USD 27.5 27.8
  • USD 27.5 27.8
  • EUR 31.15 31.5
  • PLN 7.1 7.3

Гендиректор ВОДТРК відмовилась подавати у відставку

Попри тиск громадськості відмовилася написати заяву на звільнення Генеральний директор Волинської обласної держтелерадіо компанії Ольга Куліш.

Про це стало відомо під час круглого столу на тему «Причини та напрямки оновлення Волинської ОДТРК», що відбувся 14 квітня.

Про звернення громадських діячів до голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта із закликом змінити керівництво ВОДТРК нагадали організатори круглого столу. Також презентували результати моніторингу випусків новин на телеканалі «Нова Волинь» під час революційних подій. Дослідження засвідчило упередженість, відсутність балансу думок та замовчування багатьох важливих подій, пов’язаних із Євромайданом.

Вислухавши інформацію про результати моніторингу випусків новин на телеканалі «Нова Волинь», який здійснили громадські активісти, Ольга Куліш зазначила, що дослідження є лише першою спробою порозуміння певної частини громадянського суспільства та ВОДТРК, яка не може сприйматися, як документ.

Депутат Луцькради Олександр Пиза зазначив, що потрібно змінювати логіку та психологію управління ВОДТРК через зміну керівництва. Він пригадав, як торік Ольга Куліш особисто відмовила йому поставити в ефір повідомлення про скликання всенародного віча, у якому брали участь лідери опозиції, мотивуючи заборону тим, що це буде «закликом до повстання».



Учасники круглого столу нагадали, що пані Куліш прийшла на посаду за часів президентства Януковича та завжди обслуговувала злочинний режим. Ольга Куліш відповіла, що працює у сфері телебачення вже протягом тридцяти років, пройшовши щаблі від інженера до редактора, створювала волинське телебачення, та запевнила, що жодних викривлень та маніпуляцій у сюжетах «Нової Волині» немає і бути не може, адже вона, мовляв, вихована на традиціях демократичної журналістики, БіБіСі. Вона рішуче заявила, що не збирається писати заяву на звільнення, а рішення повинен прийняти голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

