USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Правий сектор не піде пікетувати волинську міліцію

28 Лютого 2014 15:53
Правий сектор не піде сьогодні під стіни УМВС до нинішнього начальника управління МВС на Волині Михайла Руденка вимагати відставки і покинути область. Про це повідомив координатор ПС Павло Данильчук, - пише Під прицілом.

Нагадаємо, Ігор Гузь висунув ультиматум Михайлу Руденку, у якому запропонував головному міліціонеру сьогодні до 18:00 «опечатати свій кабінет і забратися геть».

«Ми як Правий сектор виступили стабілізатором ситуації тут на Волині і стали гарантом того, щоб обласне управління міліції запрацювало. Була зустріч наших громадських формувань, які в останні дні забезпечують правопорядок, зокрема і з Гузем, і з Вітером, і з Романюком. Основне питання – щоб запрацювала міліція. Я особисто взяв на себе це питання, я виступаю гарантом, щоб припинилися переслідування головного складу працівників УМВС і міліція має запрацювати».

Також керівник «Правого сектора» зауважив, що все міліцейське керівництво написало рапорти на звільнення, а тому в нього немає ніяких питань до головних правоохоронців Волині.

«Але міліція має працювати принаймні у цей перехідний етап. В подальшому однозначно наша позиція, що Руденко не повинен залишатися на керівних посадах тут в області. Але також не потрібно в той самий день, коли ми працюємо над стабілізацією, працівників міліції запевняємо, що ми не здійснюватимемо їхніх переслідувань, робити заяви про те, що зараз будуть якісь акції, розплати і тому подібне», - сказав Павло Данильчук.

Він заявив, що Правий сектор сьогодні о шостій годині не буде брати участь ні у яких акціях біля УМВС.
Публікуємо частину діалогу з Павлом Данильчуком:

- Тобто це ініціатива самого Ігора Гузя?
Павло Данильчук: Я так розумію, так.
- Ви її не підтримуватимете?
Павло Данильчук: На сьогоднішній день – ні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Гусь Показати IP 28 Лютого 2014 15:56
Гусь, если мужик, иди сам и пикетируй... А мы придем, посмотрим...
Олег Показати IP 28 Лютого 2014 16:06
"в нього немає ніяких питань до головних правоохоронців Волині" зате скоро в головних правоохоронців Волині виникнуть питання до нього :) !!!
Для всіх Показати IP 28 Лютого 2014 16:20
Гузь хоче "наїхати" на міліцію з Самообороною та автомайданом.
Рита Показати IP 28 Лютого 2014 16:57
Нова політична сила на теренах Волині.????? Він виступає гарантом!! Смішно і страшно
Українець Показати IP 28 Лютого 2014 17:03
Вже заметушились павуки в банці
Ігор Г. Показати IP 28 Лютого 2014 17:34
Гусь сам усіх запікачушить візьме майку прокурорськую по данильчучці і пікачушити
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 17:47
Гузь нове поганяло- пікачу
!!!! Показати IP 28 Лютого 2014 17:52
Пікачууу
Анонім до !!!! Показати IP 28 Лютого 2014 17:52
ахахахах !!! зачьот
лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 18:05
засц...ли правий сектор разом з данильчуком.хлопці,починається весна може ви станете тимурівцями і допоможете пенсіонерам копати городи,там від вас буде більше толку.
сокира Показати IP 28 Лютого 2014 18:16
руденко просто адекватний і тому він вже перемыг хероя гузя це при тому як би не закінчився конфлікт витримка розум повага мужність це ті якості продемонструвавши які руденко добився результату а головний результат це повага від волинян спасибі михайлович1111111111111
Нейтрал Показати IP 28 Лютого 2014 21:08
ви всі вище правлячі погрозами в сторону правому сектору а саме народу волині будете відчувати зміни в сторону громади роками як в один день і в одну мить відбудеться те коли ви покаєтесь і розповісте своїм дітям про переворот в корумпованій країні за участю цих самих осіб.це історія майбутьнього ці люди, а ви минуле-забуте з полегшенням
Волинянин Показати IP 28 Лютого 2014 21:17
І хто такий Гуз? Вирвалось "бидло" із Старовижівських корчів, яке ні де не працювало і ні чого у цьому "світі" не бачило, а воно і ще на щось притендує... А розумні Волиняни на це "створіння" не повинні і реагувати...
Беглий лучанин до Волинянин Показати IP 28 Лютого 2014 23:18
Будуть перебежками бігати ці гузі і данильчукі
ТТЛ Показати IP 1 Березня 2014 00:09
Давайте дамо йому тягла!!!
876 Показати IP 1 Березня 2014 07:29
Чому суди не трогаєте, голова адмін суду перенесла зупинку і на зручність для народу їй начхать , головне з вікна кабінету не дивитись на простолюдинів, голова апеляції взагалі маєток має трішки менше як межигіря. Новий начальник контрабандного відділу ягодина ставленник ПР, бабло відстібає вбивцям людей на майдані, і все одно при посаді і в цей момент на переході стрижень бабло і передає на повстання москалів, іх всіх треба терміново від кормушки