Фільм «Гніздо горлиці» за участю лучанина виходить на широкий екран
![](/resize/450x257/r/files/news/2016/11-10/204760/630_360_1469208999-8638.jpg)
Сьогодні в прокат виходить довгоочікуваний фільм Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці». Сюжет заснований на реальних подіях, розповідає історію українських заробітчанок, - повідомляє канал 24.
В основі стрічки «Гніздо горлиці» – кінороман чернівецького письменника Василя Мельника. Сценарій адаптував режисер Тарас Ткаченко. Каже, взявся за фільм, бо розповідь вразила його. До того ж підіймає гостру соціальну проблему.
«Драматична історія на екрані – насправді є реальністю для тисяч українок. Жінки змушені їхати на заробітки, терпіти приниження заради грошей», - каже актриса Римма Зюбіна.
«Я можу посилатися і закликати усіх не їхати, зберігати сім'ю, але як правильно сказала моя подруга, цей фільм потрібно щодня показувати у верховній раді, тому що я не можу змінити соціальну політику цієї країни, я не можу економічну ситуацію змінити», – розповіла актриса Римма Зюбіна.
За роки незалежності проблема заробітчанства не втратила своєї актуальності. Кожні 20 гривень зі ста - привезені з-за кордону.«Гніздо горлиці» став справжньою сенсацією Одеського кінофестивалю та здобув нагороду «Золотий Дюк» як найкращий український фільм. А також отримав відзнаку на індійському міжнародному фестивалі в Мумбаї. Стрічку покажуть більше сотні українських кінотеатрів. Планують прокат і в Італії.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 2 листопада у Луцьку відбувся допрем’єрний показ фільму «Гніздо горлиці». У коментарі виданню режисер картинирозповідав, що в альтернативному варіанті стрічка мала б бути на відсотків 20 довшою, з іншим фіналом. Відповідно до задуму, в Україну мав приїхати сеньйор, на якого працювала головна героїня. Проте, через, смерть актора, кінцівку змінили, аби зберегти його героя. Проте, фільму альтернативний фінал, на думку режисера, пішов лише на користь.
Варто додати, що одну з головних ролей у стрічці зіграв наш земляк Максим Канюка. До слова, це – його кінодебют.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В основі стрічки «Гніздо горлиці» – кінороман чернівецького письменника Василя Мельника. Сценарій адаптував режисер Тарас Ткаченко. Каже, взявся за фільм, бо розповідь вразила його. До того ж підіймає гостру соціальну проблему.
«Драматична історія на екрані – насправді є реальністю для тисяч українок. Жінки змушені їхати на заробітки, терпіти приниження заради грошей», - каже актриса Римма Зюбіна.
«Я можу посилатися і закликати усіх не їхати, зберігати сім'ю, але як правильно сказала моя подруга, цей фільм потрібно щодня показувати у верховній раді, тому що я не можу змінити соціальну політику цієї країни, я не можу економічну ситуацію змінити», – розповіла актриса Римма Зюбіна.
За роки незалежності проблема заробітчанства не втратила своєї актуальності. Кожні 20 гривень зі ста - привезені з-за кордону.«Гніздо горлиці» став справжньою сенсацією Одеського кінофестивалю та здобув нагороду «Золотий Дюк» як найкращий український фільм. А також отримав відзнаку на індійському міжнародному фестивалі в Мумбаї. Стрічку покажуть більше сотні українських кінотеатрів. Планують прокат і в Італії.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 2 листопада у Луцьку відбувся допрем’єрний показ фільму «Гніздо горлиці». У коментарі виданню режисер картинирозповідав, що в альтернативному варіанті стрічка мала б бути на відсотків 20 довшою, з іншим фіналом. Відповідно до задуму, в Україну мав приїхати сеньйор, на якого працювала головна героїня. Проте, через, смерть актора, кінцівку змінили, аби зберегти його героя. Проте, фільму альтернативний фінал, на думку режисера, пішов лише на користь.
Варто додати, що одну з головних ролей у стрічці зіграв наш земляк Максим Канюка. До слова, це – його кінодебют.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044474)
Анонім
Показати IP
10 Листопада 2016 14:10
Похоже, отечественный продукт порадует нас. Спасибо режиссеру за работу на злободневную тему. Буду смотреть обязательно.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.