сумніву жодного не може і бути. Історія доказує, що москалі де б не появилися всюди все знищують. Пригадайте український прапор на Говерлі за часів Ющенка-Адельгайма. Злочинців знайшли - покарали - нікого.... А тимже: .."умственно ограниченных националист-ом (-ов)", є старий лучанин. Живе на українській землі, жре український хліб але його ограниченя не дозволяє вивчити мову країни....України.
РСВ Показати IP 20 Вересня 2016 20:28
Думайте логічно, які націоналісти, памятникі стояли скільки часу і ніхто не трогав. Поруч студенський гуртожиток, чи пянюгі якісь неадекватні з вокзалу