USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Гаряча вода лише у вихідні: програма для ще одного міста Волині

22 Жовтня 2014 15:11
У Ковелі змінюють графік подачі гарячої води. Про це інформує Про Ковель.

Керуючись статею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи лист ПТМ «Ковельтепло» від 14.10.2014р. №3665, згідно з рішенням виконавчого комітету № 358 від 20.10.2014 підприємство теплових мереж «Ковельтепло» подаватиме гарячу воду в місті Ковелі з 24 жовтня 2014 року згідно наступного графіка:

- щосуботи з 6.00 до 24.00 години

- щонеділі та у святкові дні з 12.00 до 24.00 години

Нагадаємо, з 29 вересня у Луцьку гарячу воду подають тільки у вихідні дні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
балакун Показати IP 22 Жовтня 2014 15:13
"Вітаю" ковельчан((( У Вас при владі такі самі незграби, як в Луцьку!
лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 15:29
Головне не забути про все у березні 2015р. під час перевиборів мера.
гарик Показати IP 22 Жовтня 2014 15:34
да це треба ще з Президента починати яке він дав доручення так і мер наш робить ні щоб попрохати щоб ми мали воду так ні він підкоряється . а люди ходіть не миті і діти особливо
889 Показати IP 22 Жовтня 2014 15:43
гарячою вода стає у вихідні після 10 години ранку ане з 6-ї
олег Показати IP 22 Жовтня 2014 15:44
з людьми ніхто не рахується ! якби так люди не платили чи ще щось то зразу в Суд і так далі на дошку позору. А як влада так відноситься до людей -то це нормально і нікого голова не болить. Економлять лише на простому бідному народові. А самі чиновники владці щось і далі живуть на широку ногу і в сауни відпочинки дорогі бутики сором такій владі буде завжди не можна так низько упускати народ, без якого ви ніхто ! бо вмієте лише гроші рахувати і ганьбити людей йти до влади через кров людську.
Ононім Показати IP 22 Жовтня 2014 15:46
Пропонується нова програма для міст Волині: "Вода-лише по вихідних!"
Саша Показати IP 22 Жовтня 2014 16:14
А як взимку прийти з вулиці з морозу додому, і мити замерзлі руки льодяною водою? Чи тинятися з брудними руками по хаті, чекаючи поки вода в чайнику нагріється? І брати той самий чайник брудними руками, бо після поїздки в маршрутках руки дуже брудні. Панове мери, я дуже хочу побачити, як ви щодня миєте руки холодною водою, і ходите немиті цілий тиждень. Ганьба вам, самі живете в комфортних умовах, а над простим людом знущаєтеся.
Джо Показати IP 22 Жовтня 2014 16:47
Как в Европе живём)) Сильно не расслабляйтесь, скоро еще свет по часам давать будут. Это обязательное условие евроинтеграции))) К слову, в зимний период цена для населения отопления одного квадратного метра будет стоить 10грн. Считайте сами. А по сути: на майдане стоять за призрачные обещания духу хватило, а теперь сидите и терпите? Winter is coming (c)
беркут Показати IP 22 Жовтня 2014 17:50
Не треба у такому разі взагалі йти та голосувати за цю сволоту ....