«Я її не напишу, якщо вирішить Олег Наливайко, що це треба зробити, він розірве зі мною контракт, і на тому все. Зараз будь-яке втручання в нашу роботу – це просто непорядно і недопустимо», - наголосила Ольга Куліш.
Загрузка...
Коментарів: 28
дідо Показати IP 14 Квітня 2014 18:54
Не відірвеш від корита. Невже за низьку зарплату так переживає.
зарплата до дідо Показати IP 14 Квітня 2014 20:06
то капля..там є і свої премії і повага партайгенос..не бідує..а основне поки всі заняті росіянами потихеньку пересидить...фільми та передачі правильні запустить..підлизувати новому губернатору буде...все стабільно...вон гунчик може а а вона що..а те що було ну то йшо..винувата ісправлюсь.."будівельники комунізму" будують європу..як учили в школі кгб..а ви прості журналісти і далі за 1.2 тис. прідбекуйте тільки вже по новому-керівник розверне позу в правильному напрямку.так тримати Полісся.вступим скоро..чи вже вступили в те саме...В ..Г...ТРК?
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 19:04
Здивований що пані Оля прийшла до цих каламутників води.... до осіб за сприяня яких україна розвалюється!!!!!
да до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 20:07
будували би союз Володя би зелених человєчків не прислав...свої б їх замінили..своє приятніше..АЛЕКСАНДР БАШКАЛЄНКА 1 ТРАВНЯ?АНОНС?
телебачення до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 20:42
Ні це до пані Олі прийшли.
Так до Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 09:42
Це точно. Помилка пані Куліш одна - забагато давала можливості висловлюватися цим клоунам за круглими столами - от Пащенко і Шелеп вирішили, що всемогутні. А цікаво, хто це буде вміти працювати по-новому? Може, Шелеп даватиме майстер-класи для журналістів і ще й ВОДТРК очолить? Ну сміх!!!
не здивований Показати IP 14 Квітня 2014 19:20
Волинське телебачення - гальмо прогресу. І куліш гальмо. Баба, яка пройшла школу пирожка.
кріт Показати IP 14 Квітня 2014 19:24
а що то за люстратор женського пола коло екрану? серйозний фрукт. треба боятися.
котя Показати IP 14 Квітня 2014 19:25
ще одна, яка пройшла школу пирожка. да
котя Показати IP 14 Квітня 2014 19:30
ще одна, яка пройшла школу пирожка, але давно там не працює. дай, боже, всім такі знання, як у тієї людини. дивуюсь і я, чому було ходити на це зборисько, на майдані керівникам хоч каменюки вручають, а тут крім хамства і зухвалості - ми вам покажемо! - нічого і не було. поважайте себе перед тим збродом.
про доїльні до котя Показати IP 14 Квітня 2014 20:16
апарати давай!птху..то не з тої опери..але похоже..зброду багато..може вам в білорусії щось вести?там таке "інтелігентне" радянське в моді..правда конкуренція...хто в києві прикриє?є лапа?
valun Показати IP 14 Квітня 2014 19:51
Я думаю, що Куліш клерк, змушений грати за правилами які їй диктували . Мене більше турбує, що оцінку їй дає " депутат" Пиза- повний нуль і вибачте за русизм " приспособленец". Зразу ж пригадується знамените: а судді хто?
Петро Показати IP 14 Квітня 2014 20:01
Ви подивіться на її будку,як таку від корита відтягнеш? На жаль ,система виховала цілу армію таких "ударників виробництва",які тепер тримають кругову оборону...
вася Показати IP 14 Квітня 2014 20:01
Пиза, пи..дуй на Схід там потрібно воювати а не з бабою
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 20:02
коментар було видалено
РОБІТЬ до Лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 20:11
приватний збирайте всіх смоленгів та клімчуків і гайда..хто більший єуропеєць з червоним прапором
він Показати IP 14 Квітня 2014 20:08
ви профі тримайтесь все стане на своі місця
вірно до він Показати IP 14 Квітня 2014 20:12
проффесор.тримайтесь .тільки тролі ці з саратова наярюють чи конановичі..а так вірно тримайтесь крепко ..ющенка не буде!
Олег Показати IP 14 Квітня 2014 20:51
А цікаво чи розкажуть у новинах на Волинському тб про цей захід?))
Володимир Показати IP 14 Квітня 2014 20:56
Оці майданівці вже дорозвалювалися в Україні. Їм усі заважають, бо самим хочеться до корита. Дивіться, як керує розвалом України Турчинов, який гаряче закликав з трибуни Євромайдану скоріше захоплювати владу, захватили владу вожді "Батьківщини" і "Свободи", а далі що? Приходиться надіятися, що НАТО І США допоможуть зберегти щось з території України. Націоналістичні дурні профукали вже Крим, а зараз готові захищати російську мову і віддати сепаратистам всю владу на Сході, лиш би ті залишилися в складі України. Такі самі чудаки взялися за Ольгу Куліш, думають, що будуть керувати краще. Гарантія, що буде набагато гірше, вже при них будуть бити шибки у ВОДТРК.
Сірий Показати IP 14 Квітня 2014 21:55
Саньо Пиза , ... ,не знає куди себе приткнути, хабарник який ледь втік від покарань вже забув як щось робити руками , а все вважає себе розумним ,йди вже до роботи а не воюй з жінками. На відміну від тебе Ольга 30 років віддала справі де є направді професійним фахівцем
Сергій Осійчук Показати IP 14 Квітня 2014 23:47
а чому мовчить люстраційний комітет Волинської області?
Повністю Показати IP 15 Квітня 2014 01:17
підтримую Ольгу Куліш! А революціонерам треба насамперед культури та етикету повчитись - гидко дивитись на тикання пальцем у присутніх! Грамотні. аж пре із вас! Не хотів працювати чиновником - написав заяву! - скажи краще, що не вмієш працювати з людьми, повчись культурі спілкування, добийся чогось, щось створи у цій країні - моніторити та критикувати створене кимось не вимагає великого розуму! Хто б про вас знав, якби про вас не висвітлювали інформацію на ВОДТРК?
Володимир Показати IP 15 Квітня 2014 04:13
Самозванцям з так званого люстраційного комітету треба організовано поїхати в Донецьк для захисту України, до речі, разом з правим сектором, а не займатися розвалом влади на місцях. Вже всі бачать, до чого "революціонери" довели міліцію, в східних областях за прикладом правого сектору міліцію обеззброїли, зброю використали для сепаратистів, залякали тамтешніх мешканців і закликають Путіна скоріше окупувати Україну. Допомагає їм правий сектор в Луцьку і Києві своїми провокаціями.
ВОНО до Володимир Показати IP 15 Квітня 2014 06:25
але лише разом з депутатським кодлом і романюковськими ср*колизами
правда Показати IP 15 Квітня 2014 07:20
Куліш займала зовсім не громадянську позицію в час Майдану, волинське телебачення транслювало казна що. Видно виконувались вказівки Климчука і славилось президента януковича, транслювались якісь недолугі концерти і робилось вигляд, що нічого не відбувае ься. Це треба хоч признати Втрк
клоун Показати IP 15 Квітня 2014 07:39
великому глядачу з ніком правда. ти хоч що небудь подивись на вт, клоун. після подій 18-го на вт жодного концерту не було. глядач, блін, .
Володимир Показати IP 15 Квітня 2014 10:05
Маючи совість та гідність директор Волинської обласної держтелерадіо компанії Ольга Куліш повинна була б сама після подій на Майдані написати заяву на звільнення і якщо переконана що працювала обєктивно йти повторно кандидатом на цю посаду і пройти громадські слухання. тоді все було б чесно. а так враження таке, що від корита не відірвеш, і немає ні совісті ні честі.