USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Гендиректора тубоб’єднання рекомендували відсторонити від роботи

2 Лютого 2016 10:22
Генерального директора протитуберкульозного об’єднання Юрія Валецького рекомендувала відсторонити від роботи.

Про це стало відомо під час засідання комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства та дитинства сьогодні, 2 лютого.

Так, членам комісії зачитали постанову суду, згідно з якою Юрія Валецького потрібно відсторонити від роботи.

Нагадаємо, генерального директора обласного протитуберкульозного об’єднання Юрія Валецького затримали працівники Служби безпеки України. Очільник медзакладу отримав неправомірну вигоду в розмірі 500 доларів за вирішення кадрового питання.

До слова, депутати пропонують провести прокурорську перевірку щодо правомірності призначення на посаду керівника Волинського протитуберкульозного диспансеру Юрія Валецького, якого затримали на отриманні неправомірної вигоди.

Члени комісії проголосували за проект розпорядження голови облради, яким Юрія Валецього мають відсторонити від посади, а виконання обов’язків гендиректора протитуберкульозного об’єднання покласти на заступника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
ОДУЖАНА Показати IP 2 Лютого 2016 10:58
ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ ЛІКАР ВІД БОГА!!! КОМУ ВІН НЕ ДОГОДИВ, ЩОБ ТАКИМ ЧИНОМ З НИМ РОЗРАХУВАТИСЬ???
дьодік до ОДУЖАНА Показати IP 2 Лютого 2016 11:42
"Быть можно дельным человеком и думать окрасе ногтей". (с). - Можна бути висококласним лікарем і брати хабарі - одне іншому не заважає. Чи ви вірите в байки про несумісність "генія і злочину"? Ха-ха...
ганна Показати IP 2 Лютого 2016 11:44
якщо від Бога- то навіщо взятки бере? де в біблії написано що дар від бога треба оплачувати? написано- даром дав- даром віддавай!
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2016 11:50
Це підстава 100%. Комусь він заважає і то дуже. Ще й причину знайшли - хабар підсунули. А більшості медиків у Луцьку і підсовувати не потрібно - кишеню наставляють і не соромляться. Тут спрацьовано за методом: розумних нам не треба. І ще одне: гидоту про Валецького пишуть ті, хто його не знає, або ті, кому він заважає.
Надія до Лучанка Показати IP 2 Лютого 2016 19:55
Якщо читати клятву гіпократа ( не радянський варіант), то паціжнт , який не віддячив лікаря - дистойний яду. І тільки совєти зробили лікаря жабриком...
Вчитель Показати IP 2 Лютого 2016 11:57
Його підставили,це точно. Він прекрасна людина і фахівець. А народ дрянь-самі бігають тичуть гроші,просять, а тоді здають. Українська натура.
Анонім до Вчитель Показати IP 2 Лютого 2016 15:42
КАПЕЦЬ. ЛОГІКА.........
CBU Показати IP 2 Лютого 2016 12:03
Смердить заказухою аж на кілометр . Очевидно що Валецькоґо треба було змістити ....для коґо ? скоро побачимо ! Як то кажуть дайте мені людину , а стаття знайдеться ! І це в проґнилому корупцією Луцьку ( екстра новина , з всказанням прізвища і посади , на перших шпальтах ґазет , без суда зробили винуватим )!!! Круґом чесні - і в міській , і в обласній , вже не кажучи про здороввідділ ! Не з тих починаете , Панове , якщо вам про корупцію ходить , а не про місце під сонцем !
Тая Показати IP 2 Лютого 2016 12:09
А як з своїми працівниками поступає.Людина 30 років пропарцювала флюрографом, а йти на пільгову пенсію,він виявляється не має на неї права.Бо він перевів його на реєстратора. Це людина-це страшна людина,яка не зупинится ні перед чим.Перевірте його статки.Скільки він вкрав у цій лікарні і не тільки він,Лікарі усі такі.***
медик Показати IP 2 Лютого 2016 13:14
У всіх лікарнях області за влаштування на посаду санітарки, медсестри, лікаря керівництва бере хабар. Це знають всі. І не треба гундосити що це підстава. Це такий порядок працевлаштування. Щеб Ващіліна з дитячої обласної зловили. 15 років строїть перинатальний центр. І знов на добудову з обласного бюджету треба 80 млн. В самого Ващіліна хати по 2 млн. по всіх селах кругом Луцька. Сини за 1 день просаджують по 20 тис. баксів крадених грошей. А він все керує.
*** до медик Показати IP 2 Лютого 2016 13:55
Люди себе не поважають. Платити за "посаду" санітарки це капець.... Це яким потрібно бути бараном, щоб платити за це гроші
ну до *** Показати IP 2 Лютого 2016 15:52
то візьміть мене до себе на роботу!Можна санітаркою ,а можна прибиральницею.
Головний до ну Показати IP 2 Лютого 2016 21:22
Так прийдіть, візьму ....
Працівник ВОДТМО до медик Показати IP 2 Лютого 2016 22:05
Хахаха:))))) по 20000$ в день...що ви вживаєте???
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2016 14:17
Ващилын за можливысть влаштування на роботу навыть санытаркою зелень гребе...
000 Показати IP 2 Лютого 2016 15:50
Мабуть,не поділився з вищестоячими. А чому мовчать за Сидора???
0000 до 000 Показати IP 2 Лютого 2016 18:58
бо Сидор ділиться з вищестоячими.
рая Показати IP 2 Лютого 2016 23:01
тобто з Ващенюком з управління охорони здоровя
патріот Показати IP 3 Лютого 2016 09:09
ХАПУГА!!!!!! але нічого в суді все закриється, за однієї умови, внесення певної суми ...... одні роблять а судді з адвокатами заробляють на цьому немалі гроші. Це буде така сама ситуація як з викладачем колишнього ВДУ, крику багато а на виході - пшик.
Отак Показати IP 3 Лютого 2016 10:03
як завжди! І будуть дальше кричати "Слава Україні"
хворий Показати IP 3 Лютого 2016 10:46
