USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Ігор Гузь готується перепливти озеро Турське: до запливу кличуть охочих

10 Червня 2018 21:42
Народний депутат Ігор Гузь планує підкорити озеро Турське у Ратнівському районі.

Про це він нардеп повідомив у Фейсбук.

«Цього разу хочу підкорити озеро Турське у Ратнівському районі (розмір 5,6 × 3,2 км). Озеро далеко не просте – наявні підводні течії», – пише Ігор Гузь. Та пропонує долучатися до запливу всім охочим.

«Яку дистанцію оберемо, буде залежати від складу команди та її готовності. З собою мати: плавальний костюм (за бажанням), відмінний стан здоров’я та хороший настрій», – зазначає народний обранець.


За його словами, орієнтовна дата запливу 30 червня – 1 липня. Доїзд із Луцька обіцяє забезпечити.

«Всі ті, хто не плистиме, будуть мати можливість скуштувати рибну юшку, трав’яний чай і це все в хорошій компанії», – додав Ігор Гузь.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року народний депутат переплив озеро Пісочне у Старовижівському районі. Заплив тривав годину. Того ж року у липні він переплив озеро Люцимер у Шацькому районі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
11 Показати IP 10 Червня 2018 21:47
Які то подвиги чоловік робить
Я Показати IP 10 Червня 2018 22:38
То хай собі пливе. Кому то інтересно. Я от завтра йду в 5 годині косити, але про це чомусь ніхто не пише...
Кулєга Показати IP 10 Червня 2018 22:42
Треба перепливати в вишиванці!)Слава Україні!
Читач до Кулєга Показати IP 11 Червня 2018 08:57
У вишиванці на костюм Адама.
Ігор Показати IP 10 Червня 2018 22:45
І в шароварах)))
Спортсмен Показати IP 10 Червня 2018 23:57
Читаю і думаю, де стільки сили волі в людини. Самій за себе соромно, весь час на дивані проводжу (. Так тримати. Успіхів!
Українка Показати IP 10 Червня 2018 23:59
Гузь, як для мене, цікава особистість. То фестивалі крутезні забабахає, то до плавання заохочує . Спонукає теперішню молодь до здорового способу життя. Це ж круто!!!)))
Анатолій Показати IP 11 Червня 2018 00:00
Чудовий приклад для наслідування!! Варто і собі починати плавати. Спорт - це сила!! Це має бути як добрий день!
Виборець Показати IP 11 Червня 2018 00:10
А депутат ще той міцний горішок. Скрізь встигає. Де лише бере стільки сили і завзяття? Треба при нагоді запитати, він у нас в селі вже декілька разів був. Знаю, лише одне, що в його окрузі його добряче поважають. Уважуха хлопцеві.
Іван Показати IP 11 Червня 2018 06:54
Щось так Гузь далеко від берега відплив, шо не вспів повернутись, щоб проголосувати за антикорупційний суд !
Для Івана Показати IP 11 Червня 2018 12:45
Це ви, Іване, стільки гав багато наловили, що про Гузя брехню строчите. Але на цьому світі всякі треба і такі, як ви. Як то кажуть: "Любіть ваших ненависків, адже вони ваші найбільші фанати" .
Наталі Показати IP 11 Червня 2018 15:48
Добре що він взявся хоч трохи нашу Волинь розкручувати такими фестами...то хоча би про нас будуть знати!!!