USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Директора Волинського облавтодору затримали на хабарі

12 Вересня 2018 13:04
Правоохоронці під час одержання неправомірної вигоди в сумі 300 тис. грн. затримали директора Дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

У таку суму керівник облавтодору оцінив вирішення питання щодо безперешкодного укладення із фізичною особою-підприємцем договору про надання в оренду приміщення, яке перебуває на балансі очолюваного ним підприємства. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Посадовця затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, по закінченню яких буде вирішуватися питання щодо повідомлення керівнику облавтодору про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України) та обрання йому запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Василь Показати IP 12 Вересня 2018 13:30
По этапу на нары ,по новой....
Вася до Василь Показати IP 12 Вересня 2018 16:26
А МІРКА НЕ ПОПАВСЬ, ОТЖЕШ ШКОДА, ЩЕ ТОЙ КАТОК!!!
Я бачив. до Василь Показати IP 24 Вересня 2018 18:06
Він їх в руки навіть не брав ,гроші з мусор ника дістали і пробували йому всунути сміх тай годі, там куча камер записало . Підніміть відео і теж посмійтесь. Сміх тай годі. Грищук- кінь в пальто!!!
Носатий дядько Показати IP 12 Вересня 2018 13:37
Хня. Видоять і відпустять. Максимум умовне.
Любі свині Показати IP 12 Вересня 2018 13:49
Я взяв і знайшов на ВН замітку про призначення "фігуранта" сьогоднішнього затримання на посаду ( від 9 листопада 2017 року ). Почитав коменти знаючих людей, які в один голос казали, що то крадій, вимагач і хабарник. Але гунчик, однозначно, підтримував призначення на посаду ( в Україні, на жаль, без погодження з головами ОА не призначають на такі посади ). Тобто, тіпок, який керував областю і казав, що в гроб з президентом ляже - лоббіював призначення такого-ж тіпка, якого сьогодні пов"язали на хабарі. Висновок, пане гунчик і ваш "патрон" з Печерських пагорбів - ану виконуйте обіцянку! Народ зачекався...
Тарас Показати IP 12 Вересня 2018 13:58
Нічого собі новость
Кебіч до Тарас Показати IP 12 Вересня 2018 14:41
Знаю особисто людей в яких він вимагав хабар, і не в маленьких кількостях, із за цього вони втрачали бізнес бо не мали змоги, дехто платив ні за що по суті і працював далі, що захотів те і отримав, але знаючи нашу правову систему нічого серйозного йому не грозить...
Маск Показати IP 12 Вересня 2018 14:51
Бей-блейд купував?
SBS Показати IP 12 Вересня 2018 15:52
А ви і далі їздіть за кордон на заробітки або працюйте на 7000грн. в місяць .Де воно береться таке ...
ляшко Показати IP 12 Вересня 2018 18:05
СКОТИНЯКА!!!
Доктор Шацький 33 см Показати IP 12 Вересня 2018 19:24
Якщо Савченка був не в доли, 100 пудово це його яскравий вклад у боротьбу з корупцією. Тільки Луцьк задихається від сморіду, гівновози пруть гівно майже з закордону області і зливають в системи Луцька. Хто це зупинить ???
Мєнтяра Показати IP 14 Вересня 2018 14:00
той платив, той знає хто платив, а прийти до працівників Департаменту духу ні в кого не вистачило. В Європі на початку його карєри хабарника вже б хтось прийшов у поліцію і заявив, а ми тільки те і робимо, що плачемо як все погано, а зробити реально нічого не хочемо. Короче : хлопці з управління захисту економіки молодці!! Це рівень, не якийсь там дільничий чи сільський як в СБУ, а реальний хабарник з реальною сумою хабаря!
вова Показати IP 14 Вересня 2018 23:43
Стикався з ним. г...внюк ще той.