як лікар від Бога може рекомендувати тяжкохворому не лікуватись взагалі , якщо немае на це коштив
Олег до хворий Показати IP 3 Лютого 2016 20:32
А як анонім можне обсирати людину загальними фразами не представляючись та не наводячи хоть якихось доказів?
анонім Показати IP 6 Лютого 2016 18:03
Юрій Миколайович витяг мене з того світу,лікував дуже дорогими препаратами і не взяв ні копійки, нехай допоможе йому Господь...
Аноніму до анонім Показати IP 8 Лютого 2016 15:07
Мабуть сам заплатив за лікування!
ніхто крім нас Показати IP 11 Лютого 2016 22:39
Відомості отримано: Єдиний державний реєстр судових рішень reyestr.court.gov.ua/‎ У Х В А Л А І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И Справа № 161/984/16-к Провадження № 1-кс/161/400/16 м. Луцьк 27 січня 2016 року Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Ющук О.С., при секретарі Данієляні А.К., за участю прокурора прокуратури Волинської області Мотрунчика О.І., слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В., підозрюваного - ОСОБА_3, захисника-адвоката Максимчука Ю.П., розглянувши клопотання слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. про відсторонення від посади генерального директора - головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання на строк 2 (два) місяці відносно підозрюваного ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, - В С Т А Н О В И В: З клопотання вбачається, що в провадженні слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. знаходяться матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12016030000000012 від 22.01.2016 року за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.368 ч.3 КК України. Клопотання мотивує тим, що відповідно до Наказу Управління охорони здоров"я Волинської обласної державної адміністрації № 463-0с від 03.12.2014 ОСОБА_3 призначено на посаду генерального директора Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об"єднання і він у зв'язку із виконанням свої функціональних обов'язків являвся службовою особою. Так, 22 січня 2016 року, ОСОБА_3 перебуваючи в своєму службовому кабінеті, що знаходиться на першому поверсі в приміщенні Волинського обласного територіального медичного протитуберкользного об"єднання, в м.Луцьк, по вул.Львівська, 50, під час особистого прийому ОСОБА_5 з приводу її працевлаштування на посаду медичної сестри в даному медичному закладі, з метою корисливого збагачення та отримання неправомірної вигоди, поставив за умову останній надання в його користь коштів в сумі 500 доларів США, в якості неправомірної вигоди, за сприяння у вирішенні вищевказаного питання щодо її працевлаштування. Таким чином, ОСОБА_3, використовуючи своє службове становище, що проявилося у використанні своїх повноважень, вимагав та створив умови, за яких ОСОБА_5, будучи переконаною в наявності реальної небезпеки своїм правам та законним інтересам, змушена була погодитися з його вимогою про надання йому коштів в якості неправомірної вигоди, з метою запобігання шкідливим наслідкам, щодо своїх законних інтересів, оскільки зловживаючи своїми службовими повноваженнями, ОСОБА_3 міг безпідставно відмовити у її працевлаштуванні в даному медичному закладі. 26 січня 2016 року, приблизно о 12 год. 15 хв. ОСОБА_3, перебуваючи в своєму службовому кабінеті, який знаходиться в приміщення даного медичного закладу, на першому поверсі, за адресою: м.Луцьк, вул.Львівська, 50, діючи умисно, переслідуючи корисливий мотив та мету незаконного особистого збагачення, усвідомлюючи злочинність своїх дій та їх правові наслідки, вимагав та отримав від ОСОБА_5, неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 500 доларів США , за сприяння у вирішенні питання про її працевлаштування на посаду медичної сестри в даний заклад. В судовому засіданні заслухавши думку прокурора та слідчого, які клопотання підтримали та просили його задовольнити, думку захисника та підозрюваного, які не заперечували щодо задоволення клопотання, дослідивши матеріали клопотання, суд вважає, що клопотання підставне та підлягає до задоволення. Враховуючи вказані обставини, що ОСОБА_3 підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, з метою уникнення кримінальної відповідальності та продовжуючи обіймати посаду генерального директора - головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання, може незаконними засобами впливати на свідків, підпорядкованих працівників, створить негативну думку серед працівників Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання та громадськості про те, що можна вчиняти кримінальні правопорушення та в подальшому перебувати на посаді, виконуючи свої службові обов'язки, протиправно перешкоджати кримінальному провадженні іншим чином, також з метою запобігання вчинення нових кримінальних правопорушень, тому клопотання слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. слід задовольнити. Керуючись ст.ст.154, 156, 157 КПК України, - У Х В А Л И В: Клопотання слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. - задовольнити. Відсторонити ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 від посади генерального директора - головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання на 2 (два ) місяці, тобто до 27.03.2016 року включно. На ухвалу протягом п'яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляція до Апеляційного суду Волинської області. Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду О.С. Ющук