USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Люстраційний комітет: волинян кличуть скидати стару владу

24 Лютого 2014 10:38
Долучитися до люстрації виконавчої влади пропонують представникам громадськості.

Про це повідомили під час прес-конференції представників «Правого Сектору», Народної самооборони та Автомайдану 24 лютого.

Зі слів лідера «Правого сектору» на Волині Павла Данильчука, до участі у громадському люстраційному комітеті запрошують усіх представників громадськості Луцька.

«Ми повинні незалежно працювати над цими списками спільно, випрацювати процедуру, механізми», - зазначив Павло Данильчук, говорячи про важливість усунення від влади посадовців-регіоналів та усіх, хто підтримував режим.

Він повідомив, що сьогодні, 24 лютого, о 14.00 у Палаці культури, де розташований штаб «Правого сектору», детальніше розкажуть про новостворений громадський люстраційний комітет.

Нагадаємо, що керівників виконавчої влади області зобов’язали сьогодні, до 24 години написати заяви про звільнення. Відсутність заяви розцінюватимуть, як прояв підтримки попередньої влади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
народна Довіра Показати IP 24 Лютого 2014 10:42
Яка такса в Правого сектора за призначення на Посаду ?
Розумнику до народна Довіра Показати IP 24 Лютого 2014 10:54
Такса звична: одстрочиш , як привик. А далі побачимо по здібностям.
777 до народна Довіра Показати IP 3 Квітня 2014 11:06
Такса 10000$
MIke Показати IP 24 Лютого 2014 10:46
А корупціонерів-опозиціонерів не чіпатимуть?
зверніть увагу до MIke Показати IP 24 Лютого 2014 12:44
Вельмишановні «Правий сектор», Автомайдан, Самооборона!!!!! Зверніть увагу на керівника ОБЛАСНОГО ТУБДИСПАНСЕРУ, який був і залишається "соратником и другом" попередньої влади!!! З ТАКИХ ПОТРІБНО РОЗПОЧИНАТИ!!!
ліля Показати IP 24 Лютого 2014 10:46
а люди в чому винні щоб їх залишати без роботи свинота
Лілі до ліля Показати IP 24 Лютого 2014 10:50
Не тупи,потерпи. Напрацюєшся ще
Мама двох дітей Показати IP 24 Лютого 2014 10:48
В чому винні прості люди, яких ви викидаєте на вулицю тепер? Чи всі вони теж прислужники влади? Але майже віс ми працювали й при Ющенку! То що тепер? Всіх нафік? А дітей я чим годувати буду?
Мамі до Мама двох дітей Показати IP 24 Лютого 2014 10:52
Роби третю. Потерпи буде робота, просто не на Сук, а на благо себе і своїх дітей.
123 до Мамі Показати IP 24 Лютого 2014 10:56
Як терпіти, коли рядовий держслужбовець отримує 1200 -1300 грн. в місяць?
111111 до Мамі Показати IP 24 Лютого 2014 10:59
Цікаво хто собі дозволяє в такій формі відповідати матері двох дітей, по руках би надавала, хамидло якесь
лора до 111111 Показати IP 24 Лютого 2014 11:37
Так це мабуть така "розумниця" як Доманська або схожа на неї і пише! Або ледарка якась, яка працювати не хотіла або не вміла, а тепер радіє...
Анонім до Мамі Показати IP 24 Лютого 2014 14:11
ну й ти гадость
хехе) до Мама двох дітей Показати IP 24 Лютого 2014 11:02
це люстрація тих хто брав хабарі, приймав антинародні рішення!
луцький Показати IP 24 Лютого 2014 10:51
данильчук і ко! Скоро дограєшся! Чи жаба давить шо гузь вже сраку гріє а облраді?!)))
хехе) до луцький Показати IP 24 Лютого 2014 11:15
причому там Данильчук? віфн проводить люстрацію, інші його підтримують в т.ч. і я, при цьому мені і напевно йому непотрібно ніяких посад, потрібна справедливість і прозорість!
знаючий до луцький Показати IP 24 Лютого 2014 11:40
Так вони разом з ранку провели спільну пресуху! Гузь дав ЦУ, а Данильчук побіг виконувати! Гузь тут добряче всім "керує" і Вітром теж, насюсюкують його!!!
Правда Показати IP 24 Лютого 2014 10:53
А не страшно Правому сектору, що з часом нарвуться на таких самих масок,тільки спитають з них по другому.КРНКРЕТНО
хехе) до Правда Показати IP 24 Лютого 2014 11:17
хто буде чити по закону і честі - тому і не повинно бути страшно! а ти цього боїшся?
Правда Показати IP 24 Лютого 2014 10:53
Вибачаюсь КОНКРЕТНО
Достовірна інформаці Показати IP 24 Лютого 2014 10:58
Прошу перевірити наявність судимості в Похи Сергія (четвертий зліва)+++++++++ Дана особа стоїть на обліку в псих диспансері!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. Якщо Ви на шляху люстрації влади, то повинні чітко перевіряти і своїх однодумців!!!! Перемога вже здобута. А ваші дії повинні бути демократичні і гуманні, а Ви повторюєте насильницьку, окупаційну політику попередньої влади!!!!!!!!! Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Реаліст Показати IP 24 Лютого 2014 11:01
То я вже в школі можу не здавати на заміну вікон у класі?
Гость Показати IP 24 Лютого 2014 11:02
Чого ви так переживаєте.Простий люд не чіпатимуть, а всіх керовников.Не трясіться. Накралися,набраплися хватить.Освіту , медицину Сидора,старого хабарника і здирника на фіг.Друга лікарня всі за ригів від керма.Прості лікарі хай остаються,будуть боятися красти,може зупиняться,а не зупиняться також підуть. Онкодиспансер всі керовники,які з вмираючих гребуть,0забрати машини віли в усіх, а вних не менше,як у Пшонок,Янеків і їм подібних
Реаліст до Гость Показати IP 24 Лютого 2014 11:05
Ще Андрусенка відправте. Той рпи всіх режимах..... старий хабарник.
я Показати IP 24 Лютого 2014 11:10
а ще у казначейство не лишнім було б зайти
віка Показати IP 24 Лютого 2014 11:16
цікаво чому всі знову пруться на посади чиновників, якщо все буже без корупції то зарплата буде 3-5 тис. грн. і все. І не будете від людей ховатись в чорних авто. Це теж саме що було як і прийшли регіони. І так буде вічно, одні будуть інших давити а простим людям з того нічого не міняється. Теж мабуть пенсію будуть по пару гривень добавляти і казати що влада та що була все позабирала, немає для вас грошей, а нам тільки хватає чи не так?????????????????????????????????????
Правда Показати IP 24 Лютого 2014 11:24
Спитають, прийдуть до дому в масці і спитають хто дозволяв ходити із зброєю в держ установи де сидять такі самі люди,тільки коли запитають то їх зброя може вистрілити може навіть випадково і то скоро, просто правий сектор ще на свого не нарвався, чиї ідеї вони сповідують і кого призначають на місця звільнених чиновників, їх розірвуть тіж люди з якими вони ходять. Просто чистять міся, а прийде скоро губернатор і все стане як було тільки набагато гріше, побачим скільки правий сектор і Гузьок побудують за рік шкіл і садочків, чи будуть все життя звалювати на старих чиновників. Строк діючій обл раді 1 рік і 1 день.
Правда Показати IP 24 Лютого 2014 11:26
ПРАВИЙ СЕКТОР подивіться хто Вас оточує, точніше не хто а ЩО
брат похи Показати IP 24 Лютого 2014 11:34
сергію похі ,точно ні грошей ні влади непотрібно він у нас ідейний ще з кінця 90х!!
Брату Похи Показати IP 24 Лютого 2014 11:41
Головна ідея гроші
облік Показати IP 24 Лютого 2014 11:57
Бачив в рядах правого сектора наркомана. О це банда справжня.
113 до облік Показати IP 24 Лютого 2014 12:25
крім наркомна там були , банківські шахраї, спиртовики, контрабантисти, перебіщики з ПР за портфелями, "менти які ссучились", які продавали інформацію та колег.
Белая Стрела Показати IP 24 Лютого 2014 12:00
Шановний "Правий Сектор" і особисто Данильчук, ви вчора порушили дане вами слово на майдані і спалили домівку Беркутівцю, Ніякого "Соколу" на площі не буде, ви перегнули палку, це секретний підрозділ, який затримував особливо небезпечних злочинців і після ваших вчинків та побажань їхні сім'ї опиняться у небезпеці. Покіщо просимо вас переглянути ваші пропозиції інакше справжня війна з "Правим сектором" та Данильчуком почнеться з Волинської області. Сподіваємось на Ваше розуміння!
хехе) до Белая Стрела Показати IP 24 Лютого 2014 12:49
а ще цей підрозділ кидав гранати в людей
БІЛІЙ СТРІЛІ відщ 76 Показати IP 24 Лютого 2014 12:07
Підтримую приєднуюсь, при потребі готовий взяти участь загонимо їх за хмари, захистимо свої сімї.
Бійлій стрілі від 7, Показати IP 24 Лютого 2014 12:08
Вибачаюсь пишу за кермом
ДАІ до Бійлій стрілі від 7, Показати IP 24 Лютого 2014 12:22
А як же ПДР, адже заборонено користуватись телефоном? Чи Вас це не стосується?
БІЛІЙ СТРІЛІ від 7,6 Показати IP 24 Лютого 2014 12:10
На окремих фото добре видно номери зброї, скоро все закінчиться побачимо за ким вона була зареєстрована і тихенько запитаєм і вних і в їх сімей. Це у випадку якщо зачеплять наші домівки.
123 Показати IP 24 Лютого 2014 12:17
а шо це за лисий біля пашкі треться?
"Правому сектору" Показати IP 24 Лютого 2014 12:22
Думаю, варто лишатися насамперед людьми. Хлопці з "Правого сектору", я вас підтримую, але вважаю, що надто сильних оборотів ви набрали. Потрібні виважені рішення - поступово, крок за кроком. Ось тут і переввіримо усіх на чесність. Майдан стільки часу стояв і вистояв. Не старайтесь зробити все за один день. Так, це буде болісно і важко, але ми усі розуміємо, що такі зміни необхідні. Не відштовхуйте від себе народ.
хехе) до "Правому сектору" Показати IP 24 Лютого 2014 12:52
відштовхнуть тільки хабарників і казнокрадів, в кого рильце в пушку!
76-му Показати IP 24 Лютого 2014 12:25
за кермом та ще й на кордоні ;) ?
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 12:29
Цитую: "В Україні працівники ДАІ виходять на чергування. Але тепер разом з ними правопорядок на дорогах будуть забезпечувати і громадські активісти.". Шановні, немає працівника ДАІ який би не брав хабарі, то чому їх не саджають, чому їх не змушуєте писати заяви? ВСІ ТАК ВСІ, чи як казав один чоловік "Кулю в лоб то кулю в лоб"
хехе) до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 12:54
покарати потрібно верхівку, а дальше все інше випливе, і ни зи теж, хто, коли і скільки брав! але спочатку верхи як в Україні так і в області! люстрація і покарання за злочини і порушення - обовязкова! це захистить наступні покоління! памятайте: корупція = вбивство!
Лучанин до хехе) Показати IP 24 Лютого 2014 13:52
так само потрібно наказувати хто їх давав. Як Даішнику, так посадовцю. А це так приблизно 75 % населення волині. Хехе вам скільки років? Запитайте у своїх родичів та батьків чи вони вони давали хабарів Даішникам і посадовцю. Якщо так, стріляй їх та ріж їх, це ж політика ПС. Для того є закони, яких дотримуються в цивілізованих країнах. Нехай он Козюру запитайте, де він живе, за що буратіно купив і скільки хабарів в інспекції АБК у Волинській області дав.
от Показати IP 24 Лютого 2014 13:04
не було на Волинi в 1917, то тепер вирiшили погратися в бiльшовикiв
микола Показати IP 24 Лютого 2014 13:21
Прості люди заявляють, що у разі їх звільнення з робот, вони підуть проти правого сектору, автомайдану. Бо всім треба кормити свої родини.
для ХЕ ХЕ від 7,62*3 Показати IP 24 Лютого 2014 14:16
Не на кордоні а в рідномі місті, а ти краще реальніше подивись на правий сектор, хто там, ходить із зброєю, хлопчики щоб ви не ображались але через 3 місяці так само прийдуть із зброєю але вам буде пізно ... бо вони ніхіра не фільтруєте, що робите, а за вчинки треба відповідати,
для ХЕ ХЕ від 7,62*3 Показати IP 24 Лютого 2014 14:16
Не на кордоні а в рідномі місті, а ти краще реальніше подивись на правий сектор, хто там, ходить із зброєю, хлопчики щоб ви не ображались але через 3 місяці так само прийдуть із зброєю але вам буде пізно ... бо вони ніхіра не фільтруєте, що робите, а за вчинки треба відповідати,
нейтрал Показати IP 24 Лютого 2014 15:24
моя думка після всього прочитаного така.Кожен з нас на Україні хоть раз давав хабар і нераз казав що хоче жити як у Європі.Давайте зачекаємо поки стабілізується все у центрі держави.Потім щоквартально,зводячи кінці з кінцями переходити на саму примітивну модель економікі будьякої європейської держави.З їхньою допомогою та терпінням нашого народу все стабілізується.Небудьте такими жадними.Відпочиньте ті хто себе вважає "начальником пожизні".Я за позицію правого сектору.вони знають на що йшли.непотрібно згадувати їм їхнє минуле,важливо що вони відважилися на цей крок разом з народом. я простий українець.який сумлінно все сплачує і стараюся жити по закону.тяжко,дуже тяжко жити в країні з олігархами. подумую навіть про індивідуальні розслідування різного роду питань що будуть тормозити нашу ідею та економіку перед входом до модели європейського життя.знаю точно що найдуться однодумці. Слава Україні.Слава НЕБЕСНІЙ СОТНІ.
ВЧИТЕЛЬКА Показати IP 24 Лютого 2014 16:02
На майдані, коло церкви, революція іде! - Хай чабан,- усі гукнули,- за отамана буде! На майдані , коло церкви, люди все гудуть, гудуть... ТА НЕВЖЕ ВСІМ ЗАСЛІПИЛО, ЩО ДЕРЖАВУ В ПРІРВУ ПАСТУХИ ВЕДУТЬ!
людям Показати IP 25 Лютого 2014 09:10
Переглянув масу повідомлень. В переважній частині - фото чотирьох дебілів, яких нам подають як "громадськість". Та скільки це може продовжуватись, скільки нами будуть керувати і все за нас вирішувати данильчуки і Ко, які схожі на зазомбованих телепнів, і яким потреби простих волинян до "лампочки", бо вони "революцію " роблять - нічого іншого не вміють, бовдури.
Бандерлог Показати IP 25 Лютого 2014 11:33
Я за революцію. Але в правовому полі треба робити всі дії. Якщо раніше був беспрєдєл влади, то тепер "активістів". з цих чотирьох двох знаю особисто. І, повірте мені, це не самі порядні